• Droljo
    8.2k
    A gle. Svi naši stranci vele kak im se sviđa život u zg i Hrvatskoj, sigurnost, ugodan život, dobri ljudi, dobra hrana itd. Mislim da uz ovo prvo navedeno taj dio ima puno više veze nego kakav je stadion. Oni ionako na tom stadionu imaju vrhunske uvjete za rad.
  • Keyser Soze
    10.1k
    Da Real Madrid igra na Maksimiru i dalje bi svi htjeli doći u Real Madrid. Mi normalno, nismo Real, ali možemo ponuditi za sigurno ono kaj malo koji klub može, a to je europski nogomet svake sezone pa ćeš se onda nagledat vrhunskih stadiona, ako ti je samo do toga. Ne kažem da stadion nije bitan za igračev izbor kluba, ali mislim da može samo pripomoći u igračevom odabiru, sumnjam da se može napraviti negativan efekt ako nemaš neki wow stadion. Ako tak gledamo, igrač upali koji video Boysa na jubitou pa ga to možda privuče malo više, ali ako ti ne odradiš plaću i one najbitnije stvari za igrača onda će mu se jebat za stadion. Da se sad hipotetski Dinamo borio s Osijekom za ovog lika kojeg su doveli mogli bi oni igrat na San Siru, ali bi on svejedno odabrao nas jer nudimo bolji razvoj i općenito bitnije stvari za igrača.
  • Infinity
    16.5k
    Ja mislim da utjece. Ako Rijeka ponudi 200.000 igracu X, a Osijek 100.000, naravno da ce taj u Rijeku. Ako i Osijek i Rijeka ponude po 200.000, mislim da je Osijek zbog stadiona u prednosti.

    Rijeka je u mojim ocima za Osijek Real Madrid, ali neki slovak, poljak ili ukrajinac vide dva kluba koji igraju Europu s trece ili cetvrte pozicije. Vide da je Rijeka uspjesnija, ali da dolazak u Rijeku ne garantuje nikakav trofej. Vjerojatno im je cilj preko Osijeka ili Rijeke doci u Dinamo. Tu onda Dinamo ima ocajan stadion, ali ce Dinamo dati 400.000, Ligu prvaka, trofej itd.

    Osijek sa svojim stadionom ne moze konkurirati Dinamu kod dovodjenja igraca, ali itekako moze Rijeci.

    Dinamu je problem sto i je*eni Ludogorets igra na boljem stadionu, a da ne pricamo o Slaviji, Sparti, Salzburgu, Young Boysima, Genku, Bruggeu i slicnim klubovima s kojima bi se trebali natjecati. Osijek nas ne treba brinuti.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Novac 40%
    Napredovanje 20%
    Liga 20%
    Potencijalna liga prvaka 10%
    Grad 5%
    Ostalo 5%

    Stadion je pod ostalo.
    Mislim da igrače puno više brine loša liga nego direktno loš stadion. Sigurno pomogne pri pregovorima, ali mislim da nema značajnu ulogu. Ukrajinac iz Osijeka ne može reći da mu je Osijek ponudio najviše novca pa baca fore sa stadionom. Imaš brdo klubova po trećoj i čak četvrtoj ligi njemačke sa perverznim stadionima pa ne mogu privući nikoga.

    Dinamo može ponuditi napredovanje, potencijalnu ligu prvaka i siguran grad. Užasnu ligu i lošu infrastrukturu mora nadoknaditi novcem i to je to.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ako želimo igrača iz hrvatskog kluba, ostali klubovi će za onoga koji nije ekstra klasa od nas tražiti najmanje 2 milijuna eura, i to za početak. U Francuskoj pak za taj iznos možemo kupiti gotovog igrača s iskustvom jedne od najjačih liga."


    Marić za LEQUIPE....
  • Majki2111
    3.2k
    https://www.24sata.hr/sport/crkva-je-dala-dozvolu-maksimir-ide-u-izgradnju-i-hrvatska-ce-po-svemu-biti-ispred-rumunjske-920010

    Ima neko plus? Jel ovo navlakuša od naslova za reportažu iz Bukurešta ili ima konkretnih novosti?
  • Neki tip
    21.3k
    A sam si si dao odgovor.. Moš mislit kako on evo baš ovih dana u Bukureštu, dok obilazi tamošnje stadione, dobio eskluzivu o Maksimiru.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Da. Crkva je dala dozvolu. Navodno će je država obeštetit za neku cifru i zemljište će se vratiti pod vlasništvo države koja će onda dati koncesiju Dinamu.
  • Neki tip
    21.3k
    Pa to je vijest stara valjda 3 mjeseca, ne ekskluziva koju doznajemo evo maloprije iz Bukurešta.
  • Ivanmtk
    1.1k
    pa da. Naslov je teška prevara.. Ne bi li se neko uhvatio i preplatio na njihove pizdarije..
  • Nino Bule
    13.8k
    Vijest je stara 3 mjeseca ali se u međuvremenu promjenio nadbiskup pa je navodno sve malo stalo jer je on nakon sto pohvata konce morao amenovat i taj dogovor
  • Olmic
    3.7k
    Nevezano za transfere, ali je li i vama cudno da nista od Simica nismo culi od dolaska u klub. Okej, covjek radi svoj posao, ali najnormalnija stvar je dobit intervju sa sportskim direktorom ( nemamo ga, ali on je glavni ) o planovima za sezonu, prijelazni rok i sl.

    Evo neki dan normalno direktor Leipziga govorio na temu Joska, Bjelanovic dao intervju , kulesevic. Jedino nasi do grla zakopcani
  • Imamo Dinamo
    3.7k

    Koliko sam ja shvatio, SD je Marić, a od njega smo čuli jučer u francuskim medijima
  • BornaPŽ1986
    1k
    Nevezano za transfere, ali je li i vama cudno da nista od Simica nismo culi od dolaska u klubOlmic

    Dao je intervjue u ozujku, rekao neke stvari i mislim da od tad pa do danas nije bilo neke potrebe niti stvari da bi se plasiralo nesto u medije. Nadalje kasnije je receno da ce se dovesti nekoliko igraca. Moje misljenje je da vise od toga realno ne trebamo znati niti imamo sta znati, neka radi svoj posao. A planovi za sezonu mislim da je to svima nama jasno - osvojiti ligu, biti dobri u europi, razvijati klub i igrace, rijesiti sve upravne probleme. Bolje ova tisina nego da imamo pressicu sa izjavama kako je cilj igrati grupe lp, biti prvak, skupit broj clanova kao neki klub itd.

    Bjelanovic je dao mozda 1-2 izjava na predstavljanju igraca, nista posebno u biti? U Osijeku ne znam jel ima clan Kohorte koji nije za Kuletov odlazak, ne sjecam se da je on dao ikakvu izjavu osim one prije par mjeseci kad je rekao "sta to nama fali" pa su zaredali 12 utakmica bez pobjede. Leipzig je druga prica, vece trziste i igrac od 100 milijuna, ocekuje se salva pitanja i potrebom za izjavom.
  • Mali Zeus
    13.3k
    Vijest je stara 3 mjeseca ali se u međuvremenu promjenio nadbiskup pa je navodno sve malo stalo jer je on nakon sto pohvata konce morao amenovat i taj dogovorNino Bule

    I onda tak sljedećih 6 mjeseci. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.