• Droljo
    8k
    Sad sam i mamićevac. Ne biraju se sredstva :snicker:
  • Dautbegović1
    92
    Janković(+) je bio na posudbi sa opcijom otkupa 2M ,oni te pare nemaju,mi s njim raskidamo ugovor i on ide u Rijeku ??
    Frigana cijene 5-6M mi dajemo max 2,5-3 i sad ide(+)Janković,Ćuže,.....
  • Dautbegović1
    92
    A da je... MI nemamo para
  • Mr Anderson
    8k
    Nitko ne zna kakav je deal s Rijekom vezano uz Ćužea i Jankovića i koliko ima veze s Friganom. Najgora varijanta bi bila da smo im nešto dužni otprije dok su Miško i Mamić poslovali pa da sad to plaćamo.
  • Dautbegović1
    92
    Mi njima ? Pa opljačkali su nas svaki puta
  • Jurki
    11.7k
    Najgora varijanta bi bila da smo im nešto dužni otprije dok su Miško i Mamić poslovali pa da sad to plaćamoMr Anderson

    Moguce da je i to u pitanju jer je kod transfera Nevistica i Štefulja u Dinamo bilo receno 4 milje eura plus 3 igraca (Roko Jurisic plus dvojica) a nikad nismo saznali koja su jos ta dva igraca.
  • Jurki
    11.7k
    onda je moja greska. Ko bi vise popamtil kolko smo im igraca poklonili, isli u nekakvom paketu.
    Najblaze receno da se zrigas :vomit:
  • Zagi
    7.7k
    da sam Mišković, rekao bih hvala papci na Jankoviću i Ćužeu, može sad 6 milja za Frigana ako ga želite. On treba gledat Rijeku i nikog više, nema tu ljubavi.Mlađi referent

    Može probat.
    Ima vrlo jednostavan odgovor na takvu politiku i dugoročno bi ga koštao puno više.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Ćuže i Janković ne vrijede 3 mil ni po TM-u a pogotovo u stvarnosti, možeš dobiti najviše milijun i polKrizy

    Što je opet milijun i pol puta bolje nego ovih 0,00 eura koje smo ovako zaradili. Priče o rasterećenju plaće su mi bezvezne jer plaću možeš rasteretiti i tako da nekoga prodaš, umjesto da ga daješ prvome tko naiđe uz postotak buduće prodaje, a ta prodaja može biti za godinu ili pet, što znači da ćeš godinu ili pet čekati na 20% od idućeg transfera što je 200-300k eura...a ponavljam, to i puno više si mogao dobiti sad i odmah.
  • Krizy
    43.3k
    Ne znamo što je pozadina tih transfera. Možda prebijanje za Frigana a možda se želimo riješiti igrača za koje nema ponuda. Tolić je izdominirao slovensku ligu pa ćemo dobiti par stotina tisuća eura.
  • Mlađi referent
    12.3k
    To je baš enigma, zašto mi toliko žurimo poklonit nekome igrača.

    Kako imamo dva mjeseca za dovest, tako imamo i dva mjeseca za prodat igrača. Pričekaj neku ponudu, igraj tvrdo, di žuriš. Poklonit ga možeš i zadnji dan roka ako baš ne ide.
  • Droljo
    8k
    Možda kasnimo s ratama za štefulja i nevistića pa prebijamo sa igračima? Svašt može bit
  • Neki tip
    21.3k
    O jebate.. ne samo da nemamo za kiflu, za dovest išta osim škarta iz 2. francuske lige, nego možda štekamo i s obvezama prema drugim klubovima.

    Ako prve tekme u sezoni budu za dnevnog svjetla, ja mislim da nema logičnijeg zaključka nego da nije plaćena struja pa se ne mogu palit reflektori.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Ne znamo što je pozadina tih transfera. Možda prebijanje za FriganaKrizy

    Ako imamo Frigana dogovorenog, onda ok, povlačim sve rečeno, ali Miškovićevi signali i nakon što je dobio Jankovića i Ćužu su i dalje nepromjenjeni...bar za javnost.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions