• Mr Anderson
    8k

    Kakav jedan gazda? Čega je Mamić gazda ako smo udruga? Nije dugo trebalo da se počne plakati za njim.
  • Mali Zeus
    12.7k
    To je razlika između jednog gazde koji krade ali malo i nama dade i ovoga sad šta imamo. Zamislite da smradu istra sjebe bakrara. Talijansko-španjolski zločinci bi letili iz lige sve da su i deveti :snicker:Droljo

    Divota od objave.
  • Nino Bule
    13.7k
    Svasta tipkovnica trpi
  • Mlađi referent
    12.3k
    Čovjek se zajebava
  • Mr Anderson
    8k
    Ak se zajebava, onda OK. Otkud da znam više tko se zajebava, a tko misli ozbiljno.
  • Armagedon13
    959
    Zanimljivo je da "baš ove godine" nema para,sve je ošlo u kur.. i da to Lesički piše kako "veliki Dinamova"
  • Bosskovitz
    11.8k

    • Maribor “ni ne otvara ponude” ispod 3.5 milijuna za Vipotnika
    • Rijeka “ne pušta” Frigana za manje od 6 milijuna
    • Lokomotiva je “već odbijala” ukupno 10 milijuna za Kačavendu i Stojkovića

    Već sam pisao, ova četiri igrača koja se dovode ili su se dovodili u vezu s Dinamom njihovim bi klubovima, prema riječima tih klubova, trebali donijeti minimalno 20-ak milijuna eura. Jedva čekam kraj prijelaznog roka da vidim koliko su svi “pogriješili” sto nisu prodali za te iznose kad su mogli.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Kužim kaj želiš reći i mislim da si 100% u pravu da ti igrači nikad neće otići za taj iznos.

    Ali evo, konkretno slučaj Frigan bi usporedio sa slučajem Petković.
    Za Petka nikad neće doći ponuda od 5 milja, a s druge strane on nama vrijedi ovdje puno više od toga. Tako bih rekao i da Rijeka nikad za Frigana na kraju neće dobit tih 6 u koje se Mišković kune, ali bolje im ga je ostavit u ekipi još godinu dana. On je njihov najbolji igrač, ogroman potencijal i dijete kluba. Dati ga za sitniš najvećem rivalu (u rezultatskom smislu) je jednostavno poprilično brzopleto i ne baš razumno. Ta 2.5 milijuna će vjerojatno izvući od nekog i iduće godine, a i da izvuku i manje, barem ti je onda Frigan dao još godinu dana nogometa. Zato, da sam ja Mišković, isto bi dao odbijenicu Dinamu.
  • Ludovic IX
    7.3k
    da, samo rijeka nema drugih prihoda osim transfera.. u europe se baš ne mogu pouzdati.

    kad im dođe voda do grla, onda prodaju sam da prodaju..on trazi 5, dobio je dva igrača vrijednosti nekih 3 i damu mu još dva i mir
  • Bosskovitz
    11.8k


    Da, ali nemoj zaboraviti da Dinamo i Rijeka rezultatski zapravo i nisu rivali jer Rijeka nema kvalitetu za borbu za naslov prvaka, ona se bori s Osijekom i donekle Hajdukom za drugo mjesto koje ove sezone osigurava kvale za EL, a bome i odnosi su puno kompleksniji jer mi njima neke igrače poklanjamo i dajemo na posudbe jeftino ili besplatno, nešto što realni rivali nikada ne bi radili.

    Mišković zeli prodati Frigana u Dinamo. Zna da mu to donosi vise nego da ga proda za isti ili slicni iznos van, zato ga jos i nije prodao.
  • Krizy
    43.3k
    Ćuže i Janković ne vrijede 3 mil ni po TM-u a pogotovo u stvarnosti, možeš dobiti najviše milijun i pol.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Je, ali ima on još par igrača od kojih može neku lovu zaradit. Pametnija je kocka ostavit Frigana koji možda eksplodira iduće sezone pa dođe bolja ponuda, nego ostavit recimo Selahija koji nije toliko atraktivan, 4 godine je stariji i manje više je gotov paket. I gle, na kraju krajeva, ako njemu treba keš za platit dugove, onda mu dva igrača ne znače preveć već mu je lova bitnija.

    bome i odnosi su puno kompleksniji jer mi njima neke igrače poklanjamo i dajemo na posudbe jeftino ili besplatno, nešto što realni rivali nikada ne bi radili.Bosskovitz

    Ha, gle. Naš problem. Ja sam se nadao da će se to poklanjanje igrača zaustavit još onda kad smo im mi stvorili momčad za naslov 2017, pa onda s novom upravom, no očito nije. Jebiga, valjda ima razlog. I opet, da sam Mišković, rekao bih hvala papci na Jankoviću i Ćužeu, može sad 6 milja za Frigana ako ga želite. On treba gledat Rijeku i nikog više, nema tu ljubavi.

    A kaj se tiče kvalitete, kužim, ali svejedno mislim da nema nikakvog smisla njima kasapit momčad onda dodatno i uvalit glavnu zvijezdu akademije za 2.5 milijuna već nakon prve godine.
  • Mlađi referent
    12.3k
    S tim da je već duže trač vani da je upravo Mišković taj koji koči ovaj transfer jer se nada nekoj bogatoj inozemnoj ponudi, a Frigan je taj koji nas drži u igri jer bi on samo ovdje.

    Koliko je to točno, možda netko bolje zna, ali eto
  • Ludovic IX
    7.3k
    ako postoji volja, frigan je naš. zato postoje te klauzule o bonusima, postotku profita nakon prodaje i sl.

    ja sam isto da nedamo neke lude iznose ali može 2,5 + 25 posto od profita nakon prodaje. pa ako je toliko dobar, neće otići za ispod 10-12 iz dinama pa će kapnut rijeci još 2 milje kasnije
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ja se tu isto slažem, zato mi se taj transfer čini neprirodan i u jednu ruku teško ostvariv.

    Nama je sve više od tog iznosa s razlogom previše, a njima je sve manje od njihovog iznosa s razlogom premalo i to je onda kružni tok
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions