• Mlađi referent
    12.3k
    Pa dobro, ako je Mišković dosljedan i ako će tražit 6 milja, onda mi za taj transfer fakat pare nemamo, nit nam Frigan toliko vrijedi.

    Ako ćemo isto tak realni bit, ne znam ni zašto bi nama Rijeka uopće dala Frigana za sitniš, kakvu oni imaju korist od toga da nam najveći potencijal prodaju nakon pola godine za 2.5 mil? Bolje im ga je zadržat još jednu sezonu, a pare nakapat od Selahija i Labrovića.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Vidjet cemo tko je veci insajder Nogo ili Olmic, oba su imala tocne info. Duel Titana :lol:
  • Krizy
    43.3k
    cca 50 milja knKlenx

    €* :razz:
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Info ili ne, patka, novinari, likovi. Nije bitno, da su stvari optimalne nisu za sad. Pripreme su već u drugoj fazi, stvari su trebale već biti iskristalizirane. A daleko je od toga, a kvalifikacije, te super kup i prvo kolo hnl su pred nama. Daj bože da se sve okrene na bolje i da kažem svaka čast, odradili su pravi posao u tišini, nije bilo razloga za paniku i ja papak i toliko. Nitko sretniji od mene da bude tako
  • vjeko1701
    8.1k
    Kaj to znači nema para? Na bankovnom računu? Pa malo koji klub ih i ima. Nije nogometni klub fizička osoba pa si gleda koliko ima na kartici od PBZ-a. Dinamovi novci se gledaju kao odnos potraživanja drugih prema njemu i njegovih potraživanja prema drugima. Realno se može očekivati značajan priljev novca od transfera bivših igrača, najviše Gvardiola pa zatim Olma, Brozovića i Kovačića. Tu nam sigurno ne gine barem 20ak milijuna, samo mi je jasno da naši ne mogu poslovati računajući na to dok god neće biti 100%. Nešto sitno bi trebalo kapnuti od prodaja godišnjih ali vrlo vjerojatno tek ako se približimo ulasku u LP.
  • xavier
    12.1k


    Ono što je činjenica je da su tu i dalje i Livaković i Šutalo i Petković i Ivanušec i Drmić, a za sve njih je bilo "sigurno da odlaze". Sami ste svi napisali da dobar njih teško možemo zamijeniti. Po čemu su onda stvari toliko loše? Pišete kao da smo prodali pola momčadi, a nikog nismo doveli.

    Bakrara prvo svi popljuju u stilu da što će on Dinamu kad tu za njega nema mjesta, a onda kad ne dođe, onda se kmeči da smo "ostali bez pojačanja". Sami pišete u isto vrijeme da ne dolazi u obzir dati koliko traže za Vipotnika, Frigana i druge, a onda opet plačete zašto ih nismo doveli...

    Da trebamo popuniti neke pozicije u momčadi, apsolutno trebamo i siguran sam da će igrači stići. Isto tako, ne gledam ja ovo kroz neke roze naočale, ali kako samo napisao, mi za sad nikog od ključnih igrača nismo prodali, a vi bi da smo već doveli skupe zamjene za njih. Nema dugo kako smo platili kraljevsku odštetu za golmana koji je trebao zamijeniti Livakovića koji je "sigurno odlazio" pa vidimo kako je to završilo...
  • Droljo
    8k
    Pa tu je i po oršiću krenula pljuvačina, strašno. Kao rađe biram ivanušeca, nije u formi, nemremo ga čekat. Kak ga nemremo čekat? Pa imamo ivanušeca. Nadam se da ne ali razum govori da oršićevi golovi budu falili jako u europi. Pola godine ga nema i već je izdajica bla bla. Ne znamo 1% što se tu dešavalo oko transfera u tursku. Veli lik 'još si veću plaću traži u turskoj' :lol: šta je trebao ić tamo iz ljubavi. Daj se smirite. Sudili bumo za mjesec dva. Ionako nemremo niš po tom pitanju. Ajmo vjerovati ekipi koja je u klubu.
    Frigan apsolutno za! Jel bude došel bumo videli
  • Oluja
    4.3k
    Jedva cekam da zavrsi prijelazni rok
  • Mr Anderson
    8k
    Izgleda da je i ovdje krenula shizofrenija oko prijelaznog roka ko i na Sportnetu. Ili su to isti likovi, samo pod drugim imenima? Činjenica je da mediji nemaju puno informacija pa neki misle da se ništa ne radi. Frigan je najeksponiraniji u medijima, ali ako nikog ne prodamo on i nije prioritet. Vjerujem da se više gledaju druge pozicije. Za Francuza nitko ništa nije pisao dok nije došao u Zagreb. Vjerojatno i Bišćan želi vidjeti neke igrače kako se ponašaju, npr Bočkaja.
  • Ludovic IX
    7.3k
    misli da se gleda i prema leipzigu i dal će gvardijol bit prodan. ako da, nemamo pritisak prodaje uopće..
  • Mali Zeus
    12.8k
    Prema mojim info ništa od Bakrara, info je od osobe bliske klubu.
  • Mr Anderson
    8k
    Mislim da je taj Bakrar samo rezervna opcija. Da su sto posto sigurni u njega išli bi odmah na otkup.
  • Keyser Soze
    10k
    Ono kaj mene zanima je otkud sad ta priča da nemamo novaca? Zar se nisu lešinarili međusobno upravo zbog toga?
  • Jurki
    11.7k
    moraju novinari nekaj pisati.
    Vidis da se senzacionalisticki i katastroficni clanci štancaju skoro pa na dnevnoj bazi.
  • Droljo
    8k
    To je razlika između jednog gazde koji krade ali malo i nama dade i ovoga sad šta imamo. Zamislite da smradu istra sjebe bakrara. Talijansko-španjolski zločinci bi letili iz lige sve da su i deveti :snicker:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions