• Zagi
    7.7k
    Dobro , ne možemo brojati Dilavera kad ga je dida otpisao.
    Al Janković, Ćuže i posudba Marina ....
    Pitam se koliko vrijedi ulazak u top 4 , ne gubljenje koeficijenta i sve ostalo što nosi europa.
  • emilperska
    5.5k

    Dilaverov raskid ugovora sigurno nije bio na stetu njega ni Rijeke, nego gotovo sigurno na stetu nas. Misko cicija sigurno to nije financirao.
  • Crusades1986
    12.2k
    Pa nije financirao, ali je ulazio u zadnjih šest mjeseci ugovora
  • deda
    32.6k
    Milan Badelj produžio je s Genoom još jednu godinu. Dakle, njega možemo prekrižiti iz kombinacija.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    a drugi Zrinju odveo do duple krune. Imamo nejasne i dvostruke kriterijeemilperska

    Nije istina. Prvo nit Cuze nit pogotovo Jankovic nisu odveli Zrinjski do duple titule nego roster kvaliteta Zrinjskog koja je bar za duplo jača nego od drugog pratitelja, a razlika HNL i BIH liga je ko usporedba engleske premier lige i belgijske, što od igracke kvalitete, što od infrastrukture i svega drugog, uz to su oke trenersku smjenu napravili, a isti taj Zrinjski istom tom kvalitetom, ruku u vatru dajem da ne bi bio među prvih 4 u HNL-u, čak sam uvjeren da nisu bas bolji niti od Istre.

    Da je taj Ćuže bio nešto ko sto se prica, taj bi sigurno bio u našem rosteru i razmišljalo bi se ozbiljno o njemu na opciji krila, napadača, igrača sa klupe, ovako je negdje rang nesto ispod Menala, za kojeg ja osobno smatram da kvalitetom nije za nas, negoza klubove koji su rang ispod Dinama pa i hajduka, tak neka solidna kvalitena rolica u nekoj Rijeci,Osijeku, prvacima u BiH, Sloveniji i sl..
  • emilperska
    5.5k

    Koliko po tebi vrijedi Frigan, a onda drugo pitanje koliko vrijedi odnosno ne vrijedi paket Cuze, Jankovic koji smo im poslali?
  • Olmic
    3.6k
    Prema mojim info od Frigana nista, osim ako se ne proda netko jer kazu Dinamo nema novaca. Ovo je info od osobe koja je upoznata sa situacijom
  • Jaro
    7.3k
    nista od Frigana jer se skuplja lova za dovodjenje Mbappea. Ovo je info od osobe koja je fakat upoznata sa situacijom...
  • BornaPŽ1986
    1k
    jer kazu Dinamo nema novacaOlmic

    Znaci dovodimo anonimuse do 500.000€ najvise ovo ljeto pa ako prezivimo bit ce ok. Dojma sam da je nekom u cilju da nas prikazu kao pred bankrotom a ne stabilan klub koji je to vec godinama.

    Kao sto ste vec pisali, Frigana dovesti pod razumnu cijenu, ja ne bih isao iznad 2,5 milijuna. Igrac koji je odigrao tek 1 dobru sezonu i pokazao potencijal ali ocito da Rijecani zele zaraditi jer ONI nemaju prihod kao mi. Ako im je to malo neka prodaju nekom za 6 pa cemo vidjeti.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    To je i jedino logičnom objašnjenje za sve što se dešava u klubu. Propadaju transferi, isti se igrači spominju, i tako u krug. Gdje je lova pitanje je veliko. Nadao sam se da ćemo ostati na okupu. Ne treba nam nitko samo livi, ivanušec i petko da ostanu. A sad tko zna
  • Klenx
    5.6k
    “Dinamo nema novaca”.

    Ako Broske i Gvardiol se transferiraju, uđeš u EL, prihodi su ti toliki da si pokrpao budžet od cca 50 milja kn bez iti jedne prodaje.
    Dinamo nema novaca, pa je za stopera dao milju i po ojra i više

    Šta bi tek govorili o nama da “Dinamo ima novaca”
  • Olmic
    3.6k
    vidjet cemo tko je u pravu
  • Jurki
    11.7k
    Pocela je jutarnja shizofrenija.
  • BornaPŽ1986
    1k
    To je i jedino logičnom objašnjenje za sve što se dešava u klubu. Propadaju transferi, isti se igrači spominju, i tako u krug. Gdje je lova pitanje je veliko.Kujtim Shalla

    Otkud ovolika drama? Odgovor je u medijima. Moja pitanja su sta se to tocno dogadja u klubu? Koji transferi propadaju (Bakrar, ok nije prvi put da se transfer izjalovi ali sad su svi jedva docekali da mogu pisati protiv kluba). Na ovo zadnje no comment. Za mjesec dana ako dovedu par igraca ovako se nece pisati, uz to ako zadrzimo jos kapitalce.

    Manje citanja i vjerovanja ovim portalima koji se prodaju za klik i bit ce bolje.
  • xavier
    12.1k
    Dajte malo stanite na loptu. Netko baci neki "info" koji nije nikakav konkretan podatak i "dobio ga je od osobe iz kluba" i svi odmah to zdravo za gotovo uzmete kao činjenicu :roll:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions