• Mali Zeus
    10.5k
    Sretan rođendan voljenom klubu.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Sretan rođendan najvećem hrvatskom klubu :hearts:
  • og1986
    2.9k
    Koliko imamo mi to rođendana
  • Mulec86
    390
    Dovoljno i neka ih je. Dinamo je snaga i strast.Beskrajna ljubav za mnoge i neka se slavi svaki spomen na taj klub. Simbol naše Hrvatske i našeg naroda. Ujedno malo ljudi zna da je dinamo naziv za patent stroja koji je izmisio hrvat. Hrvatska polaže i neka prava na samo ime. Stotine generacija već živi za njega i kao takav je spomenik sporta za cijelu naciju. Nama na ponos neka bude svaka obljetnica ,a imamo ih mnogo.
  • Droljo
    6.2k
    Danas gledao robija kod stanića. Veli ni kapi 15 godina već. Voljeli ga ili ne robi je legenda i gospon. I naš je!
  • Patak
    2.5k
    Pa ne znam baš...jel zvezdaš ili dinamovac? Jedno s drugim ne ide zajedno.
  • NORTE
    9.8k
    Sretno 78 godina od prisilne promjene imena iz Građanskog u Dinamo. Iliti imendan, jer "rođen" svakako nije.Guinness
    Možeš ti to zvati imendanom kluba, ali navijaš za dinamo i svaki navijač dinama mora znati kad je ime dinamo Zagreb nastalo. I svake godine ovaj datum obilježiti.
    To malo legendarno d koje nas razlikuje od svih drugih je nastalo već s prvim grbom dinama.
  • Droljo
    6.2k
    Kod njega ide. Dvaput ga potjeralo iz dinama a dole je uzeo ligu prvaka. Pitao ga stanić za naj sretnije trenutke u karijeri, i veli, ovim redom 98 repka, lp sa cz, liga prvaka s dinamom....
  • Ludovic IX
    6k
    Jel i goce jurić isto na crnoj listi? S obzirom da je i on u zvezdi bio? Njega nitko tamo nije terao iz veleza..
  • NitkoBitan
    13.5k
    Danasnji GNK je dobio naziv 12.4.2011. A vi se svadajte jel 1945. il 1911. (i omalovazavajte pokusaje vracanja prefiksa NK) :lol:

    *Ako vec drzimo do nekih pravnih pikanterija onda smo osnovani one godine kad smo preoblikovani iz š.d.d. u udrugu građana.
  • serbus
    3.7k
    Ja vjerujem da je Žuti duboko u sebi dinamovac inače se nebi vraćao ali osoba koja nakon svega tokom 90tih može imati emocije za zvezdu bez obzira na frendove tamo i naslov ja ga legendom d nemogu smatrati.

    Bog nogometa, majstor lopte, igrač dinama da ali više ne. Ispred tog našeg stadiona spomen je obilježje palim dečkima od ruku četnika koje i danas tamo na tribini slave koji bi i nas zakopali da su imali prilike neke stvari u životu moraš odlučiti tko si što si a ne kako vitar puše.

    A legende dinama znale su tko su i što su tako da po meni Žuti ne spada u njih.
  • Droljo
    6.2k
    Ljepota je, ionako, u oku promatrača.
  • The Undertaker
    4.4k
    Ako vec drzimo do nekih pravnih pikanterija onda smo osnovani one godine kad smo preoblikovani iz š.d.d. u udrugu građana.NitkoBitan

    Kad je to točno bilo?
  • BBBaranja
    2.1k
    Robiju ne zamjeram igranje u Zvezdi,jebiga tako je moralo bit tada vjerojatno..ali me zasmetalo kad je sjeo prije par god na njihovu klupu i sve presice ladno pričao ekavicom..
  • seljak86
    2.4k
    Tko god da nosi taj dres i dres hajduka za mene je zauvijek mrtav. Ne zanimaju me okolnosti pa da ih i pištoljem prisile na to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.