• marcio amoroso
    33.5k
    Kaj se vama Ćorić toliko zamjerio? Je li ga pratio pretjeran hype? Jest. Je li on zato kriv? Ne.

    Sve u svemu, dečko je dinamovac od rođenja i prema navijačima ništa osim velikog respekta, kaj mu se zamjera? To kaj nije bio poslušnik Zokija pa je imao probleme s klubom?
    Mlađi referent

    Dečko je Dinamovac, ali nije se nikada ponašao sukladno profesionalcu.

    Ja se sjećam jurcanja autom i slušanja istočnih melosa, nekih jala, buba, baba i drugih pički materina. Upravo zbog toga obožavam ovu generaciju. Doslovno niti jedan igrač ove generacije se nije bahatio, a posebno ne uz te jale, bube i babe.

    Onda mi također ide na živce onaj grafit napravljen sam sebi itd. Općenito sigurno nije oličenje profesionalca i igrača kakvog ja, a uvjeren sam i velika većina Dinamovog puka želi u našem dresu.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Doslovno niti jedan igrač ove generacije se nije bahatio, a posebno ne uz te jale, bube i babe.marcio amoroso

    Ova generacija slavi naslove prvaka uz cajke i nekakvim forama na Acu Lukasa ili koga već, ne vidim tu neki poseban problem.

    Onda mi također ide na živce onaj grafit napravljen sam sebimarcio amoroso

    Koliko znam nije ga on napravio? To ako jest, glup mu je to potez.

    Je li on na tragu ove generacije? Ni blizu. Je li zaslužio da bude primjer onog kaj nam ne treba u klubu pored svega kaj smo imali? Ni blizu.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Mislim, Petko je primjer lika koji živi k’o zvijezda, opijanje u BBS-u s klinčadijom, beefanje s novinarima, pa ga svi obožavamo, kao što i trebamo. Moglo bi se tu još štošta naći za mnoge, ali to ne znači da nisu ikone i legende ovog kluba.

    Ok, Ante to sigurno nije, ali nema teoretske da je on primjer najgoreg kaj smo imali da je po njemu redovna pljuvačina
  • marcio amoroso
    33.5k
    Ova generacija slavi naslove prvaka uz cajke i nekakvim forama na Acu Lukasa ili koga već, ne vidim tu neki poseban problem.Mlađi referent

    Dečki slave svi skupa, ali se ne deru u autu ko zadnje seljacine i ne snimaju se. Ne tagiraju te gore navedene debile itd.

    Koliko znam nije ga on napravio? To ako jest, glup mu je to


    Nije sam napravio grafit, ali ga je u najmanju ruku odobrio i naslikavao se danima s njim.
    Mlađi referent
    Je li on na tragu ove generacije? Ni blizu. Je li zaslužio da bude primjer onog kaj nam ne treba u klubu pored svega kaj smo imali? Ni blizu.Mlađi referent



    Ni blizu ove generacije, a meni osobno je primjer kakav tip igrača ja ne želim u klubu. Zalaganje nula, tetovaže i buba sa 18 i glumi frajera. Kad vidim malog Baturinu i sjetim se Ćorića dođe mi da se sad provozam do stadiona i kupim si dres od Baturine.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Ok, aj mogu razumit

    Jedino mislim da bi onda puno tog i ovima danas trebali zamjerit. Pogotovo mi ovo cajkarenje ne zvuči uvjerljivo u obranu današnje generacije, a bome nije to sve od neprofesionalizma

    Jer mislim da kod Ćorića nije stvar manjka zalaganja, nego manjka talenta. Petko i s 3 promila može radit čuda, ovaj ne. I to je u principu to.
  • Oluja
    3.8k
    Zasto je prica o Ćoriću u temi o reprezentaciji?
  • Boysica
    470

    BBF je rokerski klub i bajkerski nema narodnjaka nikakvih cist mi je ok .
    Sjetite se Drpica isuse boze sta je taj kockao kurvao se i pio
  • Nino Bule
    11.9k

    U BBS-u drmaju narodnjaci
  • Boysica
    470
    Ja sam krivo skuzila mislila sam na bajkers na savskoj sorry .
  • The Undertaker
    4.4k
    Baturina je nosio dres Hajduka, Deverić isto. Gledate to previše navijački. Neka ljudi igraju gdje hoće. Neće nikad biti "legende" ali ja ih sve mjerim po onome što daju našem klubu dok su u njemu. Kao što je rekao kolega gore, radije jednog Andrića nego tri Poldrugača.
    Ovo za Srbe i Muslimane u Dinamu bolje ne komentirati. Em je nepoznavanje Dinamove povijesti em je ljudski i sportski potpuno pogrešno.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Baturina je nosio dres Hajduka, Deverić isto. Gledate to previše navijački. Neka ljudi igraju gdje hoće. Neće nikad biti "legende"The Undertaker

    Za mene je mali Baturina vec sad legenda. Sa kupljenom ulaznicom ceka u redu za ulaz u Ciboni i onda medu "obicnim" navijacima (mahom BBB) gleda tekmu. I to jos kao pretpostavljam Hajdukovac, ne zato jer ce imat problema kod nas nego ako ovi dole to saznaju mogao bi imat problema citav zivot. Tako mlad i jednostavan sa mudima do poda...
  • The Undertaker
    4.4k
    Ispada da ako je skroman i dobro odgojen, odmah je legenda. Jest da je to danas rijetkost za vidit ali su kriteriji ipak puno stroži. Neka prvo napravi nešto ekstra sa Dinamom pa onda možemo pričati.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Ma dobro nisam mislio legenda kluba ali kuzis. A i takvi karakteri prije postanu legende kluba od ostalih.
  • The Undertaker
    4.4k
    Mali OT, a kad je već na temi, da li ovo o Srbima i Muslimanima brišete jer je utuživo i kažnjivo ili je to uređivačka politika?.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zakaj se uopće raspravljate?
    Ak su ljudi poštivali nas koji smo proslavili u travnju meni normalno da ja poštujem one koji slave danas!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.