• Mali Zeus
    9.8k
    Sretan rođendan voljenom klubu.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Sretan rođendan najvećem hrvatskom klubu :hearts:
  • og1986
    2.9k
    Koliko imamo mi to rođendana
  • Mulec86
    389
    Dovoljno i neka ih je. Dinamo je snaga i strast.Beskrajna ljubav za mnoge i neka se slavi svaki spomen na taj klub. Simbol naše Hrvatske i našeg naroda. Ujedno malo ljudi zna da je dinamo naziv za patent stroja koji je izmisio hrvat. Hrvatska polaže i neka prava na samo ime. Stotine generacija već živi za njega i kao takav je spomenik sporta za cijelu naciju. Nama na ponos neka bude svaka obljetnica ,a imamo ih mnogo.
  • Droljo
    5.1k
    Danas gledao robija kod stanića. Veli ni kapi 15 godina već. Voljeli ga ili ne robi je legenda i gospon. I naš je!
  • Patak
    2.2k
    Pa ne znam baš...jel zvezdaš ili dinamovac? Jedno s drugim ne ide zajedno.
  • NORTE
    9.3k
    Sretno 78 godina od prisilne promjene imena iz Građanskog u Dinamo. Iliti imendan, jer "rođen" svakako nije.Guinness
    Možeš ti to zvati imendanom kluba, ali navijaš za dinamo i svaki navijač dinama mora znati kad je ime dinamo Zagreb nastalo. I svake godine ovaj datum obilježiti.
    To malo legendarno d koje nas razlikuje od svih drugih je nastalo već s prvim grbom dinama.
  • Droljo
    5.1k
    Kod njega ide. Dvaput ga potjeralo iz dinama a dole je uzeo ligu prvaka. Pitao ga stanić za naj sretnije trenutke u karijeri, i veli, ovim redom 98 repka, lp sa cz, liga prvaka s dinamom....
  • Ludovic IX
    5.5k
    Jel i goce jurić isto na crnoj listi? S obzirom da je i on u zvezdi bio? Njega nitko tamo nije terao iz veleza..
  • NitkoBitan
    12.3k
    Danasnji GNK je dobio naziv 12.4.2011. A vi se svadajte jel 1945. il 1911. (i omalovazavajte pokusaje vracanja prefiksa NK) :lol:

    *Ako vec drzimo do nekih pravnih pikanterija onda smo osnovani one godine kad smo preoblikovani iz š.d.d. u udrugu građana.
  • serbus
    3.6k
    Ja vjerujem da je Žuti duboko u sebi dinamovac inače se nebi vraćao ali osoba koja nakon svega tokom 90tih može imati emocije za zvezdu bez obzira na frendove tamo i naslov ja ga legendom d nemogu smatrati.

    Bog nogometa, majstor lopte, igrač dinama da ali više ne. Ispred tog našeg stadiona spomen je obilježje palim dečkima od ruku četnika koje i danas tamo na tribini slave koji bi i nas zakopali da su imali prilike neke stvari u životu moraš odlučiti tko si što si a ne kako vitar puše.

    A legende dinama znale su tko su i što su tako da po meni Žuti ne spada u njih.
  • Droljo
    5.1k
    Ljepota je, ionako, u oku promatrača.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ako vec drzimo do nekih pravnih pikanterija onda smo osnovani one godine kad smo preoblikovani iz š.d.d. u udrugu građana.NitkoBitan

    Kad je to točno bilo?
  • BBBaranja
    1.9k
    Robiju ne zamjeram igranje u Zvezdi,jebiga tako je moralo bit tada vjerojatno..ali me zasmetalo kad je sjeo prije par god na njihovu klupu i sve presice ladno pričao ekavicom..
  • seljak86
    2.4k
    Tko god da nosi taj dres i dres hajduka za mene je zauvijek mrtav. Ne zanimaju me okolnosti pa da ih i pištoljem prisile na to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.