• San Lorenzo
    11.3k
    Sisu

    Ultimativni badass film. :cool:
    8/10
  • Eduardo
    17.5k
    meni je SISU smeće. Finski Rambo koji brutalno sakati i ubija lutajuću četu genocidnih nacista u divljini Laponije. 90 minuta čistog krvavog pokolja, niti u jednom trenutku napet, ali zato u svakom trenutku predvidljiv. Ukratko, to je to što se tiče SISU-a. Tko voli nek izvoli, ali meni film nije sjeo.

  • Ero
    931
    The Terminal List
    Radnja se vrti oko James Reeca nakon povratka iz Sirije gdje je ostao jedini preživjeli zbog namještaljke i prevare od strane vojnog i političkog vrha. Radnja se odvija vrlo brzo.
    Moja ocjena 7.3/10
    Najavljena je i druga sezona
    Serija je na Amazon primeu.. Ili klasični Strem.io
    Ne znam da li je netko postavljao prije pa eto..


  • Krizy
    35.8k
    James Reeca nakon povratka iz SirijeEro

    Mislio sam da igra za Chelsea :grimace:
  • Droljo
    4.9k

    Lijepo si to ocijenio :lol:
    7.3
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Inside man - iskreno ne znam sto bi mislio. Svida mi se duo Stanley Tucci & Atkins Estimond, ali malo previse naivno sve skupa djeluje. Nema neke paranormalne sposobnosti, a opet policija i detektivi trebaju bit bas nesposobni i ne odradit stvari po PSu da on ispadne super pametan.
    Ima dosta rupa u radnji, ali da se pogledat. Vjerojatno nisu htjeli snimit jos jednu detektivsku seriju pa su ubacili drugaciji plot, ali to mozda i nije bilo najpametnije. Jedna od vecih gluposti je sto su njega smjestili na drugi kontinent.
    Ima potencijala, ali da se radi ispocetka :grin:
    6/10 - za ubit vrijeme ne lose.
  • San Lorenzo
    11.3k
    BlackBerry

    Nakon Tetrisa i Pinballa, ovo je već treći film na tu foru u ovoj godini i, po meni, najbolji.
    Fin uvid u pozadinu priče o usponu i padu sad već zaboravljenog diva mobilne industrije.
  • blackbully
    4.4k


    Pogledao sam Tetris u subotu i već me uhvatio Tetris effect. Odličan film sa još boljim soundtrackom (ruska i japanska verzija Holding out for a hero). U nekim trenucima sam se pogubio oko silnih prava i licenci, arkada, PC verzije, ugovora...

    Kasnije sam pogledao par intervjua na YT sa Rogersom i Pajitnovim i sami su naglasili da u filmu ima dosta toga "izmišljenog" i da nije cijeli based on a true story jer ipak Hollywood je u pitanju, a ne dokumentarac.
  • San Lorenzo
    11.3k

    Tetris mi je bio odličan prvih sat vremena, onda postane festival klišeja, one automobilske potjere, utrka s vremenom da se dođe na avion, Rus negativac koji je u svakoj sceni opasan i ljut jer je negativac i ti kao gledatelj ni na trenutak ne smiješ zaboraviti da je on negativac.
    Definitivno zanimljiva priča, ali volio bih da su malo stali na kočnicu sa nepotrebnim preuveličavanjem.
  • masacusec
    3.1k
    White house plumbers na hbo maxu...vrlo simpatična satirična serija po istinitom događaju o nixonu i watergateu....preporuka!
  • Droljo
    4.9k

    Holivud buraz.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Trenutno čitam knjigu o Martin O’Neill-u bivšem treneru Leicestera, Celtica, Irske Repke Itd.

    Kao ljubitelj Otoka na Nogometu (Škotska Premier Liga i Engleska ispod Premier Lige) je ovo dobra pogled u Nogomet tamo 90/00 i 10tih godina

    y5x6ro1cc26vffq5.jpg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    https://m.imdb.com/title/tt19296314/

    Netflixov dokumentarac o proslogodisnjem Tour de France. Cak i ako niste fan biciklizma isplati se pogledat. Ne znam zasto Pogacar nije dobio svoj dio, vjerojatno im je bio preskup, ali sve skupa stvarno jebeno odradeno.
  • San Lorenzo
    11.3k
    Nefarious
    Skoro cijeli film je u jednoj prostoriji, razgovor psihijatra i zatvorenika osuđenog na smrtnu kaznu zbog sedam ubojstava koji tvrdi da je zaposjednut.
    Zanimljiv uradak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.