• xyz
    840


    Ako ti se svidio The invisible guest, preporučio bih ti, a i drugima, da pogledaju i ostale filmove Paula Oriola. Fantastičan redatelj trilera, meni osobno najbolji. Svih šest filmova su mu odlični.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Otok Shutter. Oni koji vole trilere bi ga trebali obavezno pogledat. Meni je jedino zao da ga ne mogu opet po prvi put pogledat.
  • xyz
    840


    Pogledaj onda ''God's Crooked Lines''
  • markoli
    1.7k
    Pročitao sam do kraja “Kibici Purgera” i knjiga je nadmašila moja očekivanja. Svaka čast autoru, za ovo je trebalo jako puno truda, istraživanja i rudarenja.

    Inače autor je bio 11.4. gost na HR3 u emisiji “Povijesne kontroverze”. Može se poslušati na: https://radio.hrt.hr/slusaonica/povijesne-kontroverze?epizoda=202304111430

    Također knjiga je stavljena na Goodreads, pa ako netko ima profil tamo i pročitao je knjigu, slobodno stavite recenziju: https://www.goodreads.com/book/show/136007369
  • superhik
    10.4k
    Ponovno sam nedavno naletio na seriju Crno-bijeli svijet. Serija vrvi Dinamovštinom, ali jedan od najboljih trenutaka je kad je Deda Rudi bio pred smrt 1984., pa je rekao nešto u smislu: "Ma nije što me ovaj rak ždere, nego mi je gore što me Dinamo ždere. Prije dvije godine smo bili prvaci, a sad nam visi opstanak "
  • Stihl
    3k
    Pratio sam seriju dok je bila aktualna, dobro si rekel, serija vrvi Dinamovštinom...meni osobno dobra serija.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Preporucujem Bullet Train onima koji vole akcijske filmove sa malo komedije i solidnom pricom. Meni je top.
  • Droljo
    5.1k
    Stari klasik ali ako ima netko da ga nije pogledao svakako preporuka.
    Bronson
  • Mrvica
    3.3k

    Meni osobno jedna od dražih domaćih serija baš zbog Dinamovištine. Ako se nekome gledaju sve epizode na aplikaciji hrti se mogu pogledati sve sezone. Mislim da je to jedna od rijetkih serija uz Bitange i princeze da sam baš pogledao više puta i svaki put s užitkom.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Pratio sam seriju dok je bila aktualna, dobro si rekel, serija vrvi Dinamovštinom...meni osobno dobra serija.Stihl

    Uhvatio sam jedan broj epizoda iako sam bio skeptičan jer mi se činila serija na foru teške nostalgije za jugom itd. i ok su bile, moram priznati. Samo me nervira to trpanje poznatih ličnosti iz tog vremena u seriju itd.
    i da, kaj velite, sve vrvi dinamovštinom što pomaže uvelike. :)
  • superhik
    10.4k
    Mislim da je baš jako kontra nostalgije. Realno pokazuje baš sve loše stvari tadašnjeg vremena:

    Lova odlazi u Beograd i ne vraća se nazad
    UDBA
    Cenzura
    Poslovi preko partije i moćnika
    Prijave zbog pjevanja domoljubnih pjesama
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ma da, velim, imao sam predrasude prema seriji, em domaća em o osamdesetima, ali stoji sve kaj si napisao kad pogledaš malo seriju tj obratiš pozornost.

    Ak se dobro sjećam ima i epizoda kad počne rat, crno bijela? Al ono kaj me zbunilo je da je poslije bila normalna epizoda tj. koja se opet vratila natrag u vremenu. Ili sam sve pomiješao, bile različite sezone itd.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Mislim da u skroz zadnjoj epizodu spominju Domovinski rati i pogibelj Dominika
  • superhik
    10.4k
    Ima i u jednom dijelu sezone odmah na početku pregled što će se sve događati u budućnosti, pa se opet vraća na mislim '84 godinu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.