• San Lorenzo
    11.7k
    Barbie? :fire:

    Sad za ozbiljno, MI7 je bomba
    Captain America

    Mene sramota priznat, ali mi je Barbie top3 najišcekivanija filma godine...MaXXXine (ako će ga uspjet ugurat do kraja godine) i Dune drugi dio.
  • Riot
    1.7k
    Pročitaj knjigu od Vilima Karlovića - Preživio sam Vukovar i Ovčaru.black Olives matter

    Pdf ili gdje je nabavit?
  • Patak
    2.2k
    Meni je dobra i od Petra Janjića Tromblona knjiga, Žedni krvi gladni izdaje, isto o Vukovaru.
  • mali M
    3.5k
    Jel gledao netko "Šesti autobus", kakav je film?Navijač Dinama

    Pogledao. Dobro ti kažu dečki. Likovi su pokupili priču iz nekoliko knjiga/istinitih priča iz Vukovara i snimili film. Vilim se poprilično i naljutio na njih jer su ga baš žestoko skopirali, a da nisu rekli ni pusa hvala prema njemu. Film ko film nije ni tako strašno loš, ali ostavlja loš aftertaste zbog muljaža.
  • Eduardo
    17.6k
    Pogledao sinoć ovaj film (ne bih previše o samom filmu) i nikako se nisam mogao oteti dojmu da cijelo vrijeme gledam mladog Bujanca.

  • Droljo
    5.1k
    Pa to je Adam DeVine iz Workaholicsa. Pre smješan lik i serija.
    https://www.imdb.com/title/tt1610527/
    Onako mladenački zabavno. Glupiranje. Ja sam uživao
  • Fanboy
    2.2k
    Jel tko gledao "Sound of freedom" o trgovini djece ? Vidim da ga msm mediji nastoje diskreditirati kao i određeni politički krugovi, no ocjene gledatelja i komentari su izuzetno dobri i pohvaljujući. Kažu da ima dijelova koje je dosta teško gledati.
  • Droljo
    5.1k
    Kažu da ima dijelova koje je dosta teško gledatiFanboy

    Znači, ne gledam!
  • Fanboy
    2.2k


    A gle, nekad je istina jako teška za gledati. No, sa edukativne strane i borbe za pravednije društvo ju je jako važno znati. Nisam pogledao, pa ti za te "dijelove" neću ništa više reći. Kad pogledam moći ću više toga napisati.
  • Droljo
    5.1k
    Ma sve 5 frende. Za mnoge stvari znaš da se događaju ali u (to malo slobodnog vremena) želim neku pozitivu i sl. A ne gledat muku Isusovu ak me razmeš
  • vjeko1701
    5.9k
    Tu se slažem s Droljom. Mogu respektirati neke filmove radi kvalitete ili poruke koju šalju ali ja osobno volim da mi je zabava zabavna. Avanturizam, akcija, humor i inteligencija.
  • Sajla
    3.5k
    imam frenda koji se navukao na indijske filmove zbog toga. pjesma, ples, bedaste akcijske scene, pravda uvijek pobjeđuje... prvo sam mislio da me trola, ali čovjek je ozbiljan i zbilja to gleda radije nego neki "ozbiljan" film
  • Zagi
    5.2k
    Ne znam jel bilo do sada ali

    Binge-o s guštom neki dan. Preporuke!
  • Infinity
    15.3k


    Kad si kod indijskih filmova, meni osobno jedan od najboljih filmova koje sam gledao je ovo remek djelo:

    3 idiots
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.