• Oluja
    3.6k
    Vjerujem da od jeseni gledamo Rakitića i Džeku u hajduku jer je poznato da im je san zaigrati zajedno s Awaziemom i Melnjakom da bi se u potpunosti ostvarili kao nogometaši. Iz pouzdanih izvora znam da im je to karika koja nedostaje za potpuno nogometno zadovoljstvo.
  • Infinity
    15.2k
    Rakitic u Sevilli ima preko pet milijuna i sigurno ne bi dosao u Hajduk, pa ni Dinamo igrati iz ljubavi za sicu. On da zeli igrati iz neke ljubavi vjerojatno bi igrao u Baselu. Ni za Sevillu ne igra iz ljubavi, nego zato sto Raquel tako zeli.

    Nece ona ni u Split, ni u Zagreb, ni u Basel, nece nigdje. Nije mu Sevilla bila jedini izbor nakon Barce, ali je ipak otisao u Sevillu i ostat ce tamo zivjeti nakon karijere.

    Al meni se svidja ta njihova prica, jer nam to govori da nisu realni i da zive u snovima.
  • San Lorenzo
    11.1k
    Al' koja je to neutaživa glad za pozornošću s guranjem tih šalova na neka potpuno random mjesta, strašno nešto, vjerojatno postoji i slika dalaj lame ili pape s Livajinim dresom. :lol:
  • superhik
    10.2k
    "Igra protiv Barcelone na Camp Nou, a misli su mu na ŠRC Zaprešić protiv Rudeša"
  • Mali Zeus
    9.4k
    Nisu Perišić i Rakitić Livaja da nisu uspjeli u Europi pa se vraćaju u Hajduk da bude prvi u selu umjesto zadnji u gradu.
  • Boysica
    441
    Kad si vec kod Zapresica di igraju juniori sa tovarima dolje ili tu , obecajem bit cu dobra ak igraju u Zapu
  • Boysica
    441
    jesss vidjela sam isla sam provjerit .
    I ako to je jedino i ostalo od nogometa u Zapresicu skola nogometa sve ostalo je bolje ni ne spominjat
  • kinfa95
    485
    Guraju šalove jer je Rakitićev kum tovar koji drži lokale po Splitu, tako su i došli do Messija
  • vjeko1701
    5.9k
    Tu se piše o mokrim snovima ovih dole a propušta se Lesijevo cviljenje za gazdom. Ja sam sve više uvjeren da je on stajao iza Dammir i Slavonac profila xD
  • San Lorenzo
    11.1k

    Ovo je zabavnije jer je glupo, Lassie je zloban i izaziva negativu.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ne znam, meni je zabavno gledati zadnje trzaje poslušnih sluga lopovovih...
  • deda
    27.7k
    Lessie se pokušava vratiti kući, alu gazda je promijenio adresu. :cool:
  • xavier
    11.1k
    1l9gk51my1p4t1on.jpg

    Ovo je neka posebna razina trolanja...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.