• Nolifer
    6.9k


    Da šteta, mislio sam da ima nekih ''naših'' koji se mogu suprotstavit, očito nema nažalost.
    Vidio sam da je to bilo, katastrofa i onda bi oni nešto mjenjali za dobrobit svih nas, ma bi ki labudovu...
  • Mali Zeus
    10.3k
    Živjela kulturna revolucija, dolje pluralizam mišljenja!

    Tko to nama nudi, tko to nama nudi demokratiju!?
  • Stihl
    3k
    Kad mi nekaj potpisu klasic i goldstein, a rada blagoslovi...onda sam siguran da je to tó, nema dalje! Sramota s čime se oni bave. Pazi, kad ti je vrhunac politicke karijere mjenjanje imena ulica, ja sam uvjeren da se rada sad smije i misli si gle kako glupe Hrvate jebem u mozak, u glavnom gradu im mjenjam nazive ulica kak mi odgovara, ko jebe njihovu povijest...
    Baš me zanima u koje nazive ce promjenit tih 10 ulica?
  • Mali Zeus
    10.3k
    Hvala Bogu, narodnih heroja ima napretek.
  • Stihl
    3k
    Da, Bogu Hvala na njima...bez tih izmišljenih mučenika, Hrvatske i Zagreba nebi bilo.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Iako ajd nemrem reći, ipak su pretvorili Staru Vlašku u pješačku zonu i obojali žardinjere, tak da nije da nisu ništa napravili. :strong:
  • Stihl
    3k
    Bome...zaslužili su titulu narodnih heroja, na idućim kresovima će im bit uručene medalje i pohvale SKH za iznimnu požrtvovnost i rezultate.
  • Fanboy
    2.2k
    Jel imate tople vode od petka ? Vidim da još nije saniran kaos sa puknućem cijevi.
  • Bruh
    901
    to ti je zapravo zdravstvena politika grada... Dobro dođe ladan tuš vruće nije zdravo
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Tomislav Tomašević (Možemo) je na izborima dobio 2/3 glasova to jest rekordnih 65,25 posto glasova. To je volja građana grada Zagreba sviđalo se to nama ili ne. U tom smjeru ide naše društvo i ne vidim neku mogućnost da se smjer preokrene u bližoj budućnosti. Priviknimo se na novu normalnost sviđala se ona nama ili ne.

    bencic-povorka-homoseksualaca.jpg
  • Patak
    2.3k
    Neću se nikad priviknuti na "novu normalnost". Niti ću ikad prihvatiti apatiju i bezvoljnost da je to sad tak i da se ne mogu stvari promijeniti.
  • superhik
    10.5k
    Priviknimo se na novu normalnostMaksim Maksimirski

    Po toj logici nikad ne bi dolazilo do smjena vlasti, a izbore je trebao dobiti Bandićev zamjenik
  • Mlađi referent
    11.1k
    ne vidim neku mogućnost da se smjer preokrene u bližoj budućnosti. Priviknimo se na novu normalnost sviđala se ona nama ili ne.Maksim Maksimirski

    Ciklički je to, buju došla vremena kad će konzervativizam opet bit u modi
  • Neki tip
    19.6k
    Prije par godina sam na jednoj konf pričao s kolegom s Islanda.

    Našli usred Finske vino iz Hrvatske (Dika), zapili se i malo o sportu, malo o ženama, malo o politici, sve kako treba.

    Došli tako na temu odnosa muškaraca i žena gore kod njega.

    Veli otprilike ovako..

    "Sve je to klatno. Dugo smo bili "vikinzi", muškarčine, ubijali i donosili hranu. Stvari su se okrenule, žene su sada superdominantne u islandskom društvu. Feminizam se očituje u svakom aspektu života, ekonomije, politike, pa čak i jezika. Ne kažem da je loše, a ni dobro, samo da je tako. A hoce li zauvijek biti tako? Naravno da ne, klatno se zanjihalo predaleko, vratit će se nazad i otići opet na drugu stranu, dok ne nađe neku ravnotežu."

    Svidjelo mi se njegovo jednostavno, a na štošta primjenjivo tumačenje.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Stvari su se okrenule, žene su sada superdominantne u islandskom društvu.Neki tip

    Ali mi se čini da je Ivica Kostelić sasvim solidno ukrotio svoju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.