• Krizy
    38.2k
    Ne računaju se igrači na posudbi.
    Menalo, Drmić i Ljubičić imaju i HR državljanstvo.
  • jp23
    2.2k
    Ahaaa, to mi promaklo. :up:
  • NORTE
    9.7k
    Broj stranaca u klubovima:

    3 - Dinamo
    10 - Hajduk
    Krizy
    Di su ti dani, ta lipa vrimena kad su se ismijavali "opet ste doveli stranca"...
    Ni to im ne pomaže, a dinamo s malo stranaca.
  • DrawTube
    3.4k
    Ali, ali Grgić je hrvat iz Austrije!1!11!1!1!1!
  • Krizy
    38.2k
    Njega nisam ni računao :lol:
  • Infinity
    15.4k
    Ricardo Moniz kandidat za klupu Slavena.

    Na prvu ne bas zvucno ime, ali jako iskusan trener. Bio je u sustavu Grasshoppersa, PSV-a, Tottenhama, HSV-a, a onda se po Red Bullu prebacivao po Leipzigu, Ghani, New Yorku i Salzburgu.

    Prvi samostalni posao menadzera imao je upravo u Salzburgu. Prosao grupu EL, osvojio kup i prvenstvo, prvu duplu krunu za RBS.

    Vodio je kasnije Ferencvaros, Lechiu, Munchen, Notts County, Eindhoven, Randers, Trencin, Excelsior i ZTE.

    Vodio je 305 utakmica od cega 152 u najvisem drzavnom rangu i 25 u Europi.

    ZTE je vodio 28 kola, a otkaz je uslijedio nakon dva vezana poraza. Klub je ostavio na devetom mjestu prvenstvene ljestvice. Doveo ih je i do finala kupa, koji su na kraju i osvojili, te ce prvi put nakon 2010. zaigrati Europu.

    Onako nakon krace analize mi djeluje kao dobar potez Belupa, mada mi micanje Zekica nema smisla.
  • OsamŠest
    2.7k

    Zanimljiv potez. Valjda su i oni shvatili da su nedovoljno ambiciozni. Sredina u kojoj nema nekog pritiska, gospodarstvo je jako, dvije vrlo jake kompanije stoje iza njih. Mislim da oni sami po sebi imaju takvu perspektivu da nisu ni svjesni toga..
  • DrawTube
    3.4k
    Nakupi se u HNLu kvalitetne muzike prije tekme, Stonesi, Ac/Dc, Tina Turner .... :rofl:
  • San Lorenzo
    12.3k
    Valjda će Istra slavit danas, u zadnja dva kola imaju solidan raspored i mogli bi do Europe.
  • San Lorenzo
    12.3k
    Volio bih da postoji statistika za hnl o postotku udaraca upućenih izvan 16m koji završe u okviru gola...mislim da bi brojka bila jednoznamenkasta.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Bakrar... Taj je sebicniji od Kramarica.
  • DrawTube
    3.4k
    Majkić spašava Istru
  • vjeko1701
    6k
    Istra i druga lopta u terenu kad treba zadržati igru volume 6 ove sezone...od 7 utakmica koje sam gledao.

    Tri puta na ovoj utakmici.
  • DrawTube
    3.4k
    Mahnoud glupane glupi
  • San Lorenzo
    12.3k
    Nije ga ni pipnuo...ali ekstremno debilan potez Mahmuda.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.