• DrawTube
    3k
    da sad vidim. Ali svejedno, igrač 1. lige ovo ne radi
  • San Lorenzo
    11.7k
    Onaj tko ne prati HNL je budala. :rofl:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Ludilo haha
  • DrawTube
    3k
    Kako ljudi iz kluba ne vide da je ovaj Mahmoud za 4. Ligu? Čovjek je bezobrazno loš
  • San Lorenzo
    11.7k
    Bio odličan prošle sezone, onda otišao u Španjolsku i vratio se ovakav...vjerojatno glava i manjak motivacije.
  • Jaro
    5.6k
    Istra i druga lopta u terenu kad treba zadržati igru volume 6 ove sezone...od 7 utakmica koje sam gledao.

    Tri puta na ovoj utakmici.
    vjeko1701

    Posto nisam ni jednom vidio medju kaznama HNSa prema klubu - ocito je u HNL ovo legitimno i jbg. Vani i u UEFA natjecanjima se novcano kaznjavaju organizatori za ovakve stvari(kao i kad utakmica neopravdano kasni - Hrvataka-Wales recimo) a suci nadoknade izgubljeno vrijeme pa se ne koristi... U HNL se broje petarde i to je jedino po cemu se klubovi kaznjavaju. Jbg, vani ni travnjaci ne smiju postati oranice. Zato je HNL supersretan sa revolucionarnih cca 10milja € po sezoni.
  • maddaddam
    2.9k
    vvrmoa3kbyfv99wk.jpeg

    Mijo Chips
  • DrawTube
    3k
    Sopić sve antipatičniji kako vrijeme ide
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Meni je jučer baš bilo žao caktaša.
    Jbt on im je valjda jedan od najboljih igrača kluba od kad je HNL-a, možda i najbolji strijelac kluba u tom periodu, bivši kapetan, čovjek koji ih je vukao preko nekoliko sezona i izviždaju ga k'o zadnje smeće na poljudu... ono, lik je imao nesuglasice oko ugovora i otišao u osijek... zamisli izdaje. :zip:
  • Jaro
    5.6k
    Nije ni u Osijek nego u Saudijsku Arabiji ili di vec. Vec tada je on proglasen izdajicom - jer jbg nije igrao za dispet, kavu na rivi i nastup na 4 kafica kao Livaja, Kalinic, Krovinovic vec je htio biti placen kao profi nogometas. Normalno da mu zvizde
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da im je drugi najbolji svih vremena u HNLu a postao je izdajnik jer je samo htio da mu se isplati dogovorena plaća.
  • Captain America
    14k
    Klasično sektašenje. I nakon izlaska intervjua koji djeluje puno logičnije od proglasa svetog lukše, bagra se još više okrenula protiv njega jer USKOKov osumnjičenik ne bi sigurno lagao preko medija. Samo da ne zaboravim, ismijavanje s govornom manom je dno dna.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sta kazete na Sopicevu izjavu jucer o stranim trenerima? Vjerojatno nesto za Garciu, ugl. iznenadilo me jer je iz cista mira krenuo o tome, mozda i pretjerao ovaj put. A utakmica opcenito jedna od boljih zavrsnica ove sezone.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Prelistao sam 2-3 stranice na sportnetu i niko nije zaljepio izjavu, a bilo je pitanje 3-4 puta sta je izjavio. Dodem ovdje i opet isto. Jel moze neko zaljepit izjavu gospodina Sopica tako da svi znamo o cemu se konacno radi?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.