• NitkoBitan
    13.5k
    Posto nije bilo spalira u Osijeku bilo bi lijepo od Sibenika kad bi nam ga priredili na Maksimiru, a mi zauzvrat sa par juniora odigramo :cool:
    Al bi neke gusilo...
  • DrawTube
    3.5k
    Protiv Šibenika ništa ispod 5000 ne igra
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Jel ovo sigurno da ce svi igrat u istom terminu zadnje kolo?
  • Maksim Maksimirski
    4.7k
    Za zadnje kolo treba klub napraviti veliku marketinšku akciju. Treba o toj utakmici trubiti na sva zvona, valjalo bi i neke šampionske majice prodavati po izrazito jeftinim cijenama (svi klubovi to rade kad je proslava titule), nekim velikim igračima će to biti zadnja utakmica na Maksimiru, proslava je prvaka itd. Klub mora napraviti marketinšku ofenzivu i dovući na stadion barem 10 tisuća ljudi.
  • DrawTube
    3.5k
    isto ko prošle sezone protiv Hajduka. Majice, zastavice, fan zona, sve


    17/18 na zadnjem kolu protiv Intera bilo 8000 ljudi. Jest da je ti bila tekma odluke za titulu gdje poraz nije dolazio u obzir, ali smo i te sezone bili valjda 30% manje gledani neg ove

    Ak ne bude bar 8000 ljudi protiv Gorice gubim vjeru u dinamove navijače i u ikakav veliki napredak
  • ksapi
    2.2k


    Pa napredak je u zadnje dvije sezone ocit, o cemu pricas ti?
  • Dinamosaur
    1.1k
    Više bi sami sebe osramotili. A i taj špalir nije nikad bio naša tradicija kolko ja pamtim
  • serbus
    3.7k


    Izašli iz rupa iskoristili našu borbu oko dinama i našli muda po meni do nekog novog "krvavih derbija" kojeg sami glupim revanjem traže. Nakon toga opet 20g mir.
  • DrawTube
    3.5k
    očit je, ali nemreš mi reći da nismo u stanju skupiti bar 8000 ljudi na proslavi titule

    Drago mi je kaj je na manjim tekmama u prosjeku 3500 ljudi umjesto 2000, ali se ne smijemo zadovoljavati mrvicama, pogotovo sad kad je krimos gotovo istjeran iz kluba i nova uprava treba podršku. Nek količina svjetine na proslavi bude početak, pa da nastavimo graditi navijačku bazu dalje

    Ja bar jedva čekam taj dan, tekma proslave mi je uz derbi na Kranjči i derbi s Hajdukom najiščekivanija tekma sezone, kišobran (znajući usrano zg vrijeme) i dres su spremni

    Isprike na rantu, kao i na ostalih 30 postova o brojkama gledatelja
  • plavi67
    921
    ne tresite se, bit ce uvjeren sam pun zapad i sjever dolje i ove gore pola
  • Ludovic IX
    6k
    Izgleda da su u splitu uspjeli prodati malog vuska za 10,5 milja psgu.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Sad treba vidjet jel imamo kojeg "Buljata" za uvalit kao zadnji put kad su bili pri parama.
  • Droljo
    6k
    Dok mu dudu nije strgao nogu buljat i etto su čuda radili po desnoj strani. Dar mar jebote
  • marcio amoroso
    33.7k
    To može biti samo sa svim mogućim bonusima. Čistih 10,5 neće dati nitko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.