• marcio amoroso
    36.5k

    Ponavljam, Petković želi plaću u rangu najbolje plaćenih igrača Dinama, ali zato što misli da to zaslužuje, a ne zato što tu plaću ima Drmić.
  • Papastrumf
    12.3k
    Petko je jako inteligentan dečko i zna da igrači koji dođu besplatno u startu dobiju bolji ugovor.marcio amoroso

    Došao je i Petko besplatno :smile:

    Meni nije normalno da jedan Drmić dođe i dobije 60 ili 70% veću plaću od najzaslužnijih igrača za možda i najveće uspjehe u povijesti kluba (Ademi, Livaković, Petković).
    To nije u redu prema tim dečkima.
  • xavier
    12.1k
    Drmić je doveden kao top napadač za našu razinu. U Rijeci je pokazao koliko je ubojit i očekivanje je bilo da će u Dinamu, koji je ipak puno jači, zabijati još puno više. I da ne zaboravimo, doveden je kao prvi napadač, a u vrijeme kad je dogovaran njegov transfer, Petko je igrao ofenzivnog veznog.

    I onda kad je Drmić potpisao, Petko je zaključio da ipak želi biti špica te je, što je najveće iznenađenje, počeo "gristi" na terenu i izborio se za mjesto prve špice čime je Drmić ispao iz prvih 11. Da ne govorimo kako Dinamo cijelo vrijeme igra na način da napadača traži loptama dok on igra leđima prema golu te se od njega očekuje da distribuira povratne lopte. Naravno da Drmić nije igrač za takvu igru.

    No to ne znači da je Drmić loš, dapače, ali kvaka je u tome da igru treba prilagoditi igračima koje imaš, a ne forsirati način igre koji ne paše igračima.
  • morales
    128
    slazem se,stalno se prica o napadacima a primarnija su nam pojacanja na ostalim pozicijama ne igramo mi lose zbog petkovica i drmica
  • marcio amoroso
    36.5k
    Došao je i Petko besplatno :smile:Papastrumf

    Došao kao lik koji godinu dana nije dao gol :grin:
  • marcio amoroso
    36.5k
    Meni nije normalno da jedan Drmić dođe i dobije 60 ili 70% veću plaću od najzaslužnijih igrača za možda i najveće uspjehe u povijesti kluba (Ademi, Livaković, Petković).
    To nije u redu prema tim dečkima
    Papastrumf

    Znaš sam da su se i njima dizali ugovori i da to uopće ne bi bilo ni blizu tih 60 ili 70% koje spominješ.
  • Klenx
    5.6k
    slazem se,stalno se prica o napadacima a primarnija su nam pojacanja na ostalim pozicijama ne igramo mi lose zbog petkovica i drmicamorales

    Dapače, kakav god Drmić da je, ti imaš napadačke pozicije riješene do ljeta 2024 (kraj Drmićevog ugovora).

    Riješi Petkoviću ugovor, imaš njega, Drmića i mladog Topića. Za poziciju jednog napadača, i više nego dosta i za HNL i za europu.

    Doslovno, uz prednjeg veznog, i Mišićeve pozicije, napadač nam je najnebitnija pozicija za tražiti pojačanja u ovom trenu.
  • Papastrumf
    12.3k
    Došao kao lik koji godinu dana nije dao golmarcio amoroso

    Zato sam i stavio smajlić :wink:
    Ali ostajem pri napisanom u drugom dijelu. To je po meni omalovažavanje tih senatora.

    Znaš sam da su se i njima dizali ugovori i da to uopće ne bi bilo ni blizu tih 60 ili 70% koje spominješmarcio amoroso

    Petko ima 550.000, znam 100%, a Drmić ima 900.000. To je 80% više.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Doslovno, uz prednjeg veznog, i Mišićeve pozicije, napadač nam je najnebitnija pozicija za tražiti pojačanja u ovom trenu.Klenx

    Je, ako želimo igrati kako smo igrali do sada, ali se očigledno želi igrati drugačije pa se traže i drugačiji napadači.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Ja mislim da Petka ne može bit manje briga zakaj Drmić ima veću plaću njega i je li došao besplatno. Bolji je igrač, najbolji napadač zadnjih X godina kluba, klubu dao fenomenalne rezultate, a i realno ima dosta zvjezdane prašine oko sebe.

    Ako ga Bišćan vidi u ekipi, daj mu taj ugovor i riješili smo se jednog problema
  • Klenx
    5.6k
    Je, ako želimo igrati kako smo igrali do sada, ali se očigledno želi igrati drugačije pa se traže i drugačiji napadači.marcio amoroso

    I s tim se slažem.
    Ali opet, i u tom slučaju opet imaš bar 5 pozicija gdje prije moraš tražiti "drukčije" igrače.
  • Krizy
    43.3k
    Petković nije došao besplatno. Prvo na posudbu pa otkupljen za milijun eura.
    Ali došao je kao nedokazani igrač, Drmić kao dokazani.
    Ali definitivno bih dao Petkoviću veću plaću, donio nam je puno više od te razlike između njega i Drmića.
  • Zagi
    7.7k
    Ovo kaj je San Lorezno gore napisao. Potpuno novi smjer.

    Jedino kaj Petku ide u prilog je da se nesmije raditi baš potpuno nova momčad ali iz ergele Livi, Orša , Ademi , Mišić , Petko, Rile njega bi uvjerljivo prvog riješio.

    Al eto Čačke je sve ostale utopio, a za Petka nitko ne želi dati ni polu ozbiljnu cifru pa je još tu.

    Al ne, ajmo mu dati više od (do sada) maksimalnog ugovora.
    E da. I kapetansku vrpcu. Neki su ga potpuno ozbiljno predlagali za kapetana poslije Ademija.
  • San Lorenzo
    15.6k
    na upravi je da procijeni sitnicarili smo za belju pa smo izgubili top napadac kojeg bi kasnije mogli prodat za 20mil a bio bih odma pojacanjemorales

    Beljo nije htio doći u Dinamo i to je sva mudrost oko te priče.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Zato sam i stavio smajlić :wink:
    Ali ostajem pri napisanom u drugom dijelu. To je po meni omalovažavanje tih senatora.
    Papastrumf

    Zato sam i ja stavio smajlić

    A jbg, klub gleda da se pojača i ide naprijed. Jel bi bilo manje omalovažavanje da smo Rijeci platili 4 milijuna i Drmiću dali 700 tisuća. Tako bi klub potrošio 5,4 milijuna, a ovako 2,4. Takav igrač sa tim brojkama tada na tržištu sigurno nije bio dostupan ispod 3 ili 4 milijuna.

    Općenito to ovaj ima ovoliko ovaj onoliko treba srezati u startu. Ja u svom poslu to nisam nikada dopuštao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions