• Klenx
    5.6k
    A i on glumi majmuna ak se cigani za parsto iljada u pmDroljo

    Po meni i on zaslužuje te novce.
    Dinamo se ponaša ko klub pred bankrot, a leži na milijunima od transfera potencijalnih Šutala, Ivanušeca i Livakovića. Postocima od Gvardiola, Olma i Majera, a na kraju krajeva i nositelj si do kraja kvalifikacija za LP.

    Za vjerojatno dodatnih milju i po ili dvije eura u razdoblju od 3 godine si riješio napadača za te 3 godine uz kojeg mali Topić može stasat.
    Nikakva cifra, NIKAKVA.

    Ali ne, ajmo tražiti Vipotnike i slične.

    Teofil, Oršić, Ademi, Dilaver, Lauritsen, Emreli. Tu si oslobodio valjda 4 milje eura na plaćama.
    Još se riješi škarta na posudbama, pa ima za 6 Petkovića, a ne za ciganjenje nad ovim jednim.
  • Zagi
    7.7k
    Tko je jamio, jamio je. A Drmić je jamio.

    Sa 1.2 bi bio plaćeniji od Oršića. Ni govora.
  • Klenx
    5.6k
    Sa 1.2 bi bio plaćeniji od Oršića. Ni govora.Zagi

    Da,
    bolje prodati Petka za 3-4 pa te pare iskrcati na Vipotnika :smirk:
  • Zagi
    7.7k
    Bolje te pare iskrcati za Frigana, da.
  • Ludovic IX
    7.3k
    nije samo to.. ako ne potpiše, prodat ćemo ga za kikiriki ili za ništa nagodinu..ali što kaže moj prijatelj @droljo, potpiši sa njim pa i ako ima kupaca za njega, imamo bolju startnu poziciju zbog tih 200k što je dobio više.

    ja sam za to da imamo platne kategorije i petko, livi definitivno moraju biti najplaćeniji igrači u momčadi.. onda idemo dalje prema ivanušecu, šutalu, baturini, mišiću i riletu.. Drmić je znamo zasto na toj plaći ali ako već ima, izjednači je i liviju i petku kao onima koji su ti kičma ekipe
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ja apsolutno ne vjerujem da to ima nešto sa Drmićem. Drmić je došao kao slobodan igrač i kao drugi najbolji strijelac lige koji je zabijao kao na traci.

    Petko je jako inteligentan dečko i zna da igrači koji dođu besplatno u startu dobiju bolji ugovor.

    Petko se jednostavno smatra jednim od 2, 3 najbolja igrača Dinama i hoće ugovor u rangu tih najboljih igrača. To je meni realno i uvjeren sam da će se Dinamo lako s njim dogovoriti ako budu sigurni da im je potreban. Sigurno se neće oprostiti zbog 200 ili 300 tisuća eura.
  • Tuba1986
    84
    Ivanušec je u podcastu rekao da se puno stvari o Petkoviću nezna, da igra pod blokadama i injekcijama te da većina igrača da su na njegovom mjestu ne bi više ni igralo.
    Mislim da se vjerojatno radi toga ne mogu dogovoriti oko novog ugovora
  • striko
    1.5k
    Drmić je došao kao slobodan igrač i kao drugi najbolji strijelac lige koji je zabijao kao na traci.marcio amoroso

    Većina ih iz nekog razloga zaboravi na ovo. Lako je sada biti pametan. Prvi sam ja očekivao 30+ golova i da smo "uboli" bingo.
  • San Lorenzo
    15.6k


    'Inače, pojavila se i informacija da je Šunjića nedavno kontaktirao i Hajduk. Ne znamo točno je li to bio službeni upit, je li ga zvao netko direktno iz kluba, ili su ga kontaktirali menadžeri i opipavali njegov puls oko dolaska u Split, ali, navodno je Šunjić u startu odbio mogućnost dolaska u Hajduk i tu je ta priča odmah i završila.'

    Surprised Pikachu face.

    Inače, sviđaju mi se ove glasine, Barišić, agresivni stoper koji zna igrati, Šunjić, def. vezni koji jede travu, Frigan i/ili Vipotnik, napadači koji rade presing...to je Dinamo kakvog želim gledati, možda ne bi bilo lijepo, ali daj ti meni 120 pretrčanih kilometara i 1-0, ja prezadovoljan.
  • morales
    128
    na upravi je da procijeni sitnicarili smo za belju pa smo izgubili top napadac kojeg bi kasnije mogli prodat za 20mil a bio bih odma pojacanje
  • Klenx
    5.6k
    Petković i Livaković su zadnji dijelovi možda i najbolje generacije u povijesti kluba.
    Treba ih se zadržati pod svaku cijenu, pogotovo kad nam treba pojačanja na ostalih 5 pozicija u klubu.

    Riješiti se škarta (Čop, Menalo, Kulenović, hrpa ovih po posudbama), iskrcati lovu koju dečki traže (pogotovo sad kad si oslobodio veliki dio prostora za plaće) i riješio si 2 pozicije do kraja njihovih karijera.
  • Zagi
    7.7k
    Petko ove sezone ima 58% Livakovićeve minutaže.
    Ta dva igrača dinamu isto NE vrijede.

    Nek pita koliko ima Miško, može dobiti 20% manje. Uzmi ili ostavi.
  • Klenx
    5.6k


    Stari moj ti ćeš za Petkovića dobit maksimalno 3-4 milje eura.
    Što ćeš, uz još dodatnu lovu iskrcat na upitna napadačka pojačanja.

    Njemu iskrcati pare za plaću, a lovu uložiti na mjesta koja treba. (Stoper, lijevi bek, rezervni desni, vezni, desno krilo)
  • Neki tip
    21.3k
    Petko se jednostavno smatra jednim od 2, 3 najbolja igrača Dinama i hoće ugovor u rangu tih najboljih igrača.marcio amoroso

    Dakle u rangu Drmića s kojim ovo nema nikakve veze. :)

    Pa sa svima ostalima iz vrha Petko jest tu negdje ili izjednačen.

    Drmić ima najviše, Petko se smatra jednim od 2, 3 najbolja igrača i želi u najviši platni razred.

    Svi znamo zašto je Drmić dobio toliko, ali posve je logično da oni koji smatraju da na istoj poziciji daju jednako ili više (da sad ne ulazimo u to za koja je igra, tko više leži i ne leži, govorim iz perspektive igrača..), traze jednako za potpis novog ugovora.

    Nisam gunđao kad je Drmić došao, ali ako trebam potpisat novi, onda je moja cijena ona koju ste dali njemu kad je bio besplatan.

    Jer i ja sam sada besplatan, osim plaće koju ima i onaj koji nije bolji od mene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions