• Kujtim Shalla
    2.1k
    Artem Dovbyk iz dnipra, znam da mu je vrijednost 11 mil po transfermarktu, samo sanjam. Ima ugovor do 23.12. 2023 i možda bi ga se moglo dpslepat povoljno. Čovjek je mašina. Gledao sam ga nekoliko puta u živo. Kad se spominju velike cifre za frigana, vipotnika, onda možda probati dovesti provjerenog igrača
  • Olmic
    2.7k
    Rekao je Biscan da imaju i neke “perverzne” zelje ali da moraju probat
  • Nino Bule
    11.5k

    Di je to rekao ?
  • Olmic
    2.7k
    jucer germanijak intervju
  • xyz
    840


    E to mi se već sviđa...
  • San Lorenzo
    11.7k
    Rekao je Biscan da imaju i neke “perverzne” zelje ali da moraju probatOlmic

    Nadam se da mu te ideje nisu pale na pamet dok se Tomas motao oko kluba... :brow:
  • xyz
    840
    Ja ću još jednom spomenuti Mikautadzea iz Metza (druga francuska liga). Prvi je strijelac lige i u vrhu po asistencijama. Čista klasa od igrača. Problem je što mislim da su i klubovi iz jačih liga bacili oko na njega.
  • SAS1987
    13.5k
    Rekao je Biscan da imaju i neke “perverzne” zelje ali da moraju probatOlmic

    Nadam se da nisu u kombinacijama puževi sa kučicama.
  • Nino Bule
    11.5k
    "U idealnoj situaciji bi to bilo tako, neki bi već došli, ali Dinamo je klub koji ovisi o odlascima. Postoje naše želje, na nekima se radi, nemamo puno vremena. Odlično je da smo završili prvenstvo, mogu se i ja više posvetiti gledanju tih pojačanja, nego što sam mogao dosad. Zato je bilo bitno u Splitu osvojiti naslov, biti pragmatičan, nisam htio da idemo u Osijek, pa ako tamo ne riješiš, izgubiš još dva tjedna... Pratimo, imamo neke želje, skrivene želje, perverzne želje, koje ćemo teško ostvariti, ali radimo na tome i svjesni smo da ćemo morati biti aktivni."
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pratimo, imamo neke želje, skrivene želje, perverzne želje, koje ćemo teško ostvariti, ali radimo na tome i svjesni smo da ćemo morati biti aktivni."Nino Bule

    Frendovi i ja na 1. godini faksa u lovu na dalmošice na studiju u Zagrebu :lol:
  • miro
    3.2k
    Kramarić možda :blush:
  • Nino Bule
    11.5k
    Andrej bi bio perverzija
  • Mr Anderson
    5.4k
    Krama čak i nije nerealan obzirom da nema više Mamića. Malo se odrekne svojih zahtjeva i mogao bi nam koristiti 2 sezone.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.