• nwankwo646
    342
    Probati kažem, nebi puno koštalo, za razliku od Jurića...
  • Orc123
    8.2k
    Aliyu jako zanimljiv...presaltali su ga sa krila na centarfora i zabija konstantno. Cak je solidan i u skoku.....
  • marcio amoroso
    36.8k
    Probati kažemnwankwo646

    Ponuditi manjima od nas, kažem.
  • Armagedon13
    959

    Šta se desilo sad bi ti pola HNL doveo
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ma daj kakav Fučak, gore sam ga zamjenio sa Friganom kad si napisao pa gledam jel trolaš a sad vidim da je krilni igrač, ako se vrati Orša onda je zamjena Rukavina, tu je i Šakota, Marin se možda vrati a ako se ne vrati 99 onda se mora ubost kvalitetno krilo izvana jer jedini Hrvat koji je kvalitetan za tu poziciju je Brekalo a obzirom da nismo u nekoj ljubavi s njim onda će to morati biti neki stranac i gotovo, kakvi Fučci, dobro je Marcio napisao.
  • Rex Ramae
    2.8k
    I daj prestanite više s tim HNL poluproizvodima, nismo se još ni riješili silnih Čabraja i Jurića a vi bi opet kamion novih dovukli...
  • Orc123
    8.2k

    Opet citas izmedju redaka. Nisam rekao da ga trebamo dovesti nego da je zanimljiv. Da se mene pita iz hnl ne bi nikoga doveo za prvih 11...jer takvoga nema u hnl. Pokusao bi ove perspektive dovesti ako bi ih se moglo dobiti za normalnu cijenu...naravno ne sve...tj. ne za normalnu cijenu vec cak i malo ispod cijene koju mogu dobiti vani jer Dinamo i zasluzuje takvu cijenu...meni su iz hnl zanimljivi Petrusenko, Frigan, Kacavenda, Stojkovic i Aliyu....ako kojega upiknemo za ok cijrnu moze, ali pojacanja u HNL nema vec peinove koje ce u buducbosti vjerojatno postati pojacanja.
  • San Lorenzo
    16k
    Mislim da je danas i Vipotniku i Friganu, unatoč golu, cijena pala.
  • Orc123
    8.2k

    Slazem se...ne moze Maribor koji nije ni prvak traziti tolike novce za svojeg igraca. Frigan zabio ali ono sto je promasio je stvarno ispod razine...samo je pokazao da je jos daleko od isprofiliranog napadaca....moze jedan od njih ili cak obojica ovisno o odlascima ali ako se dogovore realne cijene jer 5 mil eura i za jednog i za drugog su punoo previse.
  • LM1995
    1.8k
    Nisam rekao da ga trebamo dovesti nego da je zanimljiv.Orc123

    Tema se zove: Scout Služba - Igrači koje bi željeli gledati u Dinamu.
  • SAS1987
    14.8k
    Mislim da je danas i Vipotniku i Friganu, unatoč golu, cijena pala.San Lorenzo

    Pala i Jankovicu tako da smo opet na 5 milje + Jankovic.
  • xyz
    840
    Što sve neće ljudi napisati ovdje... Od stopera Istre koji je odigrao prvu utakmicu ove sezone i dobio crvendaća do Fučka koji ne može izdržati šprint od 10 metara bez da se uspuše. Od svih hnl-ovaca jedino mi Frigan izgleda ok, ali to nije ni pola iznosa kojeg Miškova piskarala spominju u plaćenim člancima. Ja samo ne želim više vidjeti da se dovode poluproizvodi iz hnl-a i da se plaćaju posredničke usluge od 10 milja eura. Nama trebaju igrači iz jačih liga, a često su to i bolji i jeftiniji igrači od Miškovih ili Črnkovih baljezgarija.
  • deda
    32.8k
    Kaka je cijena Marinu u odnosu na jučer? :yum:
  • Ludovic IX
    7.3k
    Nama su u zadnjih 5 godina dva najveća pojačanja bila igrac koji je bio zvijezda u juznokorejskoj ligi do tad i igrač koji više od godinu dana nije zabio gol u serie b..i dobili smo ih za ukupno 2 milje eura ako se ne varam.

    Treće najveće pojačanje nam je igrač koji je u trenutku potpisa bio na oporavku od raka.

    Svima njima zajedničko je bilo da su dinamovci. Tu možemo dodati i majera i ivanuseca i jarića koji su isto dinamovci.

    Ne kažem da nam pojačanja moraju bit dinamovci iako stojkovic i kaca jesu, ali moramo gledati ukupnu sliku da potencijalno pojačanje ima karakter takav da čim stupi u klub , daje sve od sebe za njega i iskreno ga zavoli. Kao rile, npr.

    Recimo, to kod drmica nisam vidio. On je profic ali prvenstveno za sebe a tek onda za klub. Dat ce on sve od sebe da zabije i da dinamo pobijedi ali ne na onaj način kao orsa ili petko.

    Zato se nadam da odsad prilikom scoutinga, uz igračke kvalitete da se ocjenjuju i ljudske kvalitete.

    Ne možemo pogoditi sa svakim pojačanjem ali svaki igrač koji dodje mora bit doveden sa dobrim razlogom. Da imaš poziciju za njega i da znaš da će se dobro uklopiti u ekipu i sustav.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.5k
    Svima njima zajedničko je bilo da su dinamovci.Ludovic IX

    Petković iako je igrao u mlađim kategorijama nije bio dinamovac.

    Sa ostatkom teksta se slažem :ok:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.