• Jurki
    11.7k
    Mi moramo bit svjesni da “reset” uključuje i gubitak top rezultata sezonu, možda i dvijeMlađi referent

    Ne nuzno, u ovakvom sistemu kvalifikacija prolaskom drugog pretkola imas KL zicer.
    Europska liga je isto dohvatljiva.
    A LP ak te malo zdrijeb posere, a imamo dobar koeficijent isto nije nedostupna.
    Doma se i s pomlađenom ekipom mora uzet prvenstvo.
    A nisu tolko glupi da se nebudu doveli i poneki iskusniji igraci koji bi nam bili dostupni.
    Znaju oni jako dobro da ima puno dusebriznika koji bi likovali ako se u Europi nebi nist napravilo.
  • Orc123
    8k
    Mi prodamo Jakica za 5 mil eura, kadziora za 3 mil eura, soudanija za 3 mil eura, fernandeza za 2,5 mil eura, Andrica za milju a ovi cijene Frigana onda 5-6 milje...je mlad ali tek ima jednu polusezonu u rijeci kak spada....Vipotnik zabija ko na traci pa je realno puno dati za njega 4-5 mil eura...a ovi cijene Frigana 5-6 milja....nije to los igrac ali opet preplacujemo....pa za Marina mozemo dobiti nakmanje 1-1.5 mil eura ako ovaj vrijedi 5-6...za jankovica isto sigurno 1 do 1.5 mil eura...ovo mi nema logike nikakve ako je istina...nadam se da nije istina. Jesam da se Frigan dovede ali ja ga nr bi platio vise od 3 mil eura i bez ikakvih ostalih igraca....ako smo ima dali ova 2 igraca onda smo max trebali platit so 1mil eura ili 1,5mil eura....iako kao sto kazem to kaj napise osvrtnik su gluposti.
  • Jurki
    11.7k
    naravno da se pise o Friganu, Vipotniku, Stojkovicu i Kacavendi.. jer piskarala ni ne znaju za druga imena osim tih koja su se vec spomenula 100 puta.
    Otkud oni znaju koje je igrace Šimic gledal i podcrtal u biljeznici kad je bil skaut Milana.
    Objavljuju se clanci o transferima ko da je sredina srpnja a ne travnja.
    Jbg tezak je novinarski kruh, treba kompenzirati inflaciju, sa inflacijom clickbalt clancima.
  • Orc123
    8k

    Slazem se....i to kaj napise taj osvrtnik na inst su gluposti
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ma naravno da nije nužno, krivo sam se izrazio, ali dogodi li se sigurno nije smak svijeta ako udariš neke temelje. U takvim fazama je sve moguće.
  • Nino Bule
    13.8k
    Cijene ga 5 mil eura da, doduse tad marin i jankovic jos nisu zaigrali za rijeku, jedan je imao ocajnu polusezonu u dinamu a jedan je igrao bh ligu, sad vec marin i jankovic vrijede malo vise nego tada.

    Ja sam isto za neke iskusnjare tipa badelj za rotaciju da drze svlacionicu fokusiranom i profesionalnom, po meni i na lijevom beku trebamo provjereno rjesenje a ne talenta pa opet fulat, ali ovo ostalo nemam nista protiv igraca poput kacavende i frigana jer oni nisu samo talenti u najavi oni vec na terenu donose dosta toga konkretno i najbitnije tip su igraca koji funkcionira u europskom nogometu, mislim da njima manje prilagodbe treba nego nekom martinu baturini koliko god da je on bolji, oni su brzi, jaci, agresivniji, samo naravno mogu pregorit pa popusit glupe zute pa ispast iz utakmice ili ne daj boze crveni ali ima tu igraca tipa ristovski i misic da ih usmjere, ako bog da vrati nam se i orsa i onda ne moramo brinut o europskom iskustvu.
  • Jurki
    11.7k
    Kakav je sistem kvalifikacija.. mislim da bi i Bratko sa ovim sadasnjim rastimanim sastavom ubo bar KL.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Index piše da smo pred porazom u utrci za Vipotnika
  • Efes Pilsen
    8.3k
    I to je ok, slijedece sezone mogu dobit juniore na posudbu.
  • Keyser Soze
    10k
    Odmah se znalo da niš od Vipotnika čim su Nizozemci i ostala malo jača imena počeli s ponudama za njega, nismo još na razini da se uspoređujemo s njima po platežnoj moći.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Još ništa nije gotovo oko Vipotnika. Dinamo može ponuditi dosta toga Mariboru što drugi vjerojatno neće. Kao prvo igrače u razmjenu ili na posudbu, a kao drugo procente od buduće prodaje.

    Ako se Dinamo odluči za Vipotnika uvjeren sam da će ga i dobiti.
  • Mlađi referent
    12.3k
    https://www.24sata.hr/sport/otkrivamo-ovih-pet-igraca-su-na-listi-zelja-biscana-u-dinamu-903032

    Zna netko o kojih 5 imena je ovdje riječ? I na kojeg U-21 reprezentantivca iz inozemstva se misli?
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Marco Pašalić je u # tamo dolje
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Nis, nisam otkrio ništa specijalno. Uvijek kad je premium pogledaj dolje tagove, zna se često pojavit tako haha
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions