• BBB Sibenik
    4.3k
    Mis da smo Vipotnika izgubili možda, Maribor je odbija neke ponude od oko 4m jer je čeka Dinamo radi dobrih odnosa. Dali bi nam ga za 3m i igrača nekog. Sad su tu već došli klubovi koji mogu platit odštetu za njega. Al ako nam je sezona 2024/2025 bitna radi novog formata LP i većeg novca koje će se dilit onda moramo ove godine udarit nove temelje. Zato možda bi i morali riskirati i bit odlučni oko nekih igrača. Kacavenda, Vipotnika, itd itd
  • vjeko1701
    8.2k
    Obavezan tekst Olivarija od odlasku KTC-a. Mislim, ovaj put je vjerojatno i točan ali čovjek bi pomislio da mu je poševio kćer kolko ga se puta ovih godina "rješavao".
  • Captain America
    17.7k
    https://www.index.hr/sport/clanak/evo-koje-igrace-biscan-zeli-dovesti-u-dinamo/2454082.aspx?index_ref=naslovnica_sport_prva_d I Imbex se ubacio u priče oko pojačanja. Ko ne želi otvorit, Frigan/Vipotnik, Stojković (navode da je gotovo siguran), Kačavenda.
  • Orc123
    8k
    Toliko je Simic igraca pogledao, ja sam siguran da moze iskopati i koje iznenađenje van hnl
  • jp23
    2.6k
    Prošle godine u srpnju, tijekom siječanjskog prijelaznog roka, danas, a poprilično sam siguran da, kada bih još malo potražio, da bi našao bar još 5, sve sa potpisom Davorina Olivarija.

    Isto tak ima i 1 od Ničote, ali ništa naspram Olivarijevih eseja.
  • vjeko1701
    8.2k
    Ma ja dajem ruku u vatru da ih je bilo 5-6 zadnje dvije sezone...
  • Jurki
    11.7k
    Znamo svi da su ovo sigurno zadnji tjedni KTC-a u Dinamu al to kaj taj droljivari sere po njemu to je strava i uzas vec par sezona.. ko da je najgori stoper na svijetu. Sreca kaj KTC ne zna hrvatski.
    Olivari znam da citas Zonu, pa procitaj i ovo..KTC je jedan od najboljih stopera koji su igrali u Hnlu. Mozes tom gospodinu i pravom profesionalcu jedino ocistiti kopacke. I prestani srat.
  • Ali
    2.2k
    Slažem se @Jurki , KTC je igračkakvog izvan hnl nećemo tako skoro kupiti a i neznan da smo ikada prije. Lika sam vidio ispod maksimirskoj juga davno pri njegovom dolasku na posao. Skroman, elegantan Gospodin. A na terenu je zbilja često znao podignuti ekipu kad nije išlo i kad bi se mučili protiv neke gorice i sličnih. Igrački nije u top 10 stranaca, ali kad gledaš kompletnu sliku, ponašanja, doprinosa , iskustva, gard, a sa druge strane nikad nisam čuo da je nekada progovorio kroz medije zašto je na klupi i slično.
    Trkački mislim da nam više ne može pripomoći i vjerojatno mu je to bio zadnji ugovor i hvala mu, iskreno veliko bih kad bi takvog lika zadržali u kadru stožera u nekoj ulozi scouta, asistenta za defenzivni zadatke ili slično. Jer je to po karakteru osoba kakvu ja kao navijač želim da nas predstavlja. Tu je već neko vrijeme, nikad nisam čuo da je negdje vidjen u izlasku u nekom nedoličnog ponašanju, a to je bilo gotovo pa pravilo za strance u Dinamu.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Theo je gospodin i profesionalac kakvog se samo poželjeti može. Imao je kikseva, ali tko nije. Sve u svemu jedan od najdražih Dinamovih igrača.
  • Captain America
    17.7k
    Igrački nije u top 10 stranacaAli

    Slažem se sa svime osim ovoga. Stup obrane za vrijeme najvećih klupskih uspjeha u moderno vrijeme. Ispred njega mogu ići samo Olmo i Dudu (Akija odbijam gurat pod strance), a u njegovoj kategoriji su Rile, Gavro i Soudani.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Rile, Gavro i Soudani.Captain America

    Tu su mi još Tonel i Cufré.
  • Nino Bule
    13.8k
    Mislim da je theo zasluzio ulazak u zadnjem kolu da dobije pljesak publike, dio prve momcadi i prvih 11 u svim najvecim uspjesima kluba u zadnjih 50 godina
  • Mlađi referent
    12.3k
    Meni je KTC ok igrač i ništa više od toga, slažem se da je zaslužio lijep pozdrav.

    Kad je dolazio s onakvim iskustvom i s tim da je jedan od najplaćenijih igrača Dinama očekivao sam da će bit dimenzija više u obrani Dinama. Čovjek je odradio neke tekme odlično, neke dobro, ali sve u svemu s takvim pedigreom i primanjima je prekratko trajao, a najbolje dane mu nije obilježila jedna ili dvije greške nego masa njih. Da citiram Repešu, greška na grešku pa ponovno tako.
  • San Lorenzo
    15.7k
    Marco Pašalić je u # tamo doljeImamo Dinamo

    Pašalića sam pratio u par u21 utakmica i djelovao je kao solidan igrač, moderno desno krilo, lijeva noga, e sad, zašto on sa 22 godine nije ni blizu prve ekipe kluba koji je poznat po davanju šansi mladim igračima je pitanje za nekog pametnijeg.
  • Droljo
    8k
    Da je bar svaki stranac kao ktc. Uzeli bi el minimal
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions