• Nino Bule
    13.8k

    Tesko da oba dolaze, radi se o instagram stranici takako da svakako zakljucke donosit nema smisla
  • morales
    128
    bišćan ce uzet prije frigana nego vipotnika
  • Nino Bule
    13.8k
    I meni se isto cini da bi biscan preferirao frigana, jos uz to vec je navodno bio neki dogovor od 2.5 mil eura + marin,jankovic, ako je takva cifra jos uvijek onda se isplati probat s njim
  • Droljo
    8k
    Ja sam za. Meni mali zgleda ko pravi špic. Iako i vipotnik ne izgleda loše...
  • deda
    32.6k
    Ako ćemo igrat kao zadnjih par godina onda ni Vipotnik ni Križan nisu dobri. S obzirom da očekujem drukčiji način igre dolaze u obzir. Naravno samo jedan od njih. Odluka će vjerujem biti na Bišćanu, a naravno ovisit će i o apetitima prodavača. Ja sam radije za Vipotnika i davanje Tolića nego za davanje Marina i Jankovića za Križana.
  • morales
    128
    ja sam misljenja da biscan trazi karakterne igrace i ratnike na terenu zato mi se frigan cini da je blize potpisu nego vipotnik.Po njegovim izjavama se to vidi vezanim za europu kako dinamu je falilo karaktera i samopouzdanja u nekim utakmica
  • deda
    32.6k
    Slažem se Morales. I zato mislim da Špikić i Bočkaj nemaju što radit više u Dinamu. To su dečki bez "petlje".
  • The Undertaker
    5.3k
    Špikić je zamalo reprezentativac. Ne vjerujem da će se njega odreći.
  • deda
    32.6k
    Meni je Špika drag, ali već sam iz mnogo izvora čuo da jednostavno nema "muda". Možda ga zadrži i proba probudit to nešto u njemu.
  • The Undertaker
    5.3k
    Ja nijednom našem igraču ne mogu (generalno) zamjeriti neborbenost. Eventualno Petku i Drmiću u nekim utakmicama. Veći je problem što nisu u formi i što nisu tjelesno pripremljeni.
  • deda
    32.6k
    Nemoj miješat borbenost i alibi borbenost. Neki igrači se jednostavno "tresu".
  • marcio amoroso
    36.5k
    Ma neće se nitko odreći Špikića, ali će ga se možda transferitati ili će mu se jednostavno dovesti igrač na njegovo mjesto. On je imao cijelu sezonu da se dokaže, nije se dokazao i ćao.
  • Nino Bule
    13.8k
    Spika je bas igrac kakve biscan voli, vrhunska obavezna igra koju nikad ne zapostavi, osim voljnog momenta zna i igrat presing, odsjecat linije dodavanja, napadacki zna kad suzit kada prosirit, kada napast dubinu, bas skolovan igrac, a ovo muda, individualna kvaliteta, sve je to do forme i do promatraca ali svakako misli da biscan racuna na spiku kao prvu opciju zasad.

    Sto se tice toga da li ce samo jednog od dva (frigan, vipotnik) birat mislim cak da postoji opcija da oba dovedu, petko ocito ceka ponude, za drmica su svi skepticni, ne bi me cudilo da na pripreme krenemo sa vipotnik, frigan (koji moze i desno krilo igrat), kulenovic
  • Efes Pilsen
    8.3k
    nije u pitanju borbenost nego muda, odigravanje pod pritiskom itd. Ja sam i dalje uvjerenja da Spikicu prvenstveno nedostaje fizicke spreme jer ako neko moze izgledat protiv Bode u kljucnoj utakmici sezone kao reprezentativno krilo (doduse 1. Poluvrijeme) onda ne znam bas da se radi kod njega o mudima.
    Bockaj cisto zbog fizikalija koje nisu na pravoj razini za bilo koju poziciju, cisto sumnjam da njega titra protiv koga igra.
  • Nolifer
    8.1k
    Sto se tice toga da li ce samo jednog od dva (frigan, vipotnik) birat mislim cak da postoji opcija da oba dovedu, petko ocito ceka ponude, za drmica su svi skepticni, ne bi me cudilo da na pripreme krenemo sa vipotnik, frigan (koji moze i desno krilo igrat), kulenovicNino Bule



    Odgovorio si na iduće moje pitanje. Hvala

    A i slično mislim...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions