• The Undertaker
    5.3k
    Nije svaki igrač Ristovski ili Dilaver. Ja sam isto bliži tvom razmišljanju da Špikić nije fizički dovoljno spreman da bi bio na pravoj razini. Ima on još i taktičkih nedostataka ali mi ne možemo imati 22 Ivanušeca ili Mišića u ekipi. Po meni, Špikić i ovakakv kakv je sad je odličan HNL igrač i bio bi dobra zamjena (alternativa) za neko top krilo koje priželjkujemo poput Brekala ili sličnog.
  • Droljo
    8k
    Ja sam bio za probat i miereza. Da napokon vidim dinamovu špicu kako napada stopere i trči ko navijen.
  • deda
    32.6k
    Ja uopće ne sumnjam u Špikine nogometne mogućnosti. Ali on nema više 20 i jednostavno mora početi "proizvoditi". Biščan mu može pomoći i ja se nadam da hoće. Ponavljam čuo sam da je "trtaroš". Neka me razuvjeri, nitko sretniji od mene.
  • vjeko1701
    8.2k
    Za Miereza uvijek isti odgovor, ne hvala. Na stranu rasprava dal ima kvalitetu (po meni nema), očito ima goru psihu od Moralesa.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Nažalost se tek sada vidi koliko "prekasno" je otišao Čačić... Pošto mi u stvari i dalje ništa ne znamo o pola ovih igrača koji su "zalozi za budućnost". Znači nije se isprofilirao Bulat uopće, Špikić ni na nebu, ni na zemlji, Rukavina nije ništa igrao tako da ne znamo uopće da li je ok zamjena bar (makar ta prepucavanja po medijima su mi ga prilično srušila u očima), a tu bi mogli uvrstit i Ljubičića u vezi kao i Perkovića koji je tek stigao ajde. Ovaj prijelazni rok će bit vrlo škakljiv jer ti u stvari imaš ni pet "sigurnih" igrača što zbog prodaje, što zbog toga što neki jednostavno nisu za Dinamo...

    No ja zasad imam potpuno povjerenje u Bišćana i Šimića. Mislim da se može izvesti jako dobro promjena generacije, pogotovo s obzirom da bi Dinamo trebao imat priličan budget da to obavi. Mogu reć da jedva čekam ovaj ljetni prelazni rok jer imam osjećaj da bi se mogli lijepo iznenadit.
  • vjeko1701
    8.2k
    Moramo imati na umu da ne može svaka rekonstrukcija (koja očito dolazi) završiti kao ona pod Bjelicom kad je došao pa ako se slučajno dogodi da na ljeto uđemo tek u KL ili jedva u EL da se sva ova vjera ne pretvori u negodovanje i sumnju. Naravno, sve pod pretpostavkom da osvajamo prvenstvo ove godine.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Da napokon vidim dinamovu špicu kako napada stopere i trči ko navijen.Droljo

    Onda je Frigan puno bolja opcija
  • deda
    32.6k
    Činjenica je da se u reset mora ići. Ne završi svaki dobro. Ali jednostavno se mora ići. Neki igrači su zasićeni, neke stišću godine. Ne smije se samo ući u grešku da se dovede 5-6 golobradih i da nam onda izgore. Mora se dovesti i neka iskusnjara ili barem zadržati neke postojeće. Po meni, Mišić, Rile su mus, ali ako odu Livi i Petko mi trebamo bar još 3 zrela igrača u momčadi. Dinamo ne može istrčat s ekipom od prosjeka 22,5 godine u Europu.
  • Taćini Serhio
    300
    Baš nešto razmišljam, nitko ne zagovara povratak Marka Tolića sa posudbe? Ja sam baš zbog njega pratio Maribor, jer mi je drag igrač, unatoč činjenici da to nije sad neka "vau" liga odigrao je jako dobro... Ja ga volim gledati i uvijek se sjetim kada je protiv Seville (ili Villareala) napravio budalama dvojicu igrača na sredini i gurnuo Gojaka u šansu di nam nije sviran čist penal...
  • vjeko1701
    8.2k
    U LP ne može, u EL bi možda prošlo uz izvjesno 3. mjesto u grupi. U KL bi vjerojatno i dalje bili prvi favoriti za osvajanje grupe. Ako je ovo početak slaganja momčadi kojoj je cilj kroz par godina prezimiti u LP, ok preživjet će se i sezona u KL. Ako je jedini cilj preprodaja, ne hvala.

    Ja ne zagovaram da se Dinamo pretvori u U-21 rasadnik za Europu. Slažem se da moramo imati barem 4-5 igrača starijih od 25-26 kao kostur i nositelje. Ako zbilja odu svi o kojima se piše da su na izlaznim vratima, Šimić i ekipa će imati jako težak posao pred sobom. Ja se samo bojim da im je ovo riskantna strategija dok su još svi na klimavim nogama.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Mi moramo bit svjesni da “reset” uključuje i gubitak top rezultata sezonu, možda i dvije.

    Igrat bilo kakvu Europu i osvajat prvenstvo u procesu rebuilda je odličan uspjeh.
  • Laugreano
    2.5k
    Marcu Pasalicu na kraju sezone istice ugovor. S obzirom da smo na desnom krilu tanki, i da je Biscanu redovito igrao u U21, ocekujem da ce njega dovest.
  • Orc123
    8k
    Marin, Jankovic i jos 2,5 mil eura....ajde marin i Juric i 2,5 mil eura ali jos i Jankovic?? Koji je perspektiva velika...koliko onda cijene frigana 5-6 mil eura? Strasno
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Puno previše mi je Marin, Janković I UZ TO JOŠ 2 i pol milje...

    No to su samo naklapanja zasad, tako da ne vjerujem ni riječi.
  • Orc123
    8k

    Sve je to lijepo krasno, pasalic, frigan, stojkovic, kacavenda, hodza i td...ali gdje su pojacanja za LP? Ovo su igraci realno kvalitetom isti kakve imamo...meni ni Kacavrnda ni Stojkovic nisu toliko bolji od npr. Jankovica a komplet bi morali platit oko 6 mil eura....nezz...opet se dezimo samo HNL....tako smo doveli Bulata, Spikica i td i oni ni nakon 2-3g jos nisu nositelji Dinama, a bili su isto dominantni u svojim klubovima. Osvrtnik lupa u prazno ko i svaki put...100 stvari napise i jadnu pogodi....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions