• plavi67
    922
    zato smo uzeli brku koji je bljesnuo kao trener kojemu nema ko bit na klupi pa su juniori
  • Nino Bule
    13.8k
    I sta bi mi s njima da smo ih kupili prije nego su bljesnuli, trunuli bi na klupi ko i mali rukavina, nista talentiraniji nisu sa 17 bili kacavenda i roko od npr rukavine i bartola barisica, lako je sad biti pametan
  • Jurki
    11.7k
    Sn pisu da Rijeka zeli Marina, Jankovica i Jurica + 5m za Frigana.

    Gde ti novinari nabavljaju drogu s kojom se pucaju?
  • Krizy
    43.4k
    Želim i ja Monicu Bellucci
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Mozda kuna ili srpskih dinara, eura sigurno ne.
  • NORTE
    11.5k
    Jankovica + 5m za Frigana.Jurki
    Hahaha. Vipotnik.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    hahahhaha jer mali je skinuo rekord golova u HNLu, ne fula zicere i 100% ce isporucit u Maksimiru. Klasetina.
    Od tih rijeckih pojacanja mi nismo bogznasta profitirali, ali ih nasi igraci zato drze na zivotu. Nek ga prodaju za te puste milione van, ali cini mi se da ce bit kao s Cokajem, jedna cijena za Dinamo, a 50% popusta za van. Pa ce tugaljke pisat kako je Dinamo propustio igraca, a Rijeka je trazila samo pola kadra i tricavih 5 mil.
  • Jurki
    11.7k
    Bas zato ja bi s njima prekinul suradnju.. i ko ih jebe nek onda Misko prodaje van svoje zvijezde za puste milijune..i vise nebi im poslal ni cestitku za novu godinu a kamoli tolke igrace.
    Jebo ih Frigan nek ga prodaju u Kebabspor za kutiju cigareta.

    Edit: rađe bi onda da spucamo 5m na Vipotnika nego da nas ovi cigani izmuzu. Pa taman da bu Frigan bolji od Haalanda a Vipotnik se pokazal losa kupnja.
  • LovroZG
    1.3k
    Svi će nas izmust jer svi vide u kakvoj smo situaciji. Mi samo trebamo dobro procijenit koji igrač vrijedi te pare, a koji ne. Zadnjih par sezona baš i nismo dobro pogađali, samo malo prošlo ljeto, pa je sad vjerujem i operativi grdo jer treba pogodit, a svaki promašaj je vrlo skup u ovom trenutku.
  • Infinity
    16.4k
    Ja sam imao zelju da dovedemo Frigana, ali mi u ovom trenutku Vipotnik djeluje kao bolja opcija. Svi HNL klubovi vole pretjerivati s cijenama kad nama prodaju igrace, pa neka to pokusaju vani. Gustam u cinjenici da imamo na radaru dva napdaca i da nam Frigan nije jedina opcija, a nije ni da nam pored Petkovica i Drmica nesto gori pod nogama. Frigan sutra moze biti igrac za Real, ali ne zelim da nas Rijeka oguli.

    Mene od spica vise muce ta krila. Volio bih da se vrati Orsic i da desno dovedemo nekog kvalitetnog.

    Omer Atzili je igrac kojeg sam pratio neko vrijeme, a upravo igra sezonu zivota. Ima 29 godina i brojke da boli glava. 26 ligaskih utakmica, 16 golova i 9 asistencija. U Ligi prvaka 6 nastupa, 2 gola i jedna asistencija.

    Igra za Maccabi iz Haife i vrijedi 1.8 milijuna eura. Ugovor mu traje do ljeta 2026. Maccabi je jednom u povijesti uspio prodati igraca za preko 3 milijuna eura, prije 20 godina Yakubua u Portsmouth za 4.75m.

    Trenutno su prvi i igrat ce Ligu prvaka naredne sezone, te je to otezavajuca okolnost. Ja bi ipak pokusao s neka 2-3 milijuna eura, jer mislim da bi dobili igraca koji moze igrati jos 3-4 godine na razini koja nam treba. Trenutna placa mu je oko 700.000 eura.
  • Orc123
    8.1k
    Kakav crni Frigan....on ni nije klasicni napadac, a nije ni krilo....kod cackea bi bio krilo a tamo ne bi isporucio nista....i kakvih crnih 5 mil eura....kad bi to platili plus ove igrace onda nek stave kljuc u bravu odmah. Vipotnik je pravi korpulentan napadac i takvog mi napadaca i trebamo! Ovo jr cackrovo maslo....on zeli toga frigana....a ja samo svim srcem zrlim daon ode u penziju i makne se od dinama.
  • Armagedon13
    959
    Petko u Englesku ???
    Germanija prenosi pisanje Skaya
  • San Lorenzo
    15.8k
    Ne sumnjam da će mu klub izići u susret...Ljubo je ovog proljeća već zabio dva gola, tak da zamjenu već imamo spremnu.
  • maddaddam
    2.9k
    Ako ne potpise novi ugovor, klub bas i ne moze puno napraviti.
  • Boysica
    500
    Sve budu prodali , jos nek i Petko ode nemam rijeci vise
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions