• maddaddam
    2.9k
    Vprašanje je le, ali bo padel tudi rekord slovenske lige. Do zdaj najvišja prodaja je uspela Olimpiji leta 2016, ko je za pet milijonov evrov v moskovsko Lokomotivo prestopil nigerijski napadalec Ezekiel Henty.

    Kako su Ezekijela utopili za tu lovu? Taj je i u Osijeku igrao toplo hladno. Vise hladno, pa su ga u Madjarsku poslali.
    Rekordna prodaja Maribora, Mlakar, danas ni Hajduku ne donosi puno.
  • The Undertaker
    5.4k
    Ovako su pričali i da nam je Gavranović nepotreban. Zato smo jučer spali na Majića da napravi preokret.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Da se opravdam. Ja sam za to da Drmić ode jedino ako se Vipotnik dovede. (S obzirom da su slični igrači po stilu igre, bar po onome što sam čuo jer priznajem nisam ga pratio uživo previše) Recimo u tom slučaju bi imali Petkovića kao jbg Petkovića (svi znamo šta on radi na terenu), jednog golgetera u Vipotniku, i pressing forwarda u Kulenu koji je još relativno mlad i ima najmanju plaću. Daleko od toga da je Drmić loš igrac, ali mislim da se nije uklopio i u slučaju da dovedemo Vipotnika ne znam koliko ima smisla njega držati kao TREĆEG napadaća. (I zbog place i zbog renomea)
  • Tundra
    693
    Sad mi je ideja pala na pamet. Razmjena Drmić - Frigan?xFire

    Može i uz našu nadoplatu samo da se riješimo utega Drmića. Ja ga osobno više ne mogu niti gledati. Najveći dužnik od svih prinova ove sezone.
  • Nolifer
    8.1k


    Upravo to, dužnik. Uz tu plaću koju ima on se šepuri na terenu protiv Gorice, jedva asistira Ljubi, umjesto da bude čovjek odluke, on je suprotno i kida nam nepotrebno živce. I sad se pitam jel mu još aktivna članska u udruzi njihov Ha.j.du.k....
  • Zagi
    7.7k
    Tolić i Kule i još love?
    Kaj si ovi tam janezi misle da ova dvojica vrijede po 300k?
    Tolić im je najbolji igrač , a drugi bi bio Kule. Fino su si oni to zamislili.
  • Nino Bule
    13.8k

    Odakle ti da su to trazili u mariboru ?
  • Zagi
    7.7k
    Piše u članku da su zainteresirani za obojicu.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Pa zainteresiran ne znaci isto sto i traziti. Vjerojatno idu na opcije jedan ili drugi plus nadoplata sto po meni ima smisla.
  • Nino Bule
    13.8k

    Tako sam i ja shvatio iz ovog slovenskog clanka
  • Zagi
    7.7k
    Dobro dečki, spekuliram. Normalno da nitko ne zna pojedinosti pa tako ni ja.

    Tolića žele zadržati, to je jasno.
    Ako prodaju Vipotnika , treba im napadač. Kule je logična i jako dobra opcija.

    Al na to još love? nah
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Ja vec duže želim vidjeti Žapera u našem rosteru,all round igrac koji bi nam vrhunski dosao pogotovo poslije odlaska Ademija.

    Jedino njega trenutno vidim iz HNL-a kao igraca koji bi bio konkurentan,eventualno Selahija al nisam ga toliko pratio ove godine ,mislim da je bio dosta ozljeden.
  • Tundra
    693
    Ja vec duže želim vidjeti Žapera u našem rosteru,all round igrac koji bi nam vrhunski dosao pogotovo poslije odlaska Ademija.Svi na Sjever

    Solidan igrač, ali danas se nakon gola Rijeci Kohorti derao "samo Osijek" tako da nema kaj radit u Dinamu.
  • Viola
    422
    Tolić ILI Kulenović...Još Tolića ćemo teško platiti, nema šanse da bi obodva mogli...
    @IstinaZaDinamo baš tako :up:
  • Droljo
    8.1k

    Šta se trebao derat dinamo zagreb? Strašno. Kak onda toleriraš ristovskog?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions