• Praskaton
    2.3k
    Kakav Žaper ljudi moji,daleko je to od kvalitete dinama.Od nama dostupnih igraca ovaj prijelazni rok bi uzeo Selahija i Kacavendu,vratio Kulena.Pratit Veigu iz Rijeke ako se pokaze uzeo bi ga umjesto Mohe.Sva ostala pojacanja trazit izvan hnl-a.

    Što se Vipnotika tice suludo mi je dat Kulena ili Tolica plus 2-3m.Debelo podcjenjivanje naše lige naspram slovenske
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Pa nije tu samo pitanje podcjenjivanja lige ili sta ja znam. Tolic nije igrao kod 2-3 trenera, kod vecine je bio tek solidan rotacijski igrac i s njim znas na cemu si tj. valjda je do sada jasno da to nije to. Kulen kod nas mi je tesko razocarenje, ali mlad je decko bio malo ga je mozda i ponjelo. U Lokomotivi je pokazao da moze igrat dobar nogomet, realizacija i dalje nije top, ali nije ni Petkovicu.
    E sad, mi za svoj potencijal trazimo poprilicne svote, pa Coric je kostao Romu vise kad je vec kod nas izgubio status, postao rotacijski igrac..
    Vipotnik je trenutno vruca roba, kad je zabio za Kekecove janeze cijena se podebljala. Ako ih mozemo smeksat s Tolicem, pa zasto ne? Pogotovo ako stvarno na Drmica vise ne racunamo..
  • Jurki
    11.7k
    Meni je taj Drmic misterij zesci..nebrem vjerovat da je covjek tolko pao u formi da nebre ni nebo pogoditi. A prosle sezone je trpal ko lud.. jel problem u njemu, nasem nacinu igre..treneru ili svemu pomalo.. al imam osjecaj da ga se nebi smjelo jos otpisati..
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Kvalitetu za Dinamo mozda i nema ali sve ostalo sto napominjes su takve gluposti da su presmijesne. Znaci ne smijemo dovest nijednog igraca koji igra za klub u kom je ponikao jer ne moze dati za Dinamo koliko
    moze za taj klub
    Stvarno sam svasta ovdje procitao ali trenutno si pobjednik
  • xavier
    12.1k


    Kombinacija više faktora.

    Naravno da nije zaboravio igrati, ali došao je kao prvi napadač jer Petković nije bio u top formi te je u to vrijeme igrao ofenzivnog veznog, pa ne špicu. No Petko se predomislio, vratio se u špicu te jako podigao formu, a Drmić je ispao iz prvih 11.

    Cijela momčad je naviknuta na Petkovića kojem idu sve lopte, a on ih onda distribuira. Drmić se nikako ne snalazi u takvoj igri jer on treba lopte koje ga dovode u poziciju za udarac prema golu. Izgled jako loše kad pokuša odraditi Petkovićevu ulogu.
  • Jaro
    7.4k
    I vecina (ili svi) automatizmi u tranziciji meni izgledaju kao napravljeni samo za Petkovica, tj koristenje njega kao glavnog distributera - utakmica s Hajdukom je to pokazala - on je imao slobode i vremena radit kaj hoce i kako hoce i rastavili ih na proste faktore. Bez njega, ili ako ga suparnik dobro ustopa obicno znaci ili gubitak bodova ili pobjeda teskom mukom.
    Drmic je potpuno drugi tip igraca i ako nemas nikakvu igru za njega, mos ocekivat ono kaj smo dobili od njega u dinamu...
  • Captain America
    17.7k
    Mi se šlepamo na Nenadov način korištenja Petka s već trećim trenerom. Kakvi nemaštoviti diletanti vode klub zadnjih godinu i pol pokazuje da igrač koji je u jednom trenutku bio najbolji strijelac Bundeslige nakon Lewandowskog izgleda gore od Papadopoulosa, a sadašnji trener je za svog prethodnika Guardiola i Ancelotti u jednom.
  • Tundra
    693
    Znaci ne smijemo dovest nijednog igraca koji igra za klub u kom je ponikao jer ne moze dati za Dinamo koliko
    moze za taj klub
    BBB Mataa998

    Ne iz klubova koji su nam rivali. Po tvojoj logici je i livaja dobrodošao u Dinamo. Iako vjerujem da bi mnogi tzv. Dinamovci to i htjeli.
  • LM1995
    1.8k
    Ne iz klubova koji su nam rivaliTundra86

    Osijek nam je rival? Hajduk, Osijek i još netko?
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Bas suprotno,to je po tvojoj nekoj logici da ja zelim Livaju u Dinamu,a kako si do toga dosao nek ostane za tebe nije bas da me zanima
  • bluepower86
    942
    Transfer politika vabank i davanje 5 mil e na nekog napadaca Maribora je u rangu dovodenja Deni Jurica,Kuleta itd.Imali smo na zimu priliku dovest Belju koji ce uskoro bit prva spica repke,mogli smo njega i Lasla uzet za smijesne pare,prije sezonu dvije smo u paketu mogli uzet Kacavendu i Roka simica za 1mil.Stojkovic cijele sezone igra na razini a nama u igru ulaze Moha,Menalo itd..Treba kupovat pametno i ciljano a ne samo zato jer je “panika”..Dovedemo Perkovica i onda KTC bude starter prije njega.
  • Orc123
    8.1k

    Po cemu je Vupotnik slabiji igrac od Belje? Zabija duplo vise...Beljo 1 gol u Njemackoj...lige su neusporedive ali hledao Vipotnikq i za repku i za klub....strasan Killer
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mislim da generaliziras.. Sam menadzer i Beljo su potvrdili da je ponuda Dinama bila i vise nego korektna, ali su se odlucili za Svabe (na topicu Osijeka na sportnetu je napisano da je poruceno njemu i menadzeru da ih se nece pustit u Dinamo).
    Za Laszla se slazem, ja sam ga zagovarao ovdje isto, sad se vidi da rotacija nije tako siroka i da bi iskusan i provjeren veznjak dobro dosao.
    Za Simica.. Kulenovic ima bolji ucinak od Roka u prvoligaskoj konkurenciji, a bogami i u U21. Mali nicim do sada nije opravdao ono sto je RBS za njega isplatio.
    Oprosti, ali kada je to cijena za Kacavendu i Simica bila 1 mil. eura? To je bila navodna cijena za Cokaja..
  • bluepower86
    942
    Beljo je nuden Dinamu prije potpisa za Osijek i da ide na posudbu u Loksu al su odbili zbog previse igraca pod ugovorom.Za Laszla potpisujem.Za Roka i Kacavendu prije polusezone gdje je bljesnuo ih se moglo obojicu dovest za prakticki besplatno.Hocu samo reci da nema neke vidljive vizije,ako se “planiralo” prodat Ademija imao si zamjenu u Cokaju za 1mil i isto ga se nije dovelo na vrijeme ali u redu.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Prije nego su bljesnuli.. Pa Dinamo kupi mlade igrace po cijeloj Hrvatskoj prije nego bljesnu. Kacavenda je bio u nasem sustavu i procjena je bila da to nije to. Negdje pogodis, negdje pogrijesis. Ne mozemo uzet svakog igraca u HR prije nego bljesne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions