• NORTE
    9k
    U anketi o novom stadionu je pola 2/3 ispitanika odabralo ovalnu navijačku tribinuSAS1987
    Ovalnu kao Camp nou.
  • SAS1987
    13.3k
    Ovalnu kao Camp nou.NORTE

    Donji nivo Camp Nou-a nema nikakav naklon.
  • vjeko1701
    5.9k
    Isto ko i svaku sliku s neta, "Open image in new tab" i taj link staviti u mogućnost foruma za slike.
  • NORTE
    9k
    Donji nivo Camp Nou-a nema nikakav naklon.SAS1987
    Ovalnu navijačku tribina u stilu Barcelone, ne u stilu našeg juga 35 metara od gola.
    05yjundx829nc51c.png
  • ZGV
    3.1k
    Samo copy paste Ferencvaroševog stadiona sa ovalnom tribinom sjever i jug i to je to
  • mileni
    93
    meni je žao što se sve neplanski gradi pa sad imaš na sredini cijelog tog prostora bazen koji je mogao biti smješten na mjestu terena Hitrec Kacijan a novi stadion na sredini tog velikog prostora sa svojim trgom i raznoraznim popratnim sadržajima...
  • Oluja
    3.6k
    Meni se sviđa ovakva zaobljenost tribine koja nije predaleko od terena

    pepu04iwi6g2dyv5.jpg
    bse2lpr8bra4gnvk.jpg
  • SAS1987
    13.3k
    kako sam zaboravio staviti stadion Huracana :lol:

    Razgovarao sam davno s jednim Argentincem koji mi je kazao da je taj stadion možda i najakustičniji u Argentini. Da se mene pita dobili bi modernu verziju takvog stadiona uz tribine pune bliže terenu.Tribine bi mi bile do tamo gdje je sada ograda.

    0:22
  • Eduardo
    17.2k
    Da napravim malu digresiju s teme o stadionu na temu o članstvu kojeg se anketa dotiče jednim pitanjem.

    Samo 32,4% (691 glas) anketiranih svake godine obnavlja članstvo, a 10,4% (223) ove godine po prvi puta se učlanilo. Ok, godina je još mlada i tu ima mjesta za napredak, no unatoč tome podatak da od 2135 ispitanika samo njih 42,8% (914) u ovom trenutku ima člansku iskaznicu ipak bode u oči. Smatram da je to dobar indikator da u klubu moraju posvetiti više pažnje tom segmentu. @Mali dioničar je nedavno pisao o tome i u potpunosti se slažem s tim upisom.

    Za početak se MORA pojednostaviti i modernizirati proceduru online učlanjenja jer ova trenutna je sprdnja. Također, bonus bi bio da članstvo traje od dana učlanjenja pa do 31.12. tekuće godine. To je za početak, a onda nek se razmišlja o sljedećim koracima.
  • Captain America
    13.3k
    Da li je netko uspio produžit članstvo nakon početnih poteškoća s uvođenjem eura?
  • nemapredaje
    1.9k


    Može klub posvetiti 100% pažnje tom segmentu (marketinški, olakšati online učlanjivanje ...), ali dok god meni ta iskaznica bude samo iskaznica neću se učlanjivati.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Genijalno, svaka cast. :cheer:
    Kada bi samo ove ankete procurile u medijima, kada se vec toliko spominje gradja novog stadiona.
    Ili uz novu skupstinu, IO i NO i uprave, mozda uzmu ovakvu anketu kod argumentiranja oko gradnje i tipa gradnje novog stadiona.
  • deda
    27.5k
    Rezultati ove ankete već su dvaput uručeni upravi kluba.
  • mali M
    3.3k
    Da.. Fantastična anketa.. proveo sam sad dobrih pola sata proučavajući svako pitanje... taman sam nekako zakasnio na nju mislim oko mjesec dana...
12345Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.