• Logistika
    1.1k
    https://blog.dnevnik.hr/bbbsb evo blog kad je radila "prva" udruga navijača u SB. Na žalost sve slike su nestale...ali ima izvjestaja sa tekmi i sa euro gostovanja...mozda se i neki ovdje sa sjetom sjete nekih Branbergena...mozda i nekih spomenutih zgoda...bas steta da slika vise nema
  • Stihl
    3k

    Dinamo - Auxerre 1:2, 14.9.2006
    vphpyi093vv1e10v.jpg
    ybzavskuv7c6fnwk.jpg
    fgc3jd3qs8usvze1.jpg
    ev1l8j8isjj5v7sl.jpg
    joyblmua4fgbufv1.jpg
    kqp5tdfu1aowwynq.jpg
    74phev163pptw6t4.jpg
    bx0x1hkdjos0iqew.jpg
    949gnd0tq8fs5d43.jpg
  • Efes Pilsen
    6.4k
    A jesu karte nekad bile ljepse..
  • Crusades1986
    9.3k
    I znao se tu i tamo promijenit dizajn karata pa u kolekciji ne izgleda monotono.
  • Fićo1986
    899
    moja druga europska tekma,sjever brutalan,bio na zapadu dolje sa starim,karte predivne,jedino su pacerski golovi onog Jelena narušili dojam,odlične fotke!
  • Zigi
    2.2k
    cgx4p2ksn3q5hdy4.jpg
    Dinamo - C.Zvezda, 1991.
  • ZGV
    3.1k
    Slikano taman sa mjesta gdje sam stajao sa burazom i pok.tatom.
  • Fićo1986
    899
    https://youtu.be/9XBpkmhbD7c

    Bez obzira na to kaj je Connect otisao u neke druge vode, ovaj spot je nekaj kaj me podsjeca na vremena kad sam počeo voljet dinamo svim svojim srcem i kaj opisuje sve ono kaj se dogadja kad dinamo igra,klinci,izlazak iz haustora u najdražoj obleki i kretanje na tekmu najdražeg kluba! Ima vas sigurno starijih koji volite dinamo od prije ali ja sa svojim godinama sam ovaj video zavolio i nekako me zazidao za dinamo!
  • masacusec
    2.9k
    Taj connect mi je uvijek bio čisto smeće...
    Zaprešić boys su bar ekipa s tribine!
  • Zigi
    2.2k
    pbabtptdw2vmltmg.jpg
    Banja Luka 1989.
  • OBIGB
    489


    Nekad su bili ekipa s tribine. Već godinama nisu dio tribine, i u stvarnosti veze nemaju s tribinom ili grupom, osim deklarativno možda. Neki su čak u novinama indirektno se izrazili da nisu tribine ( sam taj intervju je meni žalostan za nekog ko je bio na tribini), ako se dobro sjećam.

    Kaj se tiče connecta i one pjesme, a gle, sve u svoje vrijeme. Iz današnje perspektive, ne da je smješno nego je cirkus. Nezahvalno je vadit stvari iz konteksta i analizirat ih kasnije. Ono što mene brine je da ima pokazatelja da se mentalni sklop djela ljudi vezanih za tribinu nije previše odmaknuo jako loše propagande navijačke priče, jednostavno na krivi način.
  • masacusec
    2.9k
    Možda pretjerujem, ali ovi transevi Ja <3 Dinamo i blue lions su mi baš prava oldara i svevremenski su i ništa ih nemre zamijeniti!
  • Zigi
    2.2k
    dodao bih jos Purgeri i Blue Army
  • Zigi
    2.2k
    wjk79aqqiymgumm1.jpeg
    Kantrida 03/04
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.