• Stihl
    3k
    @Zigi
    Grbavica 2006
    Mali ispravak...2005.g, točnije 04.09.2005. :wink:
  • Zigi
    2.2k
    nemam zapisane podatke, neki kažu da imam fotografsko pamćenje, izgleda da su se zajebali :grin:
  • Stihl
    3k
    Ma dobro, nisi puno promašil, to je sve tu negde 05-06
  • Zigi
    2.2k
    nmmyhpvadicdykjj.jpg
    Dinamo - Zemun 1990-91
  • Zigi
    2.2k
    kyvpxytnsn75th15.jpg
    Hajduk - Dinamo 90/91 bila su i 2 navijača Sheefild Utd sa BBB
  • Zigi
    2.2k
    x6wftkwb10je0ekt.jpg
    Osijek 89-90
  • Bruh
    887
    Bilo bi fora da se vrati stavljanje što više zastava a ne samo ovih par glavnih... Ono da bude više boja da se zna da ima još ljudi iz svih krajeva
  • Zigi
    2.2k
    e52eia9b0r7yeaax.jpeg
    Dinamo - C.Zvezda 1990-91
  • NORTE
    9k
    Dinamo - C.Zvezda 1990-91Zigi
    Prvi put objavljena slika.
  • Zigi
    2.2k
    mislim da i ova iznad iz Splita nije bila u javnosti hmm imaju 2 neke slične al ova rijetko
  • Tundra
    510
    Bilo bi fora da se vrati stavljanje što više zastava a ne samo ovih par glavnih... Ono da bude više boja da se zna da ima još ljudi iz svih krajevaBruh

    Druga su vremena, prije je "zastavu" na ogradu mogao stavit bilo tko, a danas se ta privilegija treba zaslužiti
  • Bruh
    887
    zato je i bilo bolje po meni... Dođe Ivo Ivić sa prijateljima iz npr. Stubice i nek stavi kaj. Evo moj stari i stric nikad nisu bili toliko vezani sa glavnim BBB al su oni redovno nosili svoje zastave koje su radili makar im milicija uzimala. Ima neka čar u tome...
  • superhik
    10.2k
    ima čari. Posebno kad takve krpe padaju u tuđe ruke, a tribina izgleda kao godišnja skupština Uvijek vjerni
  • deda
    27.5k
    Uvijek se moze staviti zastava ili krpa na zapad. Sjever treba zaslužiti. Takvo je pravilo grupe i skroz ok.
  • Bruh
    887
    mslm osobno ne znam koliko su česte krađe danas al mojima izuzev milicije nitko nije uzeo zastavu a išli su i na gostovanja
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.