• Dino
    2.2k

    @Mr Blue fotka s Kantride s porukom “Mamicu odjebi” o kojoj smo pricali prije negdje dve, tri godine.
  • NORTE
    9k
    ovi transevi Ja <3 Dinamo i blue lions su mi baš prava oldara i svevremenski su i ništa ih nemre zamijeniti!masacusec
    Još da nisu tolike godine izgubljene u bojkotima i represijama kroz 90-e i 10-e, imali bi još zlatniju povijest.

    dodao bih jos Purgeri i Blue ArmyZigi
    I dodao bih da mi je drago da su svi vraćeni na ogradu, doduše plava vojska kao veliki transparent mislim da ne postoji valjda od exyu, ovako iz glave, možda griješim.
  • plavi67
    920
    da, zanimljivo sezona 03/04 i već se skužio modus operandi bjegunca. bbb uvijek ispred vremena
  • Zigi
    2.2k
    fmzk7ce6lkgy3aiv.jpg
    Prag
  • masacusec
    3k
    Jedno od zadnjih gostovanja gdje smo još uvijek svi disali kao jedno...
  • plavi67
    920
    kaos od gostovanja, vidio zm da treba raz... grupu pa je primjenio načelo: zavadi pa vladaj.
  • Stihl
    3k
    Da...a tribina je čak bila i ok popunjena s obzirom koliko nas je ostalo vani zadržano sve do kraja tekme.
  • Zger
    803
    ostalo vani zadržano sve do kraja tekme.Stihl
    Kod legendarna katedralice haha.. to vam se ragazzi moji desi kad pičkarate češku muriju po glavnome :joke: :lol:

    Inače.. tad je bilo i šora sa njihovim navijačima, a murije pun k... samo čekali povod za kornjača-mode..da bi mogli uljetat sa pendrecima.. i sa tada meni vjerujem i djelu nas prvi put u životu viđene šok bombe, koje naša murija(bar tada) nije imala

    PragZigi
    rj7n5fmls3ue9wmj.png
  • Stihl
    3k

    Kod legendarna katedralice haha.. to vam se ragazzi moji desi kad pičkarate češku muriju po glavnome
    Hahahhaha katedralica über alles! Kak eto nismo mogli na stadion (a ni u katedralu haha) tekmu smo slušali na radiju i to na češkom jeziku hahah

    i sa tada meni vjerujem i djelu nas prvi put u životu viđene šok bombe, koje naša murija(bar tada) nije imala
    hahhah zipa priču pičkaramo se mi jel, lete krigle, baklje, svašta nešto i počnu rokat te šok bombe, a veli frend: "e ovakvu pirotehniku mi nemamo, bježi odavde" hahah...no nismo daleko pobegli, samo do katedralice
  • InatiseSlavonijo
    459

    Ja sam u onom kaosu sjeo uz nekog kineza na klupicu i lijepo s njim ispraćen s druge strane, kao turist :grin:
  • Stihl
    3k

    Rekel bi ti pokojni Spajić: " nabijem te na kineza" :rofl:

    Ma sjel bi ja uz bilo koga da sam stigao hahah
  • masacusec
    3k
    Sjećam se da su neki naši uslijed one makljaže s njihovom ekipom čak i pomogli jednom njihovom koji je dobio po lampi
  • Mr Blue
    3.3k
    To je ta! Ja se poruke sjećam s nekog videa, ali fotku prvi put vidim, hvala @Zigi
  • Zigi
    2.2k
    nkn0wmdtnwom5lbq.jpg
    Grbavica 2006, možda rođendan Željezničara...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.