• Eduardo
    4.6k
    Popis trenera koji su kroz povijest vodili naš klub.

    Izvori; povijest.gnk.dinamo & Transfermarkt.com

    • Milan Graf - 1918. do 1919.
    • Karl Heinlein - 01.06.1919. do 30.11.1921.
    • Arthur Gaskell - 01.12.1921. do 1924.
    • Richard Kohn - 07.11.1924. do 30.11.1925.
    • Imre Pozsonyi - 02.12.1925. do 29.10.1926.
    • Josef Brandstatter - 30.10.1926. do 1929.
    • Johan Strand - 18.10.1930. do 18.02.1931.
    • Robert Haftl - 18.04.1931. do 25.04.1932.
    • Giury Molnar - 29.04.1932. do 20.09.1933.
    • James Donnelly - 22.09.1933. do 30.04.1935.
    • Anton Ringer - 01.05.1935. do 1936.
    • Marton Bukovi - 01.04.1936. do 06.06.1945.
    • Branko Kunst - 09.06.1945. do 03.11.1945.
    • Marton Bukovi - 03.11.1945. do 01.04.1947.
    • Mirko Kokotović - 01.04.1947. do 07.12.1947.
    • Karl Mutsch - 07.12.1947. do 01.07.1948.
    • Franjo Glaser - 01.07.1948. do 12.01.1949.
    • Bruno Knežević - 12.01.1949. do 30.06.1949.
    • Bernard Hugl - 01.07.1949. do 30.06.1952.
    • Milan Antolković - 01.07.1952. do 05.01.1953.
    • Ivan Jazbinšek - 05.01.1953. do 19.06.1955.
    • Bogdan Cuvaj - 20.06.1955. do 21.08.1956.
    • Milan Antolković - 21.08.1956. do 30.06.1957.
    • Gustav Lechner - 01.07.1957. do 30.06.1959.
    • Milan Antolković - 01.07.1959. do 31.07.1960.
    • Marton Bukovi - 01.08.1960. do 15.09.1961.
    • Milan Antolković - 16.09.1961. do 08.07.1964.
    • Vlatko Konjevod - 10.07.1964. do 19.06.1965.
    • Milan Antolković - 03.07.1965. do 26.11.1965.
    • Ivan Jazbinšek - 26.11.1966. do 02.06.1966.
    • Branko Zebec - 03.06.1966. do 14.07.1967.
    • Ivan Horvat - 25.07.1967. do 23.07.1970.
    • Zlatko Čajkovski - 31.07.1970. do 26.10.1971.
    • Dražan Jerković - 26.10.1971. do 07.07.1972.
    • Domagoj Kapetanović - 20.11.1973. do 29.03.1974.
    • Mirko Bazić - 29.03.1974. do 07.07.1977.
    • Rudolf Belin - 09.07.1977. do 04.04.1978.
    • Milan Antolković - 04.04.1978. do 21.06.1978.
    • Vlatko Marković - 21.06.1978. do 29.06.1980.
    • Ivan 'Đalma' Marković - 1980. do 25.11.1980.
    • Rudolf Cvek - 25.11.1980. do 08.12.1980.
    • Miroslav Blažević - 11.12.1980. do 06.08.1983.
    • Rudolf Belin - 07.08.1980. do 19.09.1983.
    • Vlatko Marković - 20.09.1983. do 25.04.1984.
    • Branko Zebec - 28.04.1984. do 01.10.1984.
    • Tomislav Ivić - 01.10.1984. do 08.05.1985.
    • Zdenko Kobeščak - Ivo Šušak - 08.05.1985. do 14.07.1985.
    • Miroslav Blažević - 15.07.1985. do 01.07.1988.
    • Josip Skoblar - 01.07.1988. do 06.05.1989.
    • Rudolf Belin - 07.05.1989. do 20.06.1989.
    • Josip Kuže - 20.06.1989. do 29.09.1990.
    • Zdenko Kobeščak - 29.09.1990. do 28.11.1990.
    • Vlatko Marković - 28.11.1990. do 22.07.1991.
    • Zdenko Kobeščak - 03.08.1991. do 22.04.1992.
    • Vlatko Marković - 22.04.1992. do 07.07.1992.
    • Miroslav Blažević - 07.07.1992. do 16.06.1994.
    • Ivan Bedi - 19.06.1994. do 25.10.1994.
    • Zlatko Kranjčar - 27.10.1994. do 05.06.1996.
    • Otto Barić - 06.06.1996. do 02.06.1997.
    • Marijan Vlak - 14.06.1997. do 15.02.1998.
    • Zlatko Kranjčar - 16.02.1998. do 24.10.1998.
    • Ivan Bedi - Hrvoje Braović - 25.10.1998. do 29.10.1998.
    • Velimir Zajec - 30.10.1998. do 21.04.1999.
    • Ilija Lončarević - 22.05.1999. do 30.05.1999.
    • Osvaldo Ardiles - 08.06.1999. do 29.10.1999.
    • Marijan Vlak - 30.10.1999. do 19.11.2000.
    • Hrvoje Braović - 20.11.2000. do 03.04.2001.
    • Ilija Lončarević - 03.04.2001. do 14.04.2002.
    • Marijan Vlak - 14.04.2002. do 06.05.2002.
    • Miroslav Blažević - 06.05.2002. do 13.06.2003.
    • Nikola Jurčević - 13.06.2003. do 16.08.2004.
    • Đuro Bago - 17.08.2004. do 31.08.2004.
    • Nenad Gračan - 31.08.2004. do 21.11.2004.
    • Ilija Lončarević - 22.11.2004. do 22.03.2005.
    • Zvjezdan Cvetković - 22.03.2005. do 01.06.2005.
    • Josip Kuže - 01.06.2005. do 04.11.2006.
    • Branko Ivanković - 06.11.2006. do 14.01.2008.
    • Zvonimir Soldo - 15.01.2008. do 14.05.2008.
    • Branko Ivanković - 20.05.2008. do 24.11.2008.
    • Marijan Vlak - 25.12.2008. do 05.03.2009.
    • Krunoslav Jurčić - 05.03.2009. do 19.05.2010.
    • Velimir Zajec - 25.05.2010. do 09.08.2010.
    • Sreten Ćuk - 11.08.2010. do 16.08.2010.
    • Vahid Halilhodžić - 16.08.2010. do 06.05.2011.
    • Marijo Tot - 06.05.2011. do 26.05.2011.
    • Krunoslav Jurčić - 26.05.2011. do 07.12.2011.
    • Ante Čačić - 23.12.2011. do 26.11.2012.
    • Krunoslav Jurčić - 26.11.2012. do 22.08.2013.
    • Zoran Mamić - Damir Krznar - 22.08.2013. do 02.09.2013.
    • Branko Ivanković - 02.09.2013. do 22.10.2013.
    • Zoran Mamić - 22.10.2013. do 23.06.2016.
    • Zlatko Kranjčar - 23.06.2016. do 18.09.2016.
    • Željko Sopić - 19.09.2016. do 29.09.2016.
    • Ivaylo Petev - 29.09.2016. do 13.07.2017.
    • Mario Cvitanović - 13.07.2017. do 10.03.2018.
    • Nikola Jurčević - 12.03.2018. do 15.05.2018.
    • Nenad Bjelica - 15.05.2018. do 16.04.2020.
    • Igor Jovičević - 22.04.2020. do 06.07.2020.
    • Zoran Mamić - 07.07.2020. do - 15.03.2021.
    • Damir Krznar - 18.03.2021. do -
  • reziser
    1.7k


    svaka čast legendo na ovim podacima! :clap:
  • Đuka
    48
    Pošto smo ovih dana u anketama za izbor najbolje momčadi desetljeća hoćete li u izbor staviti i najboljeg trenera? Meni je osobno palo napamet pokrenuti anketu za izbor najboljeg trenera u povijesti, ali ne znam koliko to ima smisla jer je većina ljudi vrlo vjerojatno slabo ili nikako upoznata sa starijim generacijama i njihovim trenerima.
  • Eduardo
    4.6k
    hoćemo, birat ćemo najboljeg trenera desetljeća.
  • Neki tip sa Zapada
    4.6k
    birat ćemo najboljeg trenera desetljeća.Eduardo

    Uh, to će biti uzbudljivo natjecanje.. :grin: :wink:
  • Đuka
    48
    Petev uzima za dlaku
  • marcio amoroso
    6k

    Tog antitalenta sam bio skoro zaboravio.
  • Đuka
    48
    Ja pak mislim da moraš biti apsolutni talent da izgubiš jedinu ligu u desetljeću, ali realno to je više bila pogreška uprave
  • marcio amoroso
    6k

    Sve se tu sezonu poklopilo. Rijeka je isto imala super ekipu te sezone.
  • LovroZG
    453
    Rijeka je te sezone bila jača i izgubit to prvenstvo nije bilo sramota. To šta nam je igra te sezone uglavnom bila za plakat je neš drugo.
  • Đuka
    48
    Rijeka je bila jaka, ali svejedno mislim da bi mi osvojili da nisu rasprodali pola momčadi
  • Infinity
    4.4k
    Rijeka je bila jaka kao nikad u zadnjih 20 godina, a mi smo bili slabi kao nikad u zadnjih deset godina i ovi su osvojili s dva boda viska. Nije da su nas pojeli u nasoj najgoroj sezoni, al bili su dobri. Dinamo je uzimao titule i s manje bodova nego tad kad je bio viceprvak pa se namece pitanje koliko je Dinamo uopce tad bio los, odnosno koliko je ostale sezone bio dobar? Realno smo jedino tad imali konkurenta za titulu i mislim da se na igru pizdilo vise zbog toga sto nemamo +10 nego zbog lose igre s kojom smo jako cesto na ti u HNL-u.
  • Kwedi
    3.6k
    nije bio dinamo toliko slab i rijeka toliko jaka koliko je nastao disbalans u klubu odlaskom četnika i dvorskim borbama pa se dosta tog prelilo i na momčad.

    držiš trenera i produžiš mu ugovor,a znaš da je kreten.

    dovedeš sammira i nabiješ mu ugovor, a znaš da je kreten.

    samo neki od primjera
  • Eduardo
    4.6k
    75 dana proveo je na klupi Dinama.

    • Igor Jovičević - 22.04.2020. do 06.07.2020.
  • Neki tip sa Zapada
    4.6k
    Klub sjajno ažurira svoje stranice. Zadnji veliki trener koji je vodio Dinamo je - Kruno Jurčić:

    hldptmfgzrobwwym.jpg

    Za Bjelicu, zasad, nema mjesta. Možda je premalo vremena prošlo, rekli bi povjesničari, tek će buduće generacije s vremenskim i emotivnim odmakom moći procijeniti je li Neno dosegnuo, ako već ne i nadmašio Krunine dosege.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.