• deda
    29.5k
    Nijedan Mamićev manager neće odraditi ništa s Dinamom sigurno dok postoji imalo šanse da ovaj bude ponovno u sedlu. A to da se proces može brzo i kvalitetno izvršiti naravno ovisi o SD kojeg zasad nemamo jel, tj. imamo, ali on nema vremena za komunikaciju i veze o kojima govorim.

    Ja bih zapravo bio najsretniji da mi uzmemo prvenstvo s postojećim kadrom i ubacimo u mlin kojeg klinca.
  • Ludovic IX
    6.1k
    Manageri su postali ponajveće zlo nogometa. manager ima svog klijenta i od njega se treba naplatiti tj iz njegovih primanja. ali ne, oni sad uzimaju 10 do tko zna koliki postotak od transfera.

    sad neki dan neki manager plače zbog novog pravila fife da neće smjet prići igraču do 17,5 godina jer to nije fer. igrači kao ne mogu uspjeti bez managera. pa naravno da ne mogu uspjeti kad je bitnije "ruka ruku mije" nego talent i znanje igrača. klinac od 14-17 godina bez manager ko da ne postoji.
  • Jurki
    9.6k
    Bas to, menađeri su najvece zlo nogometa.
    Klubovi trose hrpetinu novca da placaju trenere od zagica do seniora, daju uvjete igracima da treniraju, da se razvijaju, istrpe igraceve manjkavosti.
    Daju placu igracima, i onda dojde jebivjetar i kod transfera pobere vrhnje. I kaj je to menađer napravil prilikom afirmacije igraca na nogometnoj mapi?
  • deda
    29.5k
    I onda takav lik dođe i kaže loše se radi u nogometnoj školi. :rage:
  • Zagi
    5.8k
    Ja bih zapravo bio najsretniji da mi uzmemo prvenstvo s postojećim kadrom i ubacimo u mlin kojeg klinca.deda

    Tak si i ja mislim.

    Ekipa se sprda kada se spomenu famozne unutarnje rezerve ali naše su uistinu goleme.
    Shvačam i zašto, to je uvijek bio paravan za krađu kluba ali kad pogledaš koliko mi talentiranih igrača imamo...
    posudbe-i-talenti.png
    Osim 2-3 imena, sve standardni reprezentativci svojih kategorija.
    Za 6 mjeseci će biti puno jasnije koliko mogu ovi po posudbama, pogotovo '03 godište.

    Lijevi bek i desno krilo su naravno pod povećalom. Brekalo i Šaranić moraju ostvariti iskorak inače treba u shopping.
    Ostale pozicije su prepune talenta.
  • Jurki
    9.6k
    naravno da bu rekel da se lose radi u skoli jer nije dosta da svake sezone izađe 1-2 igraca za prvu ekipu, vec ih treba izaci 10 pa da šupčina moze cim prije pobrati proviziju.
  • Zagi
    5.8k
    Ma on bi htio da jednog njegovog već sa 17 guramo u ligi prvaka. Tu su pare.
    Ambicije kluba ili navijača njega nimalo ne interesiraju. Što je ok, njegov posao.

    Ali da mu Maxsport daje platformu za to, suludo.
  • Orc123
    6k
    Koliko su svi ti zajedno odigrali sad minuta za 1. Momcad? Toliko su kvalitetni da vec 2 utakmice za redom ne koristimo 4. I 5. Zamjenu!? Gdje je ta sitina? Ili je do trenera, SD? Ima kvalitete ali momci moraju igrati. Ok, ovi su po posudbama ali treba dati prilike momcima u HNL. Opredjelit se ove polusezone za 2-3 igraca kojima ce se davati prilika, ali bojim se da od toga nista jer to cacke nece prakticirati jer se boji za svoju guzicu i zeli rezultat. Tko je od ovih igraca vrijedan dinama ce setek vidjeti za godinu-dvije...na kraju ce se izbaciti 2-3 igraca u prvu ekipu ko i inace. Cacic je iznimno tvrdoglav i ovo sto je Bara rekao nije daleko od istine jer ako ste gledali obracanja Cackea po pitanju Brekala on nikad nije ni naveo da sepregovara s njim i da postoji mogucnost. Da on imalo razmislja gdje mu je momcad deficitarna mi bi do kraja roka imali beka i krilo i Omeragica, a sve mi se visw cini da necemo ni jedno od toga.
  • Krizy
    38.4k

    Ako trojica budu dovoljna dobra za prvih 11 to će biti i više nego odlično. Možda još trojica u rotaciju a većina će ih otići, uvjeren sam.
  • Mali dioničar
    15.1k
    A tko je kriv pa ekipa koja ke gurnula Cacica za SD. Jer da je on samo trener siguran sam da bi on rekao DA. Nema razloga za reci ne. A ovako kad je on dva u jedan , gurnuli su ga u problem jer nikada nije bio SD i s opradanim razlogom strahuje da nece moci obuzdati seniore u svlacioni sa upola manjom placom, a nemoze reci u svlacioni to je u domeni SD javite se njemu, nisam mu ja potpisao placu...Ali

    Misao 21. stoljeća.

    Znači danas je u SN intervju sa Brekalom kojeg bi trebali pročitati svi koji su povjerovali u priču da Ante Čačić nije želio Brekala u momčadi.

    Dakle, citiram:

    Dinamo?

    “Prioritet mi je bila jaka liga, a Serie A je medju pet najjačih na svijetu. DINAMO JE MOJ KLUB :lol: , ali sad nije bilo vrijeme za povratak.”

    gusbxu7xmrtk7imd.jpeg


    Dakle, dečko situacija je ovakva. Dinamo NIJE tvoj klub. Iskoristio si Dinamo, njegovu akademiju i trenere i pobjegao na prvu ponudu izvana.

    Ti i tvoj agent ste 6 godina nakon toga OPET iskoristili Dinamo i to na 2 načina:

    1. Licitacijom išli ishoditi čim bolje financijske uvjete u “jačoj” ligi.

    2. U osjetljivoj situaciji za klub ocrnili trenera da te ne želi.

    Zato dečko odjebi od Dinama zauvijek.
  • Nino Bule
    12k
    Klinci ce pocet dobivat minute kad rezultatski pritisak bude manji, odemo li na +10 uskoro dobit ce dosta minuta, ostane li napeto dobivat ce minute u trenutku kad je utakmica rijesena, usli bi sigurno i protiv lokomotive i gorice da smo vodili 3 0 u 70toj, nazalost nismo.
    Nije optimalno uvodit ih u igru pod pritiskom rezultata, za mladog igraca je najbolje da uđe rasterecen u utakmicu i iskoristit te minute da osjeti brzinu prvoligaskog nogometa, izgubi par lopti i duela bez da nas kosta bodove i sebe sjebe psihicki, nakon tih par puta po 20,30 min onda znas sta mozes ocekivat od njega i shodno tome dizat minutazu ili trazit mu dalje posudbu.
  • Zagi
    5.8k
    Ti i tvoj agent ste 6 godina nakon toga OPET iskoristili Dinamo i to na 2 načina:

    1. Licitacijom išli ishoditi čim bolje financijske uvjete u “jačoj” ligi

    2. U osjetljivoj situaciji za klub ocrnili trenera da te ne želi.
    Mali dioničar

    Točno to.
    Sve ostalo su medijski narativi ovisno kojoj struji su priklonjeni.
  • xyz
    840


    Ja isto smatram da je Bara rekao istinu, a da se većina voli samozavaravati.
    Potpuno je nevjerojatno da imaš priliku potpisati takvog igrača i to na poziciji s koje si upravo poklonio najboljeg igrača ekipe i da se osoba koja je odgovorna za sportsku politiku ne pojavi na sastanku. Znači, ne da se nije moglo razgovarati o uvjetima za igrača, nego se nije niti pojavio sportski direktor. To je kao prvo izraz nepoštovanja i neprofesionalnosti prema svom poslu, zatim prema klubu kojeg predstavljaš, a onda i prema hrvatskom reprezentativcu koji je očito bio u nekoj mjeri zainteresiran za povratak jer inače mu menadžer i otac ne bi dolazili u Maksimir na pregovore.
    Što se tiče omladinske škole, i tu je u pravu jer nismo više dominantni ni u jednoj mlađoj kategoriji. Tovari su nas tu prešišali nakon dvije godine kakvog takvog planskog rada, a čak su nas i Osijek i Rijeka pretekli u nekim kategorijama, a da nespominjem i Lokose koji isto dobro rade. Od ovih gore nabrojanih mladih igrača 50% neće nikad ni zaigrati u HNL u bilo kojem klubu, a za nas je pitanje da li će iti jedan bili barem rotacijski igrač. S tim da napominjem da su to sve 19+ igrači koji u drugim ligama, uključujući lige petice, već aktivno participiraju na terenu.
  • Zagi
    5.8k
    I to je ok makar neće niti tih 6 ostvariti potencijal ako im ne damo priliku.
    Normalno da će veći dio otpasti, ovo je puna lista.
    Ja recimo od ovih više ne vjerujem u Tomeka i Vasilja ali opet, bio sam spreman otpisati i Soldu pa je neki dan pokazao da već sada može itekako dobro igrati u HNLu.
    Nikad ne znaš tko će i kada iskočiti.
    Jedino je sigurno da bez minutaže , neće nikada.
  • Jaro
    6.1k
    za minutazu se mora poklopiti vise stvari. Nadam se da je razdoblje "projekata kluba" zavrsilo i da ce do minutaze dolaziti igraci koji su potrebni momcadi i imaju kvalitetu poput Gvardiola, Sutala i Baturine... Forsanje igraca klubu nije donijelo nista dok jest ekipi u klubu i oko kluba...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions