• marcio amoroso
    33.8k
    Zato dečko odjebi od Dinama zauvijek.Mali dioničar

    Amen!
  • Zagi
    5.8k
    Ne bih ja nikoga forsirao sa 17-18.
    Od onog cijelog popisa možda jedino Vrbančića. Taj dečko je najveći talent kojeg smo imali unazad dugo vremena osim Gvardiola i Olma. Pa ako Gavi i Pedri mogu igrati u Barci sa 17, može i Vrba u Dinamu barem od iduće sezone. Da imamo kvalitetnog trenera nebi bilo nikakvih problema ali tu smo gdje jesmo.

    Mene smeta taj narativ da ukoliko ti mladi igrači nisu baš ta razina sa 18 da ih se priključi seniorima, ne valjaju ništa i sve treba otpisati.
    Pa dolazimo do situacije da je malo falilo da Šutalo ne dobije priliku, Kule ništa ne valja itd.

    Igramo 3 natjecanja veći dio sezone, treba nam puno igrača u kadru i meni ima više smisla da ti rezerve budu Tolić i danas - sutra bubam Janković nego Kleinheisler.
  • NORTE
    9.8k
    Zato dečko odjebi od Dinama zauvijek.Mali dioničar
    Igrač koji je nakon 8 nastupa za dinamo izjavio "da bi volio da Rijeka osvoji titulu" (što se i dogodilo).

    Takve stvari jako dobro pamtim i takve igrače ni ne želim u dinamu.
  • Jaro
    6k
    ma ako je kvaliteta, kaj se mene tice nek j sa 16 igra u prvoj... Samo se nadam da nema vise Halilovica i slicnih. Naravno, i trener bi morao biti dovoljno strucan da prepozna da mu je Sutalo bolji od Rasa, a onda i hrabar ga staviti ispred. Nazalost, tu smo u alibi zoni, treneri stavljaju "najbolja" imena i tako sebe pokriju...
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Mislim da neće biti mladih vise. Generacija 04 koja se sada gura je jako tanka, a 03 generacija nije dobila šansu i vrijeme im prolazi...
  • NORTE
    9.8k
    Norte ovo prvi put čujem sto si ti naveo. Jel ima neki članak da potvrdiš to jer stvarno sam zatečen s timOdglavedopetedindijete
    Probaj potražiti, 100% je to izjavio, takve stvari jako dobro pamtim.

    To je izjavio pred kraj te sezone kad je Rijeka postala prvak, a on je igrao u Wolfsburgu.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Aha, ma moguće vjerujem svakakvih glupih sam izjava čuo od igrača. Slažem se da se to ne smije izjavljivati i da su glupe izjave bolje da osvoji netko pa se mi dignemo. Uvijek je bolje da mi osvojimo pa nek sami sebe guramo naprijed
  • vjeko1701
    6k
    Naravno da mu ti vjeruješ jer kako sam napisao na drugom mjestu, svatko u ovoj situaciji vjeruje narativima koji se poklapaju s njihovim razmišljanjima/stavovima....itd. Lijepo je maštati o raznoraznim igračima koji bi mogli zaigrati za Dinamo ali ovo nije Football Manager.

    Ja ću osobno više vjerovati ljudima čiji posao ovisi o rezultatima kluba nego onima kojima ovisi o čim unosnijim transferima/ugovorima igrača koje predstavljaju. Bara i njegove izjave poput obaveznih 3 U21 u prvoj postavi klubova elitne HNL dovoljno govori o njegovim namjerama. Kmetski mentalitet koji bi ligu pretvorio u tržnicu njegovih tinejdžera. O Mamiću i njegovim izjavama ni neću (tu ubrajam i plaćene članke njegovih novinarskih uguza). Ne znam kolko netko mora biti naivan da to prihvaća zdravo za gotovo.

    Tako isto i komentari mlađih kategorija. Vjerovao ili ne, rezultati istih nisu cilj tih sustava već razvoj igrača za prvu momčad. E sad, u tim godinama koliko su te druge navedene akademije proizvele igrača koji su značajnije doprinjeli tim momčadima? Koje rezultate su postizali sa tim igračima? Koliko novca su ti igrači donijeli tim klubovima? Koja godišta igraju za te klubove u tim natjecanjima?

    Kada neki igrač sa 18-19-20 može zadovoljiti zahtjevima igranja u Dinamovoj A ekipi, šansu će dobiti. A momčad je tu da radi rezultat a ne da prodaje igrače koji još nemaju dlake na jajima a njihovi agenti bi mogli prvo pokušati proći jedan dan treninga prije nego komentiraju cijele sustave od kojih žive kao paraziti.
  • Infinity
    15.4k
    Brekalo pri toj izjavi nije samo rekao da zeli da Rijeka osvoji titulu, nego da nakon nje titulu uzme i Hajduk.

    Kako sam to zaboravio...
  • marcio amoroso
    33.8k
    Daleko mu kuća od naše bila.
  • vjeko1701
    6k
    Najgore je da još u kužim kaj je htio reći ali se to moglo na puno pametniji način jer je razumljivo da će ovakva izjava svakako prihvatiti među navijačima "tvog" kluba.

    Dal je taj penal bio smiješan? Je. Meni je bio najveća sramota te sezone. Da li je za Dinamo dobro da ima ozbiljne izazivače te tako mora rasti? Naravno. Da li je kao bivšem igraču Dinama pametno zazivati Hajduk da postane prvak? ne baš.
  • LM1995
    1.7k
    najveća sramota te sezone.vjeko1701

    Kojoj je slijedio jedan od najupečatljivijih trenutaka - bacanje dresova nazad igračima nakon pokušaja proslave takve pobjede.
  • Nino Bule
    12k
    Mislim da je vrijeme da se tog brekala zaboravi, bar van teme bivsi igraci.

    Bara je agent s dobrom karijeru pa odma ljudi misle da sve sto kaze u vezi nogometa je ispravno. Naravno da treba davat i sansu klincima samo njih se mora trpit i prvo te kostaju bodove da bi ti jednog dana donjeli, daje primjer francuske, lige di psg zna osvojit ligu sa po 20 bodova prednosti, a rennes lille monaco itd nemaju sanse osvojit pa se odrede za razvoj klinaca (u psgovom slucaju se radi i o klincima za koje se iskrcaju milijuni).
    Druga razlika je sto dinamova sezona stane u par utakmica, imperativ biti prvi da bi mogao ici u kvalifikacije za lp (hvala ostatku lige na izvrsnom nacionalnom koef) i odradit dobro kvalifikacije da bi igrao lp ili el kako bi zatvorio budzet. Naravno da dio klubova lige petice makar su u jacoj ligi ima luksuz trpit klince kad imaju prednost jake lige s punim stadionima, 100x vecim marketinskim i matchday prihodima te ozbiljnim novcima od tv prava. Kad sve to stavis na papir ima itekako logike da od bjelice naovamo momcad ima veci prosjek godina koji nam je donio i vece uspjehe, sad to sve treba razjebat ubacit 5 klinaca od 18 god jer je bara rekao da tako lille funkcionira, sulude price.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions