• SAS1987
    13.9k
    odradi vise skautinga misecno od VlakaBBB Sibenik

    Odradio bi Vlak više da ima neograničen internet.
  • Orc123
    5.9k
    Ne znam zasto se ne pokusa dovesti Vetlesena iz Boda. Ima ugovor do kraja ove godine, top igrac. Sad bi ga mogli dobiti za neku normalnu cifru...steta da se ne gledaju takvi igraci...bio je najbolji u utakmicama protiv nas...
  • Infinity
    15.4k
    To trziste se definitivno prati. Lauritsen je doveden iz Skandinavije. Dinamo je upravo s Bodom pregovarao za Jensa Pettera Haugea, ali nam je bio preskup. Nudili smo tri, otisao je kasnije u Milan za pet milijuna eura. Iz ove sad perspektive se cini da je dobro sto nismo dali toliko love, ali je on tad imao nekih 25 golova i asistencija u dvadesetak utakmica. Tko zna, mozda bi se i uklopio kod nas, mada danas nije standardan u Gentu.
  • Armagedon13
    958
    Htjeli smo i Bjorkana koji je odabrao Feyenoord tamo je odigrao jednu utakmicu pa se vraća u Bodo,
  • Praskaton
    2k
    Tesko da bi mogli dobit Vetlesena za neke nama prihvatljive novce,mislim da ga puno jaci klubovi zele
  • Orc123
    5.9k
    Sada u ovom trenu on se moze dovesti za cca 4 mil eura, cak i manje ....pogotovo nakon 1..2....ali on bi bas bio pojacanje a mlad i razvojan igrac.
  • Armagedon13
    958

    Stuttgart ga traži Bodo hoće 5M
  • Orc123
    5.9k

    Znaci cca 4-4.5 e bi isao ....vrijedi svake lipe
  • Kujtim Shalla
    2.4k
    po meni najbolji skandinavski igrač koji još nije u ligi petice, moderan trkački moćan a i tehnički potkovani igrač. Strašno pojačanje bi bio
  • BBBaranja
    2.1k
    Brondby za Rasa nudi 2mil €
  • Nino Bule
    12k
    Ocito se ne racuna na njega i mislim da ga je fer pustit, godinu i pol dana ugovora jos ima ako se na varam, tako da 2-3 mil je pristojno
  • Armagedon13
    958
    Ras mi je baš drag i zahvalan,pozitivac,al jebiga
  • Sunja86
    1k
    Ako ce pustiti Rasa onda odmah trebamo dovesti Omeragića ne možemo ostati na Periću,Šutalu,Theophilu i Bošku koji neće vjerovatno biti spreman prije ožujka
  • Orc123
    5.9k
    Pustiti rasa za 2 mil eura...dobar novac je to...dovesti odmaah omeragica i jos cemo jeftinije proci....stvarno bi bila nesposobnost da ne uspijemo sada dovest Omeragica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions