• Ludovic IX
    5.9k
    Nekad si mislim da bi bilo najbolje prespavati sve ovo i probuditi se kad dinamo bude onakav kakav želimo da bude..

    Ali isto pomislim i za moje klince kad me izivciraju (jebiga, tko mi kriv što sa 43 imam klince od 6 i 3 godine pa sam živce već davno potrošio) I da jedva čekam da odrastu..

    Ali onda shvatiš da je najveće blago tvoga života to što imaš priliku ih gledati kako rastu, rade greške i uče iz njih. I nadas se da će postati ljudi. Bolji od tebe ako je moguće.

    Tako je i sa dinamom. U neku ruku mi je i drago što ne navijam za neki city, real ili Madrid. Jer navijati za dinamo je jedno 100x teže ali da ti navijači tih sređenih klubova znaju kolika mora biti ljubav prema klubu da ovo prolazimo zadnjih 30+ godina a volimo ga još više, mislim da bi nam bili zavidni.

    Zato u petak završiti s poslom malo ranije, sjest u auto i pravac zagreb..
  • Jurki
    9.4k
    U moru ovog sivila.. stvarno.. bilo bi mi lako
  • Mali dioničar
    15k
    -Ademi je tražio ispisnicu i ima 2 ponude, Lesi je jako dobar privatno s Ademijem i kaže da mu je najveća želja igrati u ligama peticeCaptain America

    Nije mi jasan hodogram. Nema li Ademi ugovor s Dinamom pa bi samim time klubovi trebali kontaktirati Dinamo, a ne Ademija?

    -Čačić je imenovan SDom jer nisu mogli nikoga naćiCaptain America

    Zoran Mamić je sportski direktor kluba postao 27.03.2007. i od tada do dan danas nikome nije dano ni blizu imati pravo glasa vezano za kadroviranje trenera i igrača. Prvi koji je htio voditi samostalnu sportsku politiku Bjelica je otjeran usprkos senzacionalnim rezultatima. I sad Dinamo ne može naći sportskog direktora? Koje iznenađenje nakon što su mamići gazili struku 15-20 godina, a s trenerima igrali igru reciklaže.
  • Mlađi referent
    11.3k
    I sad Dinamo ne može naći sportskog direktora? Koje iznenađenje nakon što su mamići gazili struku 15-20 godina, a s trenerima igrali igru reciklaže.Mali dioničar

    Da su pendrek i njegovi zeru bolji i ako je ovo neka nova era, mogli su to riješit lagano. Ne vidim problem.

    Čini mi se da se ide u krajnju polarizaciju. Ekstremno nesposobnim ljudima se danas previše čuva leđa isključivo jer igraju kontra Mamića. U ovom ratu ako bilo koja od ove dvije struje pobijedi, to je naš ogroman poraz. Treba reći jasno i glasno - jedino pozitivno kod Antolića i ekipe formirane oko njega je to što nisu Mamić, a sve drugo je apsolutno katastrofalno.

    Ne smijemo se zavest i držat ljestve ovima jer nam neće vratit uslugu kad maknu kriminalca.
  • Mali dioničar
    15k
    Da su pendrek i njegovi zeru bolji i ako je ovo neka nova era, mogli su to riješit lagano. Ne vidim problem.Mlađi referent

    Tvoj kandidat za sportskog direktora?
  • Captain America
    14.8k
    Nije mi jasan hodogram. Nema li Ademi ugovor s Dinamom pa bi samim time klubovi trebali kontaktirati Dinamo, a ne Ademija?Mali dioničar

    Tako bi prema zakonu trebalo biti. Druga stvar je da većina klubova to radi kako hoće pa se javi agentu koji to prenese svom klijentu.
  • Mlađi referent
    11.3k


    Nažalost nemam gotovo nikakve odnose u tom svijetu, ali priča o Manceu mi se činila sasvim ok. Njegovo ponašanje o kojem se priča je jedno, ali na ovom području je radio pravi posao.

    Iako je poprilično jasno da je i najlošiji SD koji je zapravo SD bolja opcija od Ante koji se tim nije bavio u životu. A uz to je i trener, nije posao klasičnog managera davno umro u europskom nogometu bezveze, umro je s razlogom.
  • Mali dioničar
    15k
    Da su pendrek i njegovi zeru bolji i ako je ovo neka nova era, mogli su to riješit lagano. Ne vidim problem.Mlađi referent

    ažalost nemam gotovo nikakve odnose u tom svijetu, ali priča o Manceu mi se činila sasvim ok. Njegovo ponašanje o kojem se priča je jedno, ali na ovom području je radio pravi posao.Mlađi referent

    Znači veliš da nije problem naći sportskog direkora, onda kažeš da ne znaš koga bi doveo pa onda predlažeš dovođenje Mamićevog lieblinga Mancea kojem se svemogući gazda divi. A kojem je Dinamo poslao vagone igrača kako bi osvojio trofeje koje je Rijeka osvojila. Siguran sam da je Mance virtuozno ispregovarao dolaske Andrijaševića, Kramarića, Tomečaka, Capana i ostalih na Kantridu/Rujevicu.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-ekskluzivno-doznaje-ivan-mance-glavni-kandidat-za-sportskog-direktora-dinama/99380
  • Mlađi referent
    11.3k


    Ova argumentacija me podsjeća na onu foru “kaj ti s kauča pljuješ igrače, a nemreš trčat”.. da, ja možda nemam idealno rješenje, ali ne sjedim u upravi i nisam masno plaćen da guess what - imam idealno rješenje.

    Ako je Mance Zdravkova pudlica, onda i on ima nekaj zajedničko s Antolićem i Čačićem. Nemojmo se lagat, to su jedine reference koje imaju obojica da budu na pozicijama kojima jesu. Legitimitet 0, ali riješio je Mamić posao.
  • Mali dioničar
    15k
    Ova argumentacija me podsjeća na onu foru “kaj ti s kauča pljuješ igrače, a nemreš trčat”.. da, ja možda nemam idealno rješenje, ali ne sjedim u upravi i nisam masno plaćen da guess what - imam idealno rješenje.Mlađi referent

    Jednostavno sam mislio da imaš neku ideju za dobrog sportskog direktora s obzirom na to da si sam napisao "mogli su to riješiti lagano".

    To je sve.
  • Mlađi referent
    11.3k


    I ja sam ti dao jednog koji je sigurno bolja opcija od ove. Je li se pitalo Zajeca kaj misli o povratku pogotovo u situaciji kad se uprava tobože hoće dodvorit navijačima?
  • Infinity
    15.4k
    I Cacic je bolja opcija nego Mance. Mance i iskustvo u Rijeci mi ne daje nikakvu nadu da ce napraviti nesto. Izdrzao je na Cipru godinu dana i zavrsio u drugoj ligi Turske.

    Ljudi s jacim iskustvom se mogu naci uz malo googlanja. Samo sto je problem sto ljudi okrecu glavu kad cuju nepoznato ime. Nisu svi Marc Overmars ili Hasan Salihamidzic. Michael Emenalo je bio sportski direktor u Chelseu i Monacu. Maccabi Tel Aviv je najpoznatiji klub za koji je igrao. Ne mogu pronaci koliko je bio placen, ali je vec duze vrijeme bez posla. Ne kazem da bi bio super za nas, mozda ne poznaje trziste, ligu itd., ali cisto primjer da ima slobodnih sportskih direktora s vrhunskim iskustvom. Kakav Mance.
  • Nino Bule
    11.9k
    Ne treba biti niciji odvjetnik, sumnjam da u ovom trenutku kad je buducnost uprave upitna mozes ikoga ozbiljnog dovest za sd jer bi vec u ozujku mogao biti bivsi, vjerovatno zato najavljivani dario simic kad je vidio situaciju rekao ne hvala. S druge strane to nije opravdanje da se sportska politika nikako ne vodi, cacic i antolic u prijelomnim trenutcima nisu potegli i napravili potez, dva da se smiri situacija (npr kvalitetan lijevi bek i desno krilo) nego ukopavanje u rov, sve je ok ne treba nam nista itd.
  • Mlađi referent
    11.3k


    Eto, ja možda nisam u pravu, ali samo dokaz da je nać boljeg SD-a od Ante vjerojatno najlakši posao na svijetu. A plaćen si 50soma kuna.

    I da, Mance je svakako bolji od Ante
  • Infinity
    15.4k
    Eto, ja možda nisam u pravu, ali samo dokaz da je nać boljeg SD-a od Ante vjerojatno najlakši posao na svijetu. A plaćen si 50soma kuna.

    I da, Mance je svakako bolji od Ante
    Mlađi referent

    Ne znam sto bih rekao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.