• miro
    3.2k
    ali mi tu pričamo o dečku iz naše škole, koji je i prvi put odlepršao čim se ukazala prilika. Moje mišljenje je da si klub to ne bi trebao dopustiti

    Brekalo nije reprezentativac i ako to želi postati, onda ne bi trebao razmišljati ni trena. Sama činjenica da mu "njegov" klub nudi šansu i spreman je uložit dobru lovu bi trebala bit dovoljna, ali kao što vidimo nije. Ovdje se Brekalo postavlja "poslovno", a Dinamo kao da ne može bez njega. Ali dobro, vidli bumo kak se veli...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ako je njemu Dinamo zadnja opcija onda mislim da to znači kako mu je u ovom trenutku karijere ispod časti igrat za nas i u HNL-u koliko mu god dobrih stvari to potencijalno donjelo.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Brekalo bi bio značajno pojačanje.

    Ima iskustvo igranja na vrhunskom nivou, mlad je i nije bio ozlijeđen.

    Reinvesticija novca od Oršićevog transfera u Brekala je logična jer bi Brekalo došao u Dinamo mlađi nego što je Oršić bio 2018. Oršić je tada došao relativno nepoznat, bez reprezentativnog iskustva i praktički bez europskog klupskog nogometa.

    Brekalo iza sebe ima 33 reprezentativna nastupa, golove za reprezentaciju, a na klupskom planu nekoliko sezona u Njemačkoj i sezonu u Italiji.
  • Mlađi referent
    10.7k
    https://www.fiorentina.it/dinamo-wolfsburg-accordo-brekalo-giocatore-oggi-zagabria-domani-attesa-risposta/

    Ovi “imaju” informacije da je bio danas u Zagrebu i da bi odgovor trebali imat sutra. Fiorentina nije imala kontakte s njim posljednjih sati.
  • Beowulf112
    301
    Ajde hvala bogu napokon neko pojacanje koje prilici europskom dinamu..nadam se potvrdi transfera sutra
  • Patak
    2.2k
    Nadam se da će se ostvariti transfer. Brekalo bi bio baš pojačanje, a njemu prilika da se vrati u reprezentaciju.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Gol.hr pise da se šuška o godišnjoj plaći od 1,6 mil eura
  • Zagi
    5.2k
    Sada će umjesto veselja zbog pojačanja krenut narativ o pobuni u svlačionici zbog plaće.
    Koja mašinerija...
  • Nino Bule
    11.5k
    Do 1.5 mil eura je po meni sasvim ok, orsa je imao 1.2 neto, vjerujem da i livi i petko imaju blizu 1 mil eura neto, nemaju se sta puno zalit
  • blue heart 72
    1.4k
    Ma kakvo zamjeranje ljudi moji. Nogomet je nažalost postao teški, ali baš teški biznis. Tu je malo iskrenih emocija, a puno patetike. Moraš ugrabiti ono za što ti se pruža prilika, a ne glumiti uvrijeđenu mladu. Pogotovo, ako se radi o deficitarnoj poziciji, što bi u ovoj situaciji bio itekako slučaj. Daj Bože da sutra ili prekosutra vidimo objavu: "Dobro nam došel, Josipe"
  • Zagi
    5.2k
    nemaju se sta puno zalitNino Bule

    Nemaju ali to neće zaustaviti pojedine medije da to ne potenciraju.
  • xyz
    840
    Radije mu dati bonus za potpis 1 mil eura i plaću u rangu najboljih igrača, nego da značajno odskače...
  • Blue 67
    212
    Svako pojačanje će nam sada dobro doći svakako. Nisam ga pratio ne znam što očekivat uvijek mi je bio nekako topal-hladan, ali rođen u Zagrebu tu prošo akademiju iza igrao u klubu za pola koraka iznad dinama (ako je uopće) oni ga otpisali. , ovdje mu se vjerojatno nudi ugovor veći od 90% momčadi i ako je istina da se razmišlja između dinama i nekakve fiorentine. Jedno što mogu reći je MA.
  • Zagi
    5.2k
    J**e mi se koliku plaću će imat.
    Sam nek dođe i donese nam Ligu Prvaka. Imamo nezavršenog posla tam.
  • miro
    3.2k
    ma ne vjerujem da je to neto, to bi značilo da je samo Orša imao 2 milje bruto, a to mi se čini nemoguće za naš budget
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.