• Zagi
    5.8k
    A dobro sad , nećemo pretjerivati...
  • Captain America
    15k
    Žalosno je da bolje lijevo krilo nemamo. Ivanušec je sam rekao da se najbolje osjeća na osmici, Menalo je u najboljem slučaju joker, Špikić je koristan, al ti opet onda treba neko desno krilo, Bočkaj je meme.
  • Zagi
    5.8k
    Sve to stoji ali baš Lovrić...
  • Olmic
    3k
    Ma krenulo je polako rusenje atmosfere,nezadovoljstva igraca i slicno. Jedva cekam da zavrsi prijelazni rok i to je to
  • Dautbegović1
    92
    Kako reče AČ nema potrebe gomilat igrače.I tako će sezonu igrat petnajstak igrača,tako da će sportski direktor dovest k...
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ne treba dramit, mi smo s Baturinom i Petkom skroz druga ekipa. Toliko drugačija da bi čak Špikić i Emreli trebali doći do izražaja.
  • Ali
    2k
    Kao sto je netko vec rekao. Lovu od Orse se moralo uloziti u Brekala. A nije! Ovi spinovi da je on odabrao Fiorentinu za iste uvjete a ne nas su bajke.

    Cacic je na sastanku sa Josipom, njegovim ocem i zastupnikom navodno u startu rekao da Brekalo nije u dinamovim planovima ! A ovo danas kaj se gura kroz novine su pokusaj da se izvuce nesto bolji ugovor od Fiorentine.

    Sramota, ako su rekli da je Orsa sam trazio da ga puste na otok i nisu imali razloga da mu ne udovolje kako su i na forumu svi rekli da je zasluzio. Tada je sutra nakon potpisa sa Southamptonom onih 6,5 m€ trebalo rasporediti. 1,5m€ Wolfsburgu, i Brekalu ugovor do 2026 sa 1,7 m€ godisnje. I Brekalo bi to bez razmisljanja prihvatio. I u tom scenariju imas zadovoljnog Orsu jer odlazi sa 30g na otok, imas Brekala koji igra u svom rodnom gradu za lovu koju tesko da moze dobiti negdje drugo i veliku sansu da se nametne ponovo Dalicu jer ga ovaj cjeni samo nemre ga zvati kad nema minutazu, a na maksimiru bi ju sigurno imao. A i izgledno je da Orsa nece imati minutazu na otoku pa da ce i Dalic razmotriti njegov daljni nastup u repki. I na kraju Dinamo dobio bi jednako kvalitetnog krilnog napadaca sa podjednako kvalitetnim ubacajem ili udarcem sa distance, mozda malo karakterno slabijeg igraca ali zato puno jaci trzisni potencijal radi godina jer ako proradi a nema razloga da ne priradi moze se opet nadati nekom unosnijem transferu 2025...
  • SAS1987
    13.9k
    Ako su mu dali 72 sata možda imaju i drugu opciju :chin:namodi grebza

    Ojeda :sweat:
  • Mali dioničar
    15.1k
    Kao sto je netko vec rekao. Lovu od Orse se moralo uloziti u Brekala. A nije! Ovi spinovi da je on odabrao Fiorentinu za iste uvjete a ne nas su bajke.

    Cacic je na sastanku sa Josipom, njegovim ocem i zastupnikom navodno u startu rekao da Brekalo nije u dinamovim planovima ! A ovo danas kaj se gura kroz novine su pokusaj da se izvuce nesto bolji ugovor od Fiorentine.
    Ali

    Brekalo je iz Dinama otišao 2016. godine.

    U trenutku odlaska Brekala iz Dinama je trener Dinama Zoran Mamić, a na katu sjedi Zdravko Mamić. Sportski direktor je, pogađamo, Zoran Mamić.

    I naravno - danas je Ante Čačić kriv što Brekalo nije igrač Dinama. Svemoćna braća nisu ga mogli zadržati u Dinamu ni kao tinejđera, a eto sad nakon 33 utakmice za reprezentaciju i godina igranja u Bunedeligi i Serie A i u naponu snage jedva čeka igrati u Dinamu, ali mu se ispriječio zločesti Brko.

    Koga ti lažeš?!
  • Mr Anderson
    5.9k

    To se ti na Zdravka referiraš, ili?
  • Ali
    2k


    Gle 2016, Josipa je zastupao Vranjes. A stari (Sargija, nadimak, inace umirovljeni pripadnik tigrova) nije pristao na mamiceve uvjete i logicno je tada odlucio i otisao.
    Umedjuvremenu je imao boljih i losijih sezona.

    Ja sam u ovom postu na koji se referiras pricao o 2023g. Zakaj Brekala Cacic ne smeka i zakaj mu je rekao da mu ne treba neznam. Da li je netko iznad njega tak rekao nemam pojma. Od te 2016 Josip je promijenio i agenciju i cinjenica da pokusava se vratiti kod dalica. A da nama pod mus treba prava zamjena za Orsu vidjelo se prekjucer, jeli Brekalo taj, po meni da. Jeli to rekordna placa za nekog naseg nogometasa, je. Ali isto tako da nije pred istek ugovora takvog igraca nebi diobio bez 6-10m€ odstete klubu. Matematiku sam vec pisao da se ne ponavljam.
  • LovroZG
    1.3k
    Ma možda je i bolje za takvu plaću da ne dolazi. Jako bi podigli letvicu zbog igrača sumnjivog karaktera.
  • flexXy
    2k
    Bolje dat placu 1.6m eura Brekalu nego platit nekog sumnjivog hnl igraca 2m i dat mu 400k place. Kakav god da je karakter bio bi najbolji igrac lige, u to sam siguran.
  • Ali
    2k

    Vec sam nekom odgovarao prije dan dva, ne referiram se na krimosa jer nisam ni citao ni gledao kaj trkelja, imao sam posla izvan RH.
    A sve i da jesam, on je proslo svrseno vrijeme, to i on zna vjerovatno i zato ak se sjecas nekad onih starih boks meceva u teskoj kategoriji, kada jedan od boraca svjestan da je izgubio jer je imao nekoliko brojanja tijekom meca u 12toj rundi tetura ringom spustenog garda i nada se nekom "lucky punch". Tak se meni on danas cini.
    I jedino ignore je kaj mislim da je meni ok, a njemu i takvima ignore od medija je i kraj. Ali to ova ekipa kaj se sad kao protiv njega bori a do jucer mu je lizala da ne kazem kaj ne kuzi. Ili i kuzi ali nema kvalitetu i znanje nego PR.
    Npr. tak sam kroz neko vrijeme skuzio da me citanje Indexa raspizdi nekad jer su dno dna od novinarstva. I odlucio sam da ih nikad vise nevu otvarat i evo izasli su iz moba iz svih google preporuka i sad mi je fine, njih boli ona stvar za jednog citaca al meni je bolje...
  • Krizy
    38.4k
    Roko Šimić

    Aktualne su glasine da bi Bećir Omeragić trebao preseliti u Dinamo. Jeste li razgovarali s njim o tome, je li vas pitao nešto o Dinamu?

    - Da, raspitivao se, pitao me što mislim o toj opciji. I rekao sam mu da je Dinamo najveći hrvatski klub, te da ne treba ni sekunde razmišljati otvori li mu se mogućnost dolaska u Zagreb.

    Kakav je Omeragić igrač? Bi li bio pojačanje za Plave?

    - Apsolutno! Bećir je odličan igrač, a i izvrsna je osoba, družimo se i mogu o njemu govoriti samo najljepšim riječima. Dovede li ga Dinamo, bit će to pravi potez maksimirskog kluba – smatra Šimić.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions