• Infinity
    16.4k
    Ljudi sam Fabrizio Romano je neki dan objavio da je Brekalo igrač Monze i da je dogovorena plaća od 2.2 milijuna plus 200 tisuća bonusa. Ne znam kako je moguće očekivati od igrača koji je lijevo krilo i ima 2-3 puta veća primanja dogovorena u novom klubu nego u Dinamu da stopira transfer, a Oršić nije prodan još. Da je Oršić prodan siguran sam da bi Brekalo stopirao odlazak u Monzu, ali Oršić još nije ni prodan i po meni nelogično je očekivati da Brekalo dođe tu i krpa poziciju desnog krila koja nije njegovaOdglavedopetedindijete

    Cekamo :cool:
  • Ali
    2.2k

    Jeli lova proporcionalnu ucinku = NE
    Jeli Southampton sredina u kojoj mozes napredovati = NE, naprotiv depresivna borba za opstanak. Trener koji ga je zelio bu vjerovatno za tri kola bivsi.
    On im je ove godine igrac sa najmanjom ostetom a kupili su 9 igraca i potrosili skoro 90m€ , to je cca 7% ukupnih ulaganja. Red velicine to je kao kad smo mi doveli jurica <10% ulaganja pa ako upali upali, ak ne posudba.

    Ako je zelio u premiership, ok, ali aktiviras onda neke agente koji ce ti naci afirmativnu sredinu. A ne raspalu ekipu kojoj ni messi i neymar nemogu pomoci (utakmica protiv ispodprosjecnog nothinghama je sve pokazala) . Vjerujem da je mogao za barem 30% vise love i u ekipu u kojoj bi ulazio iz pocetka po 30tak minuta i polako gradio reputaciju.
    On je svojim odnosom prema Dinamu zasluzio bolji tretman i vise truda da ako ode, ode u bolji klub !
    A to se nije dogodilo, naprotiv, i sad 68 naslova koji u sn i vl pokusavaju uljepsati pricu. Pa i sami englezi se cude da su ga dobili za dva dana razgovira i tako malo love. A kako se zove sluzba koja sranje pokusava umotati u celifan i staviti masnu nego PR...
    Ak je tebi lakse, ok ovo su glupisti i ovo je "najbolja prodaja u povijesti za 30g igraca" tako su pisali...
  • Zagi
    7.7k
    Navodno Jole u Real za 100+ .
    Više od pustih para koje mi dobijamo, veseli me glasina da RBL već ima spremnu zamjenu koja se ne zove niti Josip niti preziva Šutalo.
    Jakub Kiwior iz Spezie
  • Nino Bule
    13.8k
    On je svojim odnosom prema Dinamu zasluzio bolji tretman i vise truda da ako ode, ode u bolji klub !
    A to se nije dogodilo, naprotiv, i sad 68 naslova koji u sn i vl pokusavaju uljepsati pricu.
    Ali

    Bog te jebo glupa pa on je pregovarao sa southamptonom prije ikakve ponude dinamu i trazio da ga se pusti tamo, najbolje da to klub odbije za njegovo "dobro" i trazi njemu klub, ima agente i svoju glavu da odluci di zeli ici i jer to za njega dobro i tako je i odlucio, tu se dinama nije nista pitalo.
  • Mr Anderson
    8.2k

    Jesi ti retardiran ili što ti je? Orša je htio Premier ligu, Soton je dao najbolju ponudu. On je svjestan da u veliki klub PL neće. Dinamo mu je obećao prošle godine da će ga pustiti ako bude ponuda.
    Što ti više nije jasno? Jeli ti treba crtati?
  • Jaro
    7.4k
    Sam je izjavio da su ga ovi "kupili", a onda je javio Cacicu za ponudu. Nekoliko puta je covjeku lropao transfer, pa i karijera ptije dinama je bila sve samo ne tipicna i nije htio vise riskirati i cekati koji tjedan ponudu Aston Vile iki nekog slicnog koja ine mora doci. Ovdje ce ako nista drugo odmah u prvih 11...
  • Ali
    2.2k
    Eto uvjerili ste me sve je to super.
    Kupio ga za sitnu lovu srbin iz kragujevca. Stavio si ga je pod bor za bozic za sicu.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Ako je zelio u premiership, ok, ali aktiviras onda neke agente koji ce ti naci afirmativnu sredinu.Ali

    Ili si dijete koje ne razumije kako nogomet funkcionira ili si glup,treceg nema. Ne aktivira klub svojoj legendi agente da mu nadju sto jaci klub prilikom transfera. Kako mozes izvalit toliko glupost. On ima svoje agente kojim vjeruje i sa kojima suraduje, i oni zajedno saa klubovima pregovaraju o njegovoj buducnosti.
    A ako si mislio da ja on sad trebao naci drugog agenta to govori i o tebi kako bi se ti ponasao prema ljudima koji su te vodili do sada.A i da je najjaceg svjetskog agenta uzeo ne moze mu ovaj naci klub u sredini Premier Lige i da ce mu garantirano dati sansu. A ovako je situacija za njega odlicna zato sto ga klub prvenstveno zeli pa onda on i njih.
  • Jaro
    7.4k
    ni jedan odlazak za navijace nije super ma kolko lovrme bilo u igri. Orsic je najvazniji igrac 4 godine i sasvim svejedno za kolko bi otisao jer nema te love koju klib realno moze dobit za njega da ga nadomjesti. Al ak si mu prosle godine obecao da ces ga pustiti ak dobije ok ponudu i on se pozove na zo kaj mozes?
  • Nino Bule
    13.8k
    Nema on pojma jadan sta pise, to je novi proljev od argumenta svaki dan, ne mozes ga upratit vise jel orši prijete pistoljima, ili on hoce ici ali eto dinamo ga tjera bas u southampton srbinu po posebnom popustu, sutra ce vec imat novu genijalnu ideju koju on izmisli na temelju nula informacija
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Nemoj tako ima covjek provjerenu informaciju da se Suzani nije islo.
  • Zagi
    7.7k
    on je pregovarao sa southamptonom prije ikakve ponude dinamu i trazio da ga se pusti tamoNino Bule

    Dobro ne ide to baš tak. Ima zakona protiv ovakvog pregovaranja.
    Koliko sam ja skužio od Barre i Naletilića , u praksi ide ovak nekak:

    Klubovi su zainteresirani za Oršu, kontaktiraju agenta i/ili posrednika da provjere jel igrač uopče zainteresiran za odlazak i postoji li mogučnost za dogovor između klubova (i okvirno koja je cijena igrača i koliku bi otprilike plaću tražio).

    Agent onda kontaktira Dinamo i dobije dopuštenje za komunikaciju zainteresiranih klubova i Orše.

    Orša izabere jednu ili više poželjnu destinaciju, dogovori plaću.

    Onda se ide u dogovor klubova oko uvjeta prodaje.

    Na taj način se sprečava poaching ilitiga da Barca sutra nazove bubam Baturinu, ponudi mu brda i doline i odjednom Martin traži transfer, nezadovoljstvo , tribina i kaj sve ne...
  • Nino Bule
    13.8k

    Ma ima zakona protiv takvog pregovaranja ali ne znam koliko ih se drze klubovi, u svakom slucaju ako je dinamo rekao da mu nece radit probleme onda vjerovatno samo preusmjere predstavnike klubova da se dogovore s orsom, pogotovo jer po orsinoj prici oni su njemu iz sotona dosli sa planom za njega prije vise od 10 dana. Dakle pregovarao je sa njima, svidjela mu se ponuda i dosao cacicu i rekao da bi htio ici, sam je rekao da je tako isao proces.
  • Zagi
    7.7k
    Da, u ovom slučaju se moglo preskočiti par koraka jer je agent već znao da je Orša voljan i da mu je Dinamo obečao da će ga pustiti prije godinu dana kad je Burnely bio aktualan.

    Jedino, ovaj dio sa Čačićem iz članka je nebitan.
    Čačke naravno nije sportski direktor da je nešto bitan u priči nego mu je kao treneru objavio da ide.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Jeli Southampton sredina u kojoj mozes napredovati = NEAli

    Kru ga jeba pa nije mu 18 godina. Covjek ima 30 godina i zelju igrat u Premiershipu. Kakav napredak, razvoj picke materine?

    Jebote, u meni kao da je nesto umrlo otkad su sluzbeno objavili transfer, ALI ako je najveci (meni) u povijesti imao zelju odigrat tamo onda jbg. Ja se samo nadam da ce kad vrijeme dode bit pametnih u upravi da mu nadu mjesto bilo na terenu, upravi, omladinskom pogonu. On se u klub MORA vratit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions