• plavi67
    920
    ljudi na kojoj stranici mog ugledat tekme uzivo? gdje inače gledate, koji je najbolji stream, a da ne šteka i da je ok slika?
  • Ludovic IX
    5.2k
    dok ima iptv-a za 4-10 eura mjesečno, nepouzdani streamovi su samo trošenje živaca
  • Mrvica
    3.2k

    Imaš na Rojadirecta, pretežito tamo gledam ako nisam doma i dosta je pouzdana stranica i kvaliteta slike je top.
  • plavi67
    920
    hvala ti brate
  • Guinness
    1.9k
    A ima netko savjet za sažetke utakmica lige 5 u HD rezoluciji?
    Na YT Arenasport izbacuje, ali budu samo golovi
  • Eduardo
    17.3k
    Ljudi, čovjek nas na mail pita sljedeće pa ako netko zna o čemu se radi molim da javi.

    Misim da sam na vašem instagram profilu svojedobno vidio ideju za majicu s likom Marka Mlinarića Mlinke. Ljubazno bih vas zamolio za fotografiju te majice.

    U prilogu vam šaljem dvije fotografije. Jedna od tih je bila grafičko rješenje majice. To je tad bila samo ideja. Majica nije bila proizvedena. Možda sam to vidio na nekom drugom profilu, ali mislim da je bio vaš.

    8r4r9s3jqb9lyhso.jpg
    nsx6wsv8ych62v7a.jpg
  • Neki tip
    19.1k
    Samo da se ovog Srbina Livakovića riješimo u prijelaznom!

    Liva, Srbine!
  • Mrvica
    3.2k

    A baš me čudi da ga svojataju, po njima je i Yao Ming iz Kikinde :rofl:
  • Tercel
    369


    Majki jesi li to ti?

    lgy1ozmaco0mupiu.png
  • xyz
    840
    Knolldoll dominira na forumu
  • Majki2111
    2.6k
    HAHAHAHAAHAH neee. Al baš nedavno bio s novom starkom. Bila je obrijana uredno, nebi se složio s ovim likom.
  • Oluja
    3.6k
    nedavno bio s novom starkom.Majki2111

    Gvardiol jesi to ti?
  • Neki tip
    19.1k
    Gvardiol jesi to ti?Oluja

    Mogu jedan drugom biti wingmani u izlasku.

    "Starke":

    A čime se bavite vas dvojica mladića?

    Gvardiol: a ono, igram nogomet pomalo, u Njemačkoj.

    Majki: proučavam djelovanje različitih kemijskih premaza na nogometne travnjake s ciljem postizanja veće klizavosti, a u potrazi sam i za svojstvima materijala dresova koji bi omogućili bolje performanse nogometašima, poput ovog mog zgodnog kompića.

    Starka 1, zgodnija:

    Wow, impresivan mladić! (tebi nogometaš!, došapne zgodnija brzinski manje zgodnoj starki)

    A čime se baviš u slobodno vrijeme? Osim što impresioniraš dame.., dobaci vragolasto.

    Majki:

    Proučavam djelovanje različitih krema na mušku kožu. Jeste li znale da postoje različiti tipovi kože, baš sam nabavio par uzoraka za njegu svoje, vidjet ćemo koja me čini najnježnijim.

    Starke:

    Bok, dečki, sretno.
  • Neki tip
    19.1k
    Godina je tek počela, ali prilično sam siguran da će tekst koji ću podijeliti ovdje i do kraja godine ostati jedan od 10 najblesavijih koje ćete pročitati..

    Uglavnom, radi se o filmu Avatar 2. Idem ga večeras pogledat sa starijim sinom pa mi članak zapeo za oko:

    https://www.jutarnji.hr/kultura/film-i-televizija/avatar-je-pokorio-kina-ali-film-po-prvi-puta-zajedno-zestoko-napadaju-i-ljevicari-i-desnicari-evo-zasto-15292450

    Najdraži dio:

    "Nakon originalnog filma iz 2009. godine osmišljen je čak i termin "blueface" koji sugerira da prikaz domorodačkog plemena Na‘vi ima iste rasističke konotacije kao "blackface" ili "yellowface"."

    :lol:

    I drugi top dio:

    "Prikaz oceanskog plemena Na‘vi navodno su uvelike inspirirali Maori, polinezijski domoroci s Novog Zelanda, piše Washington Post.

    "Film u velikoj mjeri romantizira ono što prolaze Maori, ali i druge domorodačke kulture diljem svijeta. Gotovo da umanjuje njihovu trenutnu i nekadašnju patnju", kaže Cheney Poole iz Novog Zelanda."

    pa vrhunac..

    "Manu Tyne, pripadnicu Maora, pak vrijeđa način na koji je prikazana maorska tetovaža. Ona je, navodno, svedena na apstraktne, beznačajne oblike koji "imaju primarno estetsku ulogu". Također, Maore bi, smatra Tyne, trebali glumiti Maori."

    Da rezimiramo, izmišljeni likovi na izmišljenom planetu, imaju rasističke konotacije, zbog njihovih plavih faca, a Maori bi da izmisljene likove s izmisljenog planeta "navodno inspirirane Maorima" glume Maori i da imaju kvalitetnije tetovaze sa značenjem.

    Desničari pak imaju svoj hit:

    Film je antiamerički jer pri pobuni poziva gledatelje da navijaju za poraz američkih vojnika.

    .....

    Jbt, da mi je euro za svaki film ili seriju kad sam "navijao" za ljude s one strane zakona, bio bih valjda milijunaš, ali po kriterijima ovih mamlaza slijeva i desna trajno zatvoren kao opasan po društvo. :blush:
  • Majki2111
    2.6k
    Ti se sprdaš, ali pali bit malo nemačo kod starijih, vjeruj mi. :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.