• Neki tip
    19.4k
    Ti se sprdaš, ali pali bit malo nemačo kod starijih, vjeruj mi. :wink:Majki2111

    Sjetio si me jedne epizode s Kvatrića.. neka mlada cura, iz moje perspektive mlada, gura kolica. Imala je valjda 23-25 godina. Pored mene neki srednjoškolci, brbljaju o Ligi prvaka. Jedan trgne drugog i veli "gle jebote kako dobra milfača!".

    Eto, tako nekako zabavno mi zvuči kad mi momak od 20 i nešto godina savjetuje što pali kod starijih.. :lol:

    Uglavnom, da ne trolamo dalje temu, podržavam te u tvojim kako estetskim, tako i zavodničkim nastojanjima i iskustvima.

    Živio!
  • Neki tip
    19.4k
    Heheh, vjerovao ili ne bio sam popisivač, taman 20 godina ranije, 2001.

    Ali nije tad Zone bilo da se pohvalim. :cry:
  • Krizy
    37k
    Mislio sam urediti pa sam obrisao :rofl:
    Znači ide Majki tvojim stopama :cool:
  • Neki tip
    19.4k
    Znači ide Majki tvojim stopama :cool:Krizy

    Ne mogu Majkija zamisliti da hoda ičijim stopama. Momak gazi ravno kroz žbunje..

    Dobro, osim u slučaju starki, kod njih pazi da je sve uredno podšišano. :blush:
  • og1986
    2.9k
    Moglo bi se reći da je film ujedinio obje strane političkog spektra.
  • Logistika
    1.1k
    Maori kao židovi...potamaniše Na vi (palestince) dok se pozivaju na rasizam
  • Majki2111
    2.6k
    Hahaa. Ne savjetujem. Znači ja tamo ništa ne djelujem. Samo kažem "Želim" ili "Može". Znači doslovno sve one vode. Moram svakako skužit zašto mlađe ne djeluju tako. Tu je problem koji još ne znam rješit. Svakako bih volio mlađe curke, ko nebi. Cilj je je ejdnog dana naći curku za ženidbu svojih godina. Druga stvar je kaj ti život donese. Nisam kriv kaj mi uletavaju starke. :worry:
  • Nolifer
    6.7k
    Dobro pitanje? :chin:

    b1yen3tauu49vkez.jpg
  • NitkoBitan
    12.5k
    Znači ja tamo ništa ne djelujem. Samo kažem "Želim" ili "Može". Znači doslovno sve one vode.Majki2111

    Reci mi mjesto, makar u inbox. Znatizeljan sam. Ili sanjas ili su u pitanju neki bordeli :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    Beertija kod Sheratona. :)
  • Neki tip
    19.4k
    BeertijaMajki2111

    Otkrili smo Majkijevu tajnu, hvata na trijeznost ili ludost.

    U Beertiji, gdje svi tuku po pivi i kobasicama, on namirisan, namazan i trijezan cucla sokić. Nije ni čudo da ga opsjedaju.
  • Majki2111
    2.6k
    Tamo smo se upoznali, ona je rekla da je solo u stanu i pitala je jel želim s njom. Ja reko želim. Riskirao. Iskoristio priliku. Al da Beertija, Sheraton. :up:

    Čak i nije dernek niakkav bio. Ugodna atmosferica. Taman.
  • Mrvica
    3.3k
    Majki GOAT :rofl:

    [url]http://IMG-20230104-192728.pngjpg to img
  • maddaddam
    2.9k
    93udrq69xpwaj31h.jpeg

    Kaj su vam mlade nade maznule logo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.