• Mlađi referent
    12.3k


    Nismo ni blizu tog, možda ako računamo da i s remijem idemo dalje.

    Supersport i Cro Bet nam daju 12.5% šanse za pobjedu, strane ~11%.

    Brazil je skoro jednoglasno od svih kladara na 71% za pobjedu
  • Infinity
    16.4k
    Oko 20% se krecu sanse za prolaz Hrvatske, a jos je manja sansa da ce Hrvatska pobijediti u 90 minuta.

    Nigdje nisam vidio ponudu koja daje 32% sanse za prolaz Hrvatske. Tu bi se onda vrlo jednostavno iskombinirala tkzv. sigurna oklada, jer bi kod istih koeficijent na prolaz Brazila trebao biti jako dobar.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Majer bi ispusio :grin: Al morat ce cekat Bjelica bar jos godinu i pol.. Ako ostvarimo rezultat i na Euru onda mozda pred penziju.. na stranu sto me smeta sikaniranje nasih igraca, ali Dalicevi rezultati i kontinuitet su nestvarni i dok je tako nema ga smisla mijenjat.
  • immerwieder
    1.4k
    sudi dječak s dva imena, Michael Oliver,
    po meni puno bolje nego netko iz Afrike ili Azije što je inače bilo pravilo ,
    znači da je i FIFA, odnosno Colina, promišljala o utakmici
  • Keyser Soze
    10k
    Oršić navodno nije trenirao.
    edit: Viroza
  • immerwieder
    1.4k
    sad kad se zna da je prehlađen,
    odmah je kao imao velike šanse početi utakmicu,
    stvarno nemaju mjeru
  • Krizy
    43.4k
    Hrvatska nogometna reprezentacija plasirala se na 12 od 14 velikih natjecanja, po peti put je ušla u četvrtfinale, treći put na Svjetskim prvenstvima. Od 1998. do 2022. samo šest reprezentacija ima više plasmana u četvrtfinale SP od Hrvatske:

    Brazil - 7
    Argentina, Francuska, Njemačka - 5
    Nizozemska, Engleska - 4
    Hrvatska - 3

    Otkad je samostalna, Hrvatska se više puta plasirala u četvrtfinale SP od Španjolske, Italije, Portugala i Belgije.
  • BBB Mataa998
    1.8k
    Viroza Orsica je nesto sto Dalica najvise veseli...
  • marcio amoroso
    36.6k
    Može ovo moje možda i u nepopularna mišljenja, ali ja uistinu mislim da bi Luka Sučić imao ozbiljnu minutažu na ovom SP da je igrač Dinama ili Hajduka.

    Da je sa Dinamom ili Hajdukom prezimio kroz LP i da je k tomu najvrjedniji igrač jednog od ta dva kluba igrao bi Sučić bar koliko i neki Vlašić, Pašalić ili Petković, a ja mislim čak i više.
  • Infinity
    16.4k
    Meni je to malo cudno s obzirom da je starter u Salzburgu. Aj da je to npr. WAC, al Salzburg je visa razina nego Hajduk, pa i Dinamo.

    Pokriva otprilike istu poziciju kao Vlasic i mogao je u nekom slucaju uletjeti umjesto njega. Vlasic igra u Torinu koji mi ni po cemu nije razina ispred Salzburga. Igraju jacu ligu, al Salzburg to iskustvo nadoknadi igrajuci Ligu prvaka.

    Iz tog primjera mozemo vidjeti da je fokus na igracima koji igraju ligu petice i igracima iz HNL-a, jer mu oni ipak igraju u dvoristu, pa ih nekad pogleda. Ove iz lige petice vjerojatno gleda jace utakmice, a zvat ce ih i zbog pritiska javnosti i sire mase koja misli da je svaki igrac u ligi petice vrijedan reprezentacije i bolji od onog u npr. Salzburgu.
  • Nino Bule
    13.8k
    Sucic je morao dobit vise minuta, mislim da ima nekih ok razloga da su ti pasalic(specifican profil koji je nekad koristan) i vlasic(stare zasluge, dio ekipe) ispred sucica ali ovo je bas premalo minuta.
  • Fanboy
    2.6k
    Otkad je Dinamo neki faktor kod Dalića ? Klub koji redovito prezimljava u Europi igrači imaju status kao stare krpe.
    Najbolji igrač sjedi na klupi, Petković igra jer Dalić nema boljeg i još ga ne zna koristiti, a Livaković je prošao kroz trnje i tek protiv Japana izborio svojom mukom status. Inače se prema njemu tretirao kao prema nedoraslom klincu...
    Tim gore što ima Ćorluka, Manđu i Olića za savjetnike. Ćorluka mi je jako pao, jer naglas hvali Oršića, a u reprezentaciji tj stožeru klima Dalićevim fiks idejama.
    Pomalo žalosno da se nitko nije zauzeo i rekao da ga stavi na desno krilo jer nam fali brzine.

    S druge strane Hajdukovi puleni Vlašić, Pašalić i Livaja igraju bez obzira na status u klubu, poziciju i formu.

    Sučić iza sebe ima 3 god LP u jednom Salzburgu.

    I da pogledajte samo Majerov status, a čovjek iza sebe ima par golova za reprezentaciju u kratkom periodu k još je član najbolje 11 francuskog prvenstva. Tek je treći u statusu desnog krila iza Pašalića i Vlašića, po novom i Krame.
    Da je bio Hajdukov svi mediji bi vrištali o tome. Što je najbolje nisam ni malo subjektivan, samo sam iznio neke statističke podatke.
  • Nolifer
    8.1k
    Mozda je ovo sa Orsom takticka varka?

    Isto su oni radili sa Neymarom, pa eno ga igra bez problema
  • Fanboy
    2.6k

    Starta Vlašić desno, Krama u špici...
    Mediji do sad su imali dobar info.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.