• Mlađi referent
    12.3k
    I jest golman na malom nogometu :lol:
  • kinfa95
    489
    je na terminima di igraju paraplegičari, a on je još tolko lošiji od njih da ga stave na gol
  • Markelo
    2.6k
    Los ima stvarno puno znanja o nogometu ali je s vremenom postao bahat i onda zna takve gluposti valjat da ga i na njegovom facebook profilu ljudi sprdaju
  • runtothehills
    385
    Nikada, u “modernom nogometu”, necu shvatiti statistike tipa pretrcani kilometri i tocna dodavanja. Brozovic jucer iskreno nas najgori igrac, ako sagledamo malo kompletnije sto se krije iza tih statistika. Dzaba tebi 5628 dodavanja po utakmici kad 90% ide nazad prema obrambenim igracima ili horizontalno.
    A to trcanje isto treba sagledati malo detaljnije: koliko si pretrcao km sa loptom a koliko bez, bez lopte koliko si zujao kao muha a koliko si lopti na primjer oduzeo, … Osobno Brozovic nas najlosiji igrac tokom cijelog prvenstva, a nas “strucnjak” drzi jucer Majera na klupi koji ima 15 minuta u nogama u 4 utakmice.
  • Jaro
    7.4k
    brozovic i majer su 2 potpuna razlicita tipa igraca, a broz je jucer bio nas najbolji od svete trojke. Modric uzas, a Kova ko da nije ni igrao...
  • Zagi
    7.7k
    Kaj misliš o Mišiću? (u okviru dinama, ne repke)
  • Jurki
    11.7k
    pa kaj treba o Misicu ikaj vise reci? Mašina od igraca.
  • maddaddam
    2.9k
    Joško i Livi najbolji igrači na prvenstvu, a to puno toga govori. Volio bih da ponovo neko iz vrha bude igrač utakmice (nakon Krame i Kanade), mada imamo najgoreg mogućeg protivnika za to. Igrali smo tih dodatnih 30 minuta, a Brazil je u sjajnoj fizičkoj spremi.

    75k5hynhc06zqvar.jpeg
  • Zagi
    7.7k
    A mislim kad netko ovak popljuje Broza...
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Jednostavno receno,poznajes nogomet kao Ivan Ivkovic zvani Los
  • runtothehills
    385
    Kovacic je poznat po tome da u reprezentaciji igra svoju alibi igru: trcim 20 metara u šprintu, prodjem 3 igraca i stanem onda na centru igralista bez da se usudim pucati po golu.
    Majer je primjer, kao što su primjeri Oršić i Šutalo. Slazem se da Lovro ne igra tu poziciju, ali pod ovim stručnjakom nam se sastav svodi na 13 igrača…

    Nisam ja nikakav ovdje nogometni strucnjak i ne glumim niikakog Ivkovica, ali ako vec hocemo sagledati neke statistike, Brozove izgubljene lopte su sljedece: Maroko 15 (bar 3 su mogle postati kobne kontre), Kanada 11, Belgija 10 i Japan 20.

    Nitko ga ne pljuje, ali stari ak imas muda vadit Modrića, imaj muda i mijenjati Broza koji ni po cemu nije bio na razini (dosad, nadam se da grijesim!) na ovom SP-u. Razumljivo, zadnja natjecateljska utakmica mu je protiv Austrije, ne brojim zadnje 3 utakmice u Serie A gdje je odigrao ukupno pola sata.
  • Jurki
    11.7k
    https://vm.tiktok.com/ZMFq4MdRJ/

    Dobro veli Luka.. "ti si golmančina"
  • Keyser Soze
    10k
    Kaj se više tekma s Brazilom približava, to više mislim da imamo šanse...
  • Jurki
    11.7k
    mozemo protiv Brazila itekak. Japan je bila losa utakmica. A i mi se uvijek napalimo na "jace" ekipe. Imam osjecaj da nam bu tekma protiv Brazila najbolja utakmica do sad na turniru. Daj taj selecao
  • NitkoBitan
    17.6k
    Po kladionicama su nam šanse za prolaz 32% (sa stranice 433), nije to tako loše kako se nastoji prikazat u hrvatskoj javnosti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.