• NORTE
    11.4k
    Nadam se da će se u klubu osvjestiti važnosti njihovog javnog oglašavanja oko sudačke pomoći rivalu.

    Radi se o najvažnijoj stavci kluba - osvajanju titule, a ona je unatoč rekordnom osvajanju bodova u ligi postala ugrožena jer Hns-ovi suci konstantno pomažu jednom klubu i to traje od onog nedozvoljenog javljanja Var-a zbog kojeg je Bjeličinom Osijeku poništen vodeći gol iz penala.
  • IstokKa96
    671
    Nadodao bih samo, +4 i odgodjena protiv Istre...ajmo reci ocekivano +7...
  • seljak86
    2.5k
    Ne upisujmo si bodove prije završetka utakmice.
  • IstokKa96
    671
    Slazem se, zato sam napisao 'ocekivano'...iako mislim da ce ta razlika biti ostvarena i prije zavrsetka te odgodjene utakmice obzirom na raspored do stanke...
  • Ludovic IX
    7.2k
    dinamo je lanjsku polusezonu ako računamo odgođeni derbi u prvi dio sezone, završio na 4.mjestu ako se ne varam sa 3 boda manje od rijeke. kad se ispalo iz europe, bez obzira na kopića, ipak je to bila jednosmjerna ulica prema naslovu prvaka. naravno, možda ne bi bila da nije došao čačke.

    tako da sa ovih eventulanih +7 na polusezoni i bez europe, mi vjerojatno nećemo više od 5 bodova izgubiti u drugom dijelu sezone.

    drugi par cipela je zašto smo mi ispuhani a recimo RB Salzburg nije a ima malo jači podražaj od nas u svojoj ligi. Stručni stožer je vjerojatno odgovor. Što god tko mislio, na duge staze dinamu treba jedan Niko Kovač koji bi u cijeli klub usadio te radne navike da se trči 90 minuta. i Kad dođemo do toga da meljemo u HNL-u npr Istru 90 minuta , onda možemo pričati o nekim velikim rezultatima u LP.

    do tad, Europa liga je majka. i to po po mogućnosti kroz treće ,mjesto u LP tak da ipak se neka veća lova uzme.
  • Captain America
    17.6k
    Što god tko mislio, na duge staze dinamu treba jedan Niko Kovač koji bi u cijeli klub usadio te radne navike da se trči 90 minuta. i Kad dođemo do toga da meljemo u HNL-u npr Istru 90 minuta , onda možemo pričati o nekim velikim rezultatima u LP.Ludovic IX

    O ovome sam baš jučer razgovarao. Jedini problem je da naša "uprava" neće dovest stranca, a Niko je preskup. Jedini trener koji upada u obje kategorije je Kek i ako se pruži prilika već ovu zimu, nemamo što razmišljat.
  • Patak
    2.9k
    Ne znam baš, Kovača su i Nijemci znali bojkotirati zbog strogih metoda di neće naši, ali slažem se da fizička priprema mora biti bolja.
  • Jaro
    7.3k
    Ipak su u Bayernu malo jaca imena nego je Niko, ko u Dinamu od igraca moze u recenicu s Kovacem uopce... Al dobro, to je SF i to se nece desit nikad, tak da nema smisla ni raspravljat u tom smijeru...
  • LovroZG
    1.3k
    Mislim da nama ipak ne trebaju radne navike nego kondicija koja će omogućit ispunjavanje tih radnih navika.
  • Ali
    2.1k
    Ja sam zagovarao Kovaca jos dok je pauzirao nakon Monaca. On i njegov stozer su dugorocno najbolje rjesenje za Dinamo !
    Kazu neki skup??? Pa kaj nam Cacke nije skup? Kaj nisu krki i kopic bili jos skuplji.
    Ljudi , vrhunski strucni stozer nemoze biti skup. Osobito kad su u pitanju pravi profesionalci, rekli bi u narodu "njemci" . Ja sam siguran da smo uzeli Niku u proljece da bi sada isli u London na dvoboj za prvo mjesto u LP. Sa istim ovim kadrom. I da bi iskocio uz Baturinu jos netko od ovih sto su sada u drugom planu. A plasman u drugi krug LP bi sam po sebi isplatio njegovu placau za barem dvije sezone.
  • Crusades1986
    11.9k
    Po četr-deset-osmi put, je li Niko Kovač imao uopće želju doći u Dinamo, HNL i Hrvatsku? :roll: :roll:
  • Ali
    2.1k
    Ja sam siguran da ih se pozvalo, dalo im maksimalnu slobodu i lovu koju sada imaju da bi pristali.

    Ali kak kazes po 48.put... problem je , jer ova uprava ne zeli strucnjake. Jer to bi pod a)umanjilo njihov dosadasnji rad, tocnije otklrilo da se moglo puno puno vise
    b) uzelo uzde iz ruku , a to je najbolnije da nemogu neki levati se praviti vrlo pametni i bitni...
  • SAS1987
    14.7k
    jer ova uprava ne zeli strucnjake.Ali

    Možda si u pravu ali zasto bi uprava zeljela loseg trenera i minirala sama sebe? Ja vise mislim da jednostavno žele domaceg trenera koji se moze odmah uklopiti i zna se sto ocekivati, poput Cacica, Keka, Tomica itd nego riskirati sa nekim strancem.

    Imali bi oni Kovaca i njegov stozer ali tko zna koliko bi nas kostao.
  • Ali
    2.1k
    Ok, kad smo kod kostanja. Evo recimo zakaj wolfsburg nije uzeo Maghata?? Generacija je negdje sa Cacicem, vjerovatno mu nije daleko ni sami grad, i bio bi vjerovatno 5x jeftiniji od Kovaca.
    Zakaj su se odlucili za Kovaca, jer sa Maghatom bi zavrsili na 1jestu tablice, sto znaci pad prihoda ulaznice/mkt, nema love od uefe itd. A ovak ce im Kovac donijeti rast prihoda za znatno vise nego ce kostati on i stozer.
    Evo vidis mi smo odlucili se za penzionera i ispustili smo cca 20mil€ jer veceras zavrsava saga LP23/23. Zdrijeb ke bio takav da bi Kovac sa ovim kadrom da je radio 6mjeseci prosao dalje !
  • Keyser Soze
    10k
    Zdrijeb ke bio takav da bi Kovac sa ovim kadrom da je radio 6mjeseci prosao dalje !Ali

    A kako možeš biti siguran u to? Neki bi trebali reality check jer im očito nije jasno da Dinamu ni Guardiola i Conte ne bi garantirali prolazak ove grupe LP, a kamo li Kovač.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.