• Eduardo
    20.3k
    zdos6t4jgiqidyf1.jpg
    Reveal
    csq69b146ob52hop.jpg
    anlmdsnf42t0vko9.jpg
  • Krizy
    43.5k
    Sestra crtala, stavit ću na ovu temu :grin:
    xof6codj7lhaqzwr.jpg
  • Eduardo
    20.3k
    Imate na Netflixu FIFA-in dokumentarac "Kapetani". Serija iza kulisa prati put kroz kvalifikacije do Svjetskog prvenstva u Kataru, a među onima koje prate je i naš kapetan.

    Posebno interesantan dio za nas je kad prikaže Modrića u razgovoru s Livakovićem nakon što je Livi ispao iz sastava za utakmicu s Rusijom na Poljudu.

    “Ne bih ti to govorio da me boli ona stvar za tebe, ali drag si mi dečko, zato ti govorim. Ali ja ne vidim tvoj napredak u reprezentaciji! Možda te pritisak smeta? Odaješ nesigurnost momčadi. Što ima veze ako pogriješiš, pa svi griješe, zašto ne bi ti smio? Ali moj je osjećaj da se ti bojiš pogriješiti. Ti si golmančina, znaš li to?” - Modrić.
  • masacusec
    3.6k
    Jel to pastel slikarska tehnika ili?
  • Eduardo
    20.3k
    f8zvwlld0sd6jsix.jpg
    Reveal
    v6mb33gfcaid3m4v.jpg
    ua8zu8vdbloluew1.jpg
    awovc23ipaf8jqkn.jpg
    tbuwvgxqapsfmma4.jpg
  • Crusades1986
    12.5k
    Iz kluba su tražili odgodu kupa protiv Splita sljedeći tjedan za proljeće iduće godine piše Germanijak
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kokošarenje. Nadam se da će bit odbijeno
  • LovroZG
    1.3k
    Idu odgađat kup protiv četvrtoligaša? Kaj bi i tu Čačić igro sa starterima?
  • Krizy
    43.5k
    Odgoda ima smisla. Tu bi Štefulj opet 3 puta asistirao pa bi uprava rekla da nam nije potreban novi lijevi bek.
  • Mlađi referent
    12.3k
    t2wjeh9vtlthhdwf.jpeg

    Pričalo se o teškom rasporedu, ali tek sam sad percipirao koliko je ovaj mjesec zapravo bio težak. Milan, RBS 2x i od HNL ekipa momčadi od drugog do petog mjesta. 3 gostovanja, apsolutno nijedna momčad da se može s pola gasa.

    Definitivno trebamo bit zadovoljni kaj smo ostali na +4 i tekmu manje.
  • flexXy
    2.3k
    Meni je ovo trazenje odgode protiv cetvrtoligasa jedna od vecih bruka Dinama. Prvo sto se pribojavas nekog kiksa a rezerve si platio kao ovi 20 godisnjih proracuna, drugo sto se stavlja u termin playoffa Europa lige sto znaci da smo se unaprijed predali protiv Chelsea. Ne znam sta da kazem, mislio sam da nismo ovakva gubitnicka momcad.
  • The Undertaker
    5.4k
    Raspored je poznat dva mjeseca unaprijed. Iznenadilo nas?
  • NORTE
    11.5k
    Iako nam loša forma, nikakva igra i sve ostalo govori da dinamo u Londonu čeka novi poraz svejedno se nadam pobjedi ili bar neriješenom koje nam doduše ništa ne znači.
    Chelseaju ova tekma ne znači baš ništa, osigurali 1.mjesto skupine i jedino ih zanima englesko prvenstvo, neka se ponovi West Ham, ovaj put uz gromoglasnu podršku.

    Želim stati u obranu Čačića od idiotskih novinarskih i "navijačkih" pisanih napada.
    Kad treba kritizirat onda kritiziram, ali ovo smjenjivanje trenera rekordera sada je presmiješno.

    Baš zato jer smo na tek +4 u prvenstvu umjesto na +10 i to SAMO ZAHVALJUJUĆI HNS-u i njegovim sucima.
    Žalosno je što je klub bez ijedne riječi samo pratio kako suci Hajduku donose bodove.

    Na +10 sad bi svi redom tapšali Antu rekordera po ramenima.

    Hns-ovi suci su sada nakon svega svi redom maknuti s Hajdukovih utakmica i odsad će im suditi Ciprani i koji već ostali stranci.

    Gostovanje u kupu ionako je u domeni domaćina Splita pa kako oni odluče tako će biti.
    Stvar je naravno u putovanju tamo i nazad i istrošenim igračima kojima forma pada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.