• Eduardo
    20k
    Ljudi , vrhunski strucni stozer nemoze biti skup. Osobito kad su u pitanju pravi profesionalci, rekli bi u narodu "njemci" . Ja sam siguran da smo uzeli Niku u proljece da bi sada isli u London na dvoboj za prvo mjesto u LP.Ali

    A to što si ti siguran je garancija čega točno? Eto, ja sam siguran da su i ovi u Wolfsburgu bili sigurni pa šta trenutno imaju od toga? Vi pišete tu kao da je "vrhunski" trener sigurna garancija uspjeha. Pa ne ide to baš tako.

    Rangers ima relativno jako trenersko ime. van Bronckhorst ima iza sebe rezultat čak i s Rangersom pa gdje ih je to dovelo ove sezone? Atlético Madrid ima i igrače i trenera... Juve ima Allegrija... Sevilla... gdje se nalaze?

    Odlazim sad primjera radi u drugu sferu... Ljubomir Vranješ glasi za vrhunskog rukometnog stručnjaka. Mađari su bili toliko uvjereni u to da ga dovode iz Flensburga i u ruke mu daju državni projekt Veszprem i Mađarsku repku. Pretpostavljaš što se dogodilo? Pokazalo se obostrano lošim izborom. Klub je izgubio naslov prvaka Mađarske nakon deset godina, a u Ligi prvaka ispali od momčadi puno slabijeg renomea. Ostavio je iza sebe totalno rasulo u klubu i reprezentaciji.

    Kokoškov je sa Slovenijom osvojio naslov europskih prvaka u košarci. Nešto kasnije postao je izbornik Srbije i nije se uspio kvalificirati na OI u Tokiju.

    Otišao sam u širinu, ali poanta ostaje ista. Garancije nema.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ja sam siguran da ih se pozvalo, dalo im maksimalnu slobodu i lovu koju sada imaju da bi pristali.Ali

    Možeš to malo objasniti, zašto si siguran?
    Ja sam na primjer siguran da Kovaču nije na kraj pameti raditi u HNL-u.
    I ko što je netko rekao. ni Kovač ti ne može garantirati prolaz grupe s ovim kadrom. A kamoli borbu za prvo mjesto ko što ti kažeš.
  • The Undertaker
    5.1k
    Dajte više. Klub treba uzeti najboljeg trenera kojeg može platiti. To je jedina "garancija" uspjeha. Za ostale garancije obratite se višem biću.
  • Oluja
    4.3k
    Ovo u što je Ali siguran je u rangu mog starog kad slabo priveže teret na paktregeru, ja kažem priveži to bolje, a on odgovori- Ma neće nikuda
  • Krizy
    43.2k
    Hahahahahaha upravo tako.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Dal je Bjelica bolji trener od Cacica. Vjerojatno je ali i on ne bi prošao skupinu. Ni njegova igra nije igra koja zadovoljava dinamove navijače na duge staze.

    Ja se u dinamu nadam nekom novom laptop treneru koji studiozno priprema sa stozerom svaku akciju i reakciju. Ali to nećemo dobiti od ove uprave. Uvij3k će biti neko ime koje je ili već bilo trener ili se vrti oko kluba.

    Bjelica je bio izuzetak jer je prijetio potop. Sad su previše komotni.
    Cacic je jednostavno prestar za prilagodbe. I ispao je rob pobjede protiv chelsea. A i stožer mu je takav da vjerojatno samo sluša što on kaže, da svoje ideje nema.
  • Jurki
    11.7k
    Nama treba bolji trener ali ni to nije garancija prolaska grupe. Da Perin slobodnjak nije zavrsil na gredi.. bili bi treci. I s tim niti bi ova momcad bila bolja a ni Čačić bolji trener. Jedino kaj me smeta je to da je momcad lose fizicki pripremljena, da nema rjesenja ako stvari krenu lose. Pun mi je kurac tankiranja i igranja "kolko nam treba".
    Skauting nam je katastrofalan, nadam se da ce se gledati u buducnosti kak se sloziti da bumo konkurentniji u ligi prvaka.
    Definitivno nam treba remont prve ekipe, a jos vise remont "struke" od Zagića do seniora. Treneri ne mogu skuziti da je balkanski nogomet davno izumrla stvar.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Prestati sa kupovanjem po HNLu svega što zna tri na nogu.

    Radije 2 igrača za 10 miliona neg njih 6
  • Ludovic IX
    7.2k
    Europska sezona završila - ocjena 3. definitivno prolazna ocjena

    Sad imamo samo HNL i KUP - iskreno, ja očekujem lagano osvajanje prvenstva a što se tiče kupa, uvijek se može dogoditi Osijek u Osijeku ili Hajduk u ST di se može izgubiti ali ipak u jednoj tekmi di nema popravka, očekujem da bi i tad pokazali zašto vrijedimo 3 puta više od prve ljedeće ekipe.

    ispravno bi bilo dovest trenera na polusezoni i dopustiti mu vrijeme da se upozna sa ekipom jer ako se ne zove kopić, trebao bi osvojiti prvesnstvo bez problema.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Za mene isto prolazna ocjena. Vezano za LP, da smo bili u bilo kojoj drugoj grupu osim ove i one Bayern-Barca Inter, mogli bi europsko proljeće dočekat bez pardona.

    Čačiću ove sezone jedino zamjeram vrijeme sa izmjenama i koliko mu treba da ih prepozna i da napravi dobre, ostalo dobro, naspram Kopića i Krznarijusa je Pep Guardiola. Nadam se nekim adekvatnim pojačanjima i širini klupe na zimu jer to nam jako treba, ne može 12-13 igrača igrat svih 90 minuta dvi tekme u tjedan dana i kad izađu da se to ne osjeti, jbg.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ma nije baš istina da igraju 12-13 igrača.. na ovih jučerašnjih 11 u HNL-u stalno ili skoro stalno igraju i Špika, Baturina, Bočkaj, Ras, Drmić.. Vraća se Teofil i štefulja na našu žalost forsira.

    ali je i to premalo. nemamo baš igrača koji će ući i napraviti nered
  • Captain America
    17.6k
    Ekipi i stožeru dajem ocjenu 4.5 (razmišljao sam o 4, al optimist sam po prirodi) od 5 za ovaj dio sezone. HNL odrađen savršeno, a u Ligi prvaka sam očekivo 4 do 6 bodova.

    Upravi zato dajem 1. Dobijemo savršenu grupu s velikanima koji ipak nisu sama krema. Sam priznaš da ti fale igrači na 3 pozicije i da radiš na njima i onda kifla. Sterajte se u kurac još jednom.

    Čačić sinoć sasvim ispravno detektirao da se mora poboljšat selekcioniranje igrača i trenažni sustav. Ovo zadnje vrijedi za sve hrvatske klubove i hajduk jer je to i jedan od glavnih uzroka sramoćenja u Europi svake godine.

    Shvaćam da ekipi treba remont, al grozim se pomisli da odem na Maksimir, a spiker prije utakmice ne najavi Petka ili Oršu. Strah me i pomislit koji bi ih igrači trebali zamijenit u glavama deponija u upravi.
  • Eduardo
    20k
    Da se dotaknem Vicinog teksta na Indexu odnosno dijela gdje kaže; - " prezimljavanje preko Lige prvaka koje bi bilo najveći europski uspjeh još od 1967."

    Jel bi to zaista bio veći uspjeh od 1/4 finale Europa lige? U mojim očima proći s 3. mjesta LP-a u EL nije ništa veći, a posebno značajniji uspjeh nego kroz skupine EL doći do 1/4 finala iste. Ajd da pričamo o prezimljavanju u LP, ali ovako ne.
  • Eduardo
    20k
    Split pristao na odgodu utakmice. Novi termin je srijeda, 15. veljače 2023. godine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.