• bbb medimurje
    2.9k
    Oba dva trenera komentiraju da drugo poluvrijeme nis nisu vidli
    Cemu se uopce ovo igralo?
  • Captain America
    13.5k
    Kad smo zadnji put igrali LP, Bjelica je znao što to znači za fizičko i mentalno opterećenje igrača i zato je od početka HNL igrao s B ekipom, a A ekipu čuvao za Europu. I to u sezoni kada je HNL bio jači od ovog današnjeg.pencilneck

    Bjelica je tad odradio jesen s istih 11 igrača nakon kiksa u Varaždinu. Čini mi se da je 9 u nizu dobio s 1-0.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne znam sta bi kritizirao kad nisam puno toga ni vidio. Ono sto sam vidio u prvom mi se ne svida. U prvom redu Stefulj, pa Ivanusec. Emreli zakuhao dvije prilike, ali ne znam kako da ih ocjenim kad se osim ponovljenih snimki ne vidi nista. Ocito smo na rubu, nadam se da necemo bas potonut do stanke. Vise kikseva u domacim natjecanjima do stanke ne smije bit.
    Ovi pederi sto zbog 2 losije utakmice odustaju od Londona, nadam se da ce vam karte propast.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    slažem se sa velikim dijelom. Ali ali.. klupa?

    Emreli je pokazao osim gola protiv Rijeke što? Ništa iskreno.

    Štefulj? Danas izgleda ko prosječni "znalac" na terminu.

    Marin? Po svemu sudeći propalica.

    Menalo? Ok igrač, ali ne igra što radi ozljede što radi nekih drugih stvari koje samo on valjda zna.

    Bulat? Ozljeđen i ako igra, igra jako malo da se da neki uzorak.

    Bočkaj? Ok, ali imao je i on svojih epizoda ko protiv Lokomotive na početku sezone.

    Drmić? Nista iskreno. Jedinu zaslugu koju ima sto je natjerao Petka da signe formu i ouzbilji se, ma da mislim da je svejedno to Petko imao u planu jer sivurno nije htio ostati bez poziva za SP.

    Špikić, Moharrami? Toplo-hladno obojica. Moharrami odigra jedno poluvrijeme bez greške a onda protiv Slaz uga je tamo usrao sto je i stigao.

    Lauritssen u malte ne nikakvoj formi, danas je crvenom itekako blizu bio jer je neoprezan.

    Theo? Ni slika ni prilika igrača prošlih sezona, jbg i meni ga je jako žao, ali i danas kao i protiv Lokomotive, bio je oraktički direktni krivac za gol jer je to njegov igrač koji je pobjegao i postigao gol.
  • Crta
    40
    Na terenu se niš nije vidlo zadnjih pola sata, bolesni uvjeti..Možda je teorija zavjere, al mislim da su igrači počeli polako sabotirat Čačića, a mislim da je sve počelo pucati nakon Salzburga. Anemija momčadi na maksimumu. I sad London. Možda trolaju Engleze........znam....humor....hvatam se za slamku...samo pozitiva....
  • Slavonac
    383
    nemogu doci sebi...ubija me ta bezkrvna i blijeda utakmica...imam zelju igrace tuci...nemogu si pomoci
  • Tom vg
    983
    I jače ekipe su u padu u domaćem prvenstvu zbog lp-a. Istih 12 igrača ne može držati taj tempo vječno. Ništa čudno
  • Nolifer
    6.6k
    Danas smo bili ko guske u magli...
  • Ali
    1.9k
    Ljudi, Cacic je morao na otvaranju sezone odrediti tko ce od strucnog stozera raditi sa tzv. drugom ekipom i dizati ih. Stefulj, Menalo, Emreli, Bulat nakon ozljede, Lauritsen, Dilaver, Marin, Nevisitic. Umjesto da putuju po utakicama i zahebavaju se uz aut liniju i realno ceshu jajca, rade full pripreme sa kondicijskim + taktika. Svatko specijalke sa za svoje pozicije, ponavljanja do iznemoglosti. Zato kad dodje listopad da su oni na 120% a ne 30% mogucnosti. I onda da znaju prije 60 dana tocno koke tekme ce igrati u full pogonu. Tako da Petko, Orsa i ekipa niti me putuju Goricu, Loksu, Sibenik, Belupo i Varazdin.
    U periodu tih utakmica odredis specijaliste za rekuperaciju Ademia i slicnih.
    Tu je njegova krivica. Realno Misic je od 27 odigrao 25, nije ni Rile ni Ljubo puno dalje, na taj nacin radis dvostruku sansu. Njihova alternativa luta glavom i trazi prkleko manadgera solucije jer ne vidi buducnost u maksimiru a ove trosis do zasicenja i psihe i nogu pa igraju preko volje.
    I kaj bi se promijenilo, vjerovatno bi dobio hajduk i osijek, a mozda x sa varazdinom... i imao bi rezultatski isto ili 2 boda manje, ali koga briga. A mozda bi netko od ovih iz drugog plana zabijao ma traci pa bi se i spika morao trgnuti ker bi znao da ce ispast.od Emrelia npr...
  • Infinity
    15.2k
    Cacic je morao dizati prvu ekipu koja je bila u k*. Da Petkovic nije igrao utakmice nikad ne bi ni usao u formu. Ne mozes uci u formu bez utakmica, a nama je bilo bitnije da nam prva ekipa uhvati formu. Dizati 20 igraca je nemoguce.

    Nas je problem sto tempiramo formu za play off Lige prvaka i nakon tri kola padamo. Gledaj Chelsea i Milan koji su tad izgledali za k*, zato sto formu tempiraju za zadnja kola Lige prvaka.

    Niti jedna ekipa ne moze drzati formu cijelu sezonu na istom levelu, a mi smo svoju prilagodili svojim potrebama. Usli smo u Ligu prvaka i tamo smo dobili ekipu koja se tek dizala, a mi smo bili na vrhuncu.

    Igraci su nam umorni, nismo u formi, patimo se, al nije da je ovo neko iznenadjenje. Da SP nije u 11. mjesecu raspored ne bi bio ovako gust i imali bi malo vise snage, ali bi u konacnici rezultat vjerojatno bio isti.
  • thomas22
    256
    Meni ovi s manje utakmica u nogama djeluju umorniji i od petka i ljubicica i misica i ademija i ristovskog i perica.
    Ivanušec je neprepoznatljiv, drmic strano tijelo na terenu, štefulj na nivou zupanijske lige, bockaj bez doprinosa ali za mene je špikić razocaranje br.1, stalno cekam njegovu eksploziju i nikad ništa. A kolike novce primaju ti dečki...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Da, upravo to. Pa sam Cacic je to rekao prije Chelsea - sada je nasa sansa jer Chelsea u 11. i 9. mjesecu nije isto. Ne dogada se nista senzacionalno ni neocekivano. Znali smo da je RBS sansa, ali i da su jaki, nismo uspjeli i jbg. Osijek je jedini pravi kiks, a dolazi nakon sto smo odigrali dvoznamenkasto vise utakmica od njih i to jos po onakvim uvjetima. Nije prvi put da padamo u ovo vrijeme, a da si ne tempiras tako onda se moras i pozdravit s dobrim ulaskom u sezonu. Realno je da s ove pozicije ako ulazimo u LP igramo b2b utakmice s glavnim konkurentom za 3. mjesto i treba naci nacina da se to ostvari. Bili smo blizu 2 puta, jasno je da kadar treba osvjezit, a mozda i stozer. No, ako ce se ic u smjenu onda komplet remont stozera, jebote Peternac je vec s cetvrtim trenerom na klupi. Jedino ako ces mijenjat za nekog Jakirevica, Tomica onda nema smisla..
  • Ali
    1.9k

    Pa raspored se znao jos ljetos. Nemres zazmirit i nadat se da ce biti ok. Cemu placati 25 igraca ako ce igrati 13. Koji k placamo Nevisitica. Kad jasno objasnis plan kada tko igra. A ne odes na gostovanje kao odmaras prvu ekipu i onda ih uvodis brze bolje. Pa ovaj iz druge ekipe taj pritisak nemre iznijet nema sanse, ak zna da ima 45 min i da nesmije pogrijesiti. Zakaj Sutala guras stalno, uigraj prvu i drugu opciju obrane, da se Dilaver i Theo znaju i na treningu i na tim manje vaznim tekmama zavezanih ociju. A ne da se sve linije raspadnu. Ako si na pripremama vidio da od stefulja nema pomoci, rijesi ga odmah nakon tjedan dana a ne da prima placu i sjedi svaku na klupi i onda ga protiv osijeka gurnes u vatru ?
    To da Milan i Chelse u 8.igraju za k... je znano da nemaju kvale i da tempiraju formu za 10mj. Njih ni netrebas dobiti u <a href="http://10.mj" target="_blank" rel="nofollow">10.mj</a> . Neg znas da su kljucne dvoje za redom sa RB, pa za te tekme nabrij prvu ekipu da ginu a ne da zadnjij pol sata i tu i tam nezno tko sto igra.
    Moze se dogoditi pad forme i jedan ili dva losa poraza. Ali kaj smo morali protiv belupa cetiri dana prije austrije ovak istrcati:

    6tue6naw42lgy6v2.jpg

    Tu je kljuc ! Nakon te tekme umjesto uzleta imas bidova 5/18 ???
    Znas di bi mene vlasnik poslao na kraju mjeseca da sam ostvario 27% plana ? U tri pm... i letio bih na burzu. Ok mozda nije mogao do 18/18 ali 10 smo morali uzeti. I krvavih koljena sa terena. A kaj smo napravili. Niti jedna od tih nije prosla da nismo primili gol !!! A tri cak smo napustili teren bez da smo zabili !!

    Pa i Rijeka jebena u 10mj vise bodova uzela ! Kaj vise za dodati, nis. Nego reset totalni, pocevsi sa komplat stozerom na celu sa debeljkom Alenom i njegovom glupavim pogledima i potezima.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Pa i Rijeka jebena u 10mj vise bodova uzela !Ali

    Jesi ti ovo izmijesao ligu, ligu prvaka i kup pa zaključio da je Rijeka osvojila više bodova :lol:
  • markoli
    1.7k
    Ljubičić jedino pojačanje s kojim smo pogodili u zadnja 3 prijelazna roka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.