• pencilneck
    638
    Da nije siguran ima li ekipa dovoljno snage za iznenađenje u Londonu.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Kakav luzerski mentalitet, nek ode vise
  • Jaro
    5.4k
    ovo bi meni biko dovoljno da ga ostavim u Osijeku pa nek se snalazi za prijevoz...
  • Infinity
    15.2k
    Da je rekao da cemo dati sve od sebe i da idemo po sto bolji rezultat rekli bi da baca floskule i sta prica o dobrom rezultatu u Londonu kad ne mozemo s Osijekom izaci na kraj.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Igrači su pali psihicko i fizicki...umor se vidi. Ni ja ga ne volim jer je potrčko kao i prethodni treneri, ali Čačič nije baš toliko kriv koliko neki ovdje pišu. Netko bi pomislio da smo sredina tablice i igra ove sezone da je za teski kurac da se moram tako izrazit.
  • Majki2111
    2.6k
    A realno palo je Dinamo u formi i ko god očekuje neki pozotivan rezultat gore u Londonu nije baš realan. I ja sam ovdje prije tekme razmišljo- x i puna šaka brade, al nijr se izdržalo. Nmvz. Pad forme i izgurat do stanke sada kako god. Uspiješna jesen bez obzira...
  • flexXy
    1.9k
    Tko je stavljao kljucne igrace da igraju svaku tekmu 90min i doveo do toga da se ispusu. Tko je radio selekciju igraca za dugu polusezonu i postavio nestrucni stozer. Krivci sigurno nisu igraci van forme
  • Markelo
    2.5k
    Čim se Čačko krenuo obračunavat s kritičarima, bilo mi je jasno da polako gubi konce
  • dzg717
    937
    Sad ste ko Alač i ekipa sa indexa koja samo ceka ovako nesto…
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Tko je stavljao kljucne igrace da igraju svaku tekmu 90min i doveo do toga da se ispusu. Tko je radio selekciju igraca za dugu polusezonu i postavio nestrucni stozer. Krivci sigurno nisu igraci van formeflexXy

    Stavljao ih je on, i on tu snosi krivicu. Al isto tako kako ces pobjedit ako ti oni ne igraju. Da nije ubacio Petkovica i nije bilo onog crvenog, pitanje bil Varaždina dobili, to je samo jedan primjer, drugi primjer je, nemaš adekvatnu zamjenu za Mišića, koji kad ne igra osjeti se. nisu svi Borinci pa lako ćemo sa njima, ne funkcionira to tako, on shvatio je kroz pripreme i treninge valjda tko može igrat prvu tko ne.

    Jednostavno nemamo kvalitetnu klupu zbog koje se mogu odmorit starteri i tjt. Ne znam baš koliko je on mogao imat utjecaja na tete iz uprave i pendreka pa da im rekne, dovedite mi tog i tog i da su oni stvarno to uradili, mislim da on u transferima nema uopće slobodne ruke.

    Toliko od mene za ovu temu.
  • Nolifer
    6.6k
    Rado bih vidio Keka na klupi da razdrma malo momčad. Ovo nikud ne vodi...

    Bojim se potopa gore u Londonu...
  • Markelo
    2.5k
    Ajde nakon što je Čacko imenovan svi smo tvrdili isto ono što je Alač napisao u tom tekstu. Da je tu zato jer je povezan s ljudima koji vode klub. Kasnije se na forumu ploča okretala, što se inače često radi
  • superhik
    10.3k
    Bez krvi i mesa igra. Užas.
  • pencilneck
    638

    Nemamo kvalitetnu klupu? Apsolutno svaki igrač na klupi Dinama bi bio prvotimac u HNL klubovima s kojima smo igrali jesenas, a u mnogima od njih i najbolji igrač.

    Kad smo zadnji put igrali LP, Bjelica je znao što to znači za fizičko i mentalno opterećenje igrača i zato je od početka HNL igrao s B ekipom, a A ekipu čuvao za Europu. I to u sezoni kada je HNL bio jači od ovog današnjeg.

    Čačić je u paničnom strahu od otkaza cijelu polusezonu igrao s istih 14-15 igrača, u prvenstvu naravno nanizao pobjede jer su ti igrači svemirski brod za HNL, sve dok mu se ti isti igrači nisu potpuno ispuhali i ostali bez goriva za ozbiljan nogomet, a ovi koje bi on htio da ih sada zamijene su naravno ispali iz forme jer su dobivali minutažu na kapaljku.
  • Slavonac
    383


    to su te stvari koji meni najvise kidaju zivce...nema poraza a da mozes reci "jbg, dali su sve od sebe ali nije islo"...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.