• Krizy
    35k
    U utakmici 7. kola očekuje nas utakmica sa Osijekom, kojeg predvodi naš bivši trener Nenad Bjelica. Osijek je 2. na ljestvici HNL-a, sa 3 boda više od četvrtoplasiranog Dinama ali i s utakmicom više.

    Dinamo je u prošlom kolu uz ne baš najbolju igru pobijedio Lokomotivu sa 1:0 dok je Osijek izgubio 2:0 na gostovanju kod Istre. Ovo je jako bitna utakmica za Dinamo, kako ostali ne bi pobjegli na 6 bodova prednosti, iako imamo i utakmicu manje. Krznaru je ovo pogotovo jako bitna utakmica jer bi eventualnim porazom vjerojatno dobio otkaz.

    Dosad smo sa Osijekom odigrali 95 utakmica u HNL-u te ostvarili 63 pobjede uz 22 neriješene i 10 poraza. Gol razlika je 197 - 71.
    U Gradskom vrtu smo pobijedili u 26 utakmica, 13 puta remizirali te 7 puta izgubili, uz gol razliku 84 - 40.

    Zadnju HNL utakmicu protiv Istre, Osijek je krenuo u sastavu:

    Ivušić - Bralić, Škorić, Lončar - Miloš, Jugović, Kleinheisler, Žaper, Bočkaj - Bohar, Mierez

    Ni Dinamo ni Osijek nemaju suspendiranih igrača a zbog ozljeda će utakmicu propustiti Štefulj i Perić, Ademi i Lauritsen bi trebali biti na klupi a upitan je Theophile. Šutalo i Tolić su spremni. Kod Osijeka su ozlijeđeni Brlek i Erceg.

    Ni Dinamo ni Osijek nisu u dobroj formi. Računajući sva natjecanja Osijek ima omjer 2-1-2 u zadnjih 5 utakmica a Dinamo 3-1-1.

    Na zadnjih 5 gostovanja u Osijeku Dinamo ne zna za pobjedu, Osijek je pobijedio u 3 utakmice a 2 su završile neriješeno. Gol razlika je 6-2 u korist Osijeka pa je svakako vrijeme za pobjedu Dinama.

    Igrači s najviše nastupa u dvobojima Dinama i Osijeka:
    30 - Škorić
    25 - Mitu
    24 - Beširević

    Igrači s najviše golova u dvobojima Dinama i Osijeka:
    14 - Cvitanović
    10 - Šokota, Vlaović

    Treneri koji su vodili najviše utakmica između Dinama i Osijeka:
    14 - Zekić
    13 - Mamić
    11 - Lončarević

    Koeficijenti su postavljeni na: 2.95 - 3.25 - 2.40
    1. Kakav rezultat očekujete? (53 votes)
        Pobjeda Dinama
        49%
        Neriješeno
        26%
        Pobjeda Osijeka
        25%
    2. Idete li na utakmicu? (53 votes)
        Da
        21%
        Ne
        79%
  • Bosna86
    11.5k
    Kratko i jasno, ZGAZITE OSIJEK!!!

  • KlasicZg
    512
    Nemamo mi igrače za dva zabijema gola...
    0:1 jedva
  • db-izbjeglica
    12.5k
    Da sam na mjestu bjelice i igrača osijeka, pustio bi dinamu ovu utakmicu. Ako pobjede dinamo, dobit će samo 3 boda i poljuljati krznaru trenersku poziciju, a njihova najbolja šansa za naslov je u uskoj koleraciji sa što dužim ostankom damira krznara na toj poziciji.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Da sam na mjestu bjelice i igrača osijeka, pustio bi dinamu ovu utakmicu. Ako pobjede dinamo, dobit će samo 3 boda i poljuljati krznaru trenersku poziciju, a njihova najbolja šansa za naslov je u uskoj koleraciji sa što dužim ostankom damira krznara na toj poziciji.db-izbjeglica

    ...i još mogu u Supersportu uzeti koeficijent 2.50.
  • Keyser Soze
    8k
    Dobit i doći na diobu prvog mjesta s tekmom manje ili izgubit da Krki dobije otkaz ? :chin:
  • xavier
    11.1k


    A opcija da izgubimo, ali da Krznar svejedno ostane? :cool:
  • immerwieder
    1.2k

    to mi nekak zvuči kao najizglednija opcija
  • Mali dioničar
    13.9k
    A opcija da izgubimo, ali da Krznar svejedno ostane? :cool:xavier

    Poraz u Gradskom vrtu, konstatacija da trener ima suboptimalan kadar pa mu produžiti ugovor i paralelno dodati gas i potrošiti 5-6 milja eura za pojačanja u prijateljskim klubovima HNL-a.
  • KlasicZg
    512
    gncf1pbhoidafb4x.jpg
    Po sn bulat bio u prvoj...a bulat nije ni na klupi...
  • Dudu
    2.6k
    3-5-2, ajd cak mi je ok postava
  • Krizy
    35k
    Osijek (3-5-2): Ivušić - Bralić, Škorić, Lončar - Bartolec, Žaper, Nejašmić, Kleinheisler, Miloš - Gržan, Mierez

    Klupa: Malenica, Jurčevič, Cheberko, Jugović, Hiroš, Fiolić, Pilj, Bohar, Daku

    Dinamo (3-5-2): Livaković - Ristovski, Šutalo, Franjić - Moharrami, Ivanušec, Mišić, Jakić, Oršić - Petković, Jurić

    Klupa: Zagorac, Moubandje, Gojak, Ademi, Tolić, Menalo, Špikić, Kastrati, Andrić
  • xavier
    11.1k
    3-5-2, ajd cak mi je ok postavaDudu

    Ako je ovo 3-5-2, a vjerojatno je, ne sviđa mi se jer Oršić nema što raditi na boku u takvoj formaciji.
  • Dudu
    2.6k


    Ako se Perisic naucio dosta brzo, mogao bi i on, jer inace je vise sudjelovao obrambeno nego Pera
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.