• cron1ck
    1.5k
    Dosta utakmica podsjeca na prošlu u gradskom vrtu prošle sezone, isto izgubili 1:0 i igra bila očajna s jedne i druge strane, ali otišlo na njihovu stranu
  • jp23
    2.2k
    Zabili ovi i za 2-0 ali kaže pomoćni zaleđe.
  • Benito
    597
    Osijek koji primi 4 komada od varaždina, nama očita lekciju...pametnom dosta
  • xyz
    840

Osijek bio loš? Pa ljudi su nas pregazili... Zaslužili su pobijediti barem s hendikepom, ako ne i više.
    2.3k
    Jel moguće da bumo imali još jednu sezonu "nikad jačeg HNL-a" ?
  • dzg717
    937
    Ovo nekad i nije loše, za buđenje i otpisivanje pojedinaca…
  • striko
    1.1k
    Ovo s Oršićem je cirkus. Molim te Ante obraduj me večeras ostavkom
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Dinamo totalno van forme, 3 utakmice poštena šansa nije složena.

Međutim, stvarno mi nije jasno kom je u interesu da se utakmica igra u ovakvim uvjetima. Drugo poluvrijeme nema šanse da se gol vidio s centra. U prvoj minuti se vidjelo da magla pada i da to s vremenom neće ličiti na ništa.
  • seljak86
    2.3k
    Polako... bodovi se ne upisuju unaprijed...
  • Ali
    1.9k
    Zasto nasi nisu trazili odgodu utakmice radi magle?
    Kad su izasli i vidjeli da se sa centra nevidi lopta u petercu su trebali traziti suca da se utakmica nepocinje.
    Prebaci na priljece i vozi doma. Ovak bezveze. Nista se ne vidi, var ne radi, pero jedu puca u okvir gola lopta od ruke ili ledja i u korner i ovaj ne svira niti korner. Nis se njje vidilo. Otkazes tekmu i dovidjenja.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Taj ne bi dao ostavku da je na -10 u prvenstvu.
  • Mrvica
    3.2k
    Ova magla, stvarno nemam pojma kako su pustili da se igra po ovome ali eto nije opravdanje za poraz. Uvođenje Oršića u 89. je lakrdija, Štefulj promašaj samo takav, nemam ništa protiv njega ali je izgubljen maksimalno. Osijek očitao lekciju i eto, pušiona u svakom slučaju.